Blue Holbox Beach Front

3.5-sterrenaccommodatie
Hotel aan het strand met buitenzwembad, in de buurt van Playa Holbox

Kies datums om prijzen te bekijken

Blue Holbox Beach Front heeft een privéstrand; op dit strand kun je ontspannen op een ligstoel. Bovendien loop je vanaf de accommodatie al in vijf minuutjes naar Playa Holbox. Het buitenzwembad is altijd leuk en je vindt hier ook een 24-uurs fitnesscentrum. Geniet van een hapje bij het restaurant of ga naar de bar/lounge voor een verkoelend drankje. Bij de hoogtepunten valt daarnaast te denken aan een snackbar/deli, een terras en een tuin.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Privéstrand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Ligstoelen
  • Strandlakens
  • Roomservice
  • Luchthavenshuttle
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning

Net als thuis (6)

  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Minibar
  • Buitenzwembaden
  • Snackbar/deli
De huidige prijs is € 111
inclusief belastingen en toeslagen
2 sep - 3 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Junior Bungalow, 2 Queen Beds, Garden View

  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Deluxe bungalow, uitzicht op tuin

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoonsbed

Bungalow, gedeeltelijk uitzicht op oceaan

8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
  • 28 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Junior bungalow, 2 queensize bedden, uitzicht op tuin

7,8 van 10
Goed
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 28 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer

8,4 van 10
Zeer goed
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed OF 1 eenpersoons slaapbank

Kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op zee
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed OF 1 eenpersoons slaapbank

Superior kamer

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Huisje

7,0 van 10
Goed
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Standaard tweepersoonskamer, voor 1 persoon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de tuin
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 9

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Calle Paseo Kuka, Isla Holbox, QROO, 77310

In de buurt

  • Playa Holbox - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Holbox Letters - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Kerk van Holbox - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Plaza Principal - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Punta Mosquito - 7 min. rijden - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Cancun, Quintana Roo (CUN-Internationale luchthaven Cancun) - 46,5 mijl/74,8 km
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Temoc - ‬13 min. lopen
  • ‪Mandarina - ‬12 min. lopen
  • ‪Casa Sandra Hotel - ‬7 min. lopen
  • ‪Piedra Santa - ‬7 min. lopen
  • ‪capitancapitan - ‬13 min. lopen

Over deze accommodatie

Blue Holbox Beach Front

  • Blue Holbox Beach Front heeft een privéstrand; op dit strand kun je ontspannen op een ligstoel. Bovendien loop je vanaf de accommodatie al in vijf minuutjes naar Playa Holbox. Het buitenzwembad is altijd leuk en je vindt hier ook een 24-uurs fitnesscentrum. Geniet van een hapje bij het restaurant of ga naar de bar/lounge voor een verkoelend drankje. Bij de hoogtepunten valt daarnaast te denken aan een snackbar/deli, een terras en een tuin.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 18 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
    • Minimumleeftijd om tijdens Spring Break in te checken is 18
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt elke dag 08.00 uur–10.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Snackbar/deli

Activiteiten

  • Privéstrand
  • Toegang tot een buitenzwembad in de buurt

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Meertalig personeel
  • Ligstoelen aan het strand
  • Strandlakens
  • Parasols bij het zwembad

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Buitenzwembad

Kamervoorzieningen

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Minibar

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Massages op de kamer
  • Balkon of terras
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Toegang via buitengalerij

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Contante borgsom: USD 200

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: USD 2.03 per persoon, per nacht.

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van USD 130 per persoon (enkele reis)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 09.00 uur tot 19.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Registratienummer van de accommodatie 007-025-002164/2026
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

BLUE HOLBOX Hotel Q.R.
BLUE HOLBOX Q.R.
BLUE HOLBOX Hotel
Blue Holbox Beach Front Hotel
Blue Holbox Beach Front Isla Holbox
Blue Holbox Beach Front Hotel Isla Holbox

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Blue Holbox Beach Front gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Blue Holbox Beach Front heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Blue Holbox Beach Front?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad. Van 09.00 uur tot 19.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Blue Holbox Beach Front?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Blue Holbox Beach Front?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Blue Holbox Beach Front.

Biedt Blue Holbox Beach Front een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt USD 130 per persoon, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Blue Holbox Beach Front?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar. Ook kun je in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Blue Holbox Beach Front en omgeving zoal te doen?

Blue Holbox Beach Front heeft een privéstrand, een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum, naast een tuin en toegang tot een buitenzwembad.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Blue Holbox Beach Front?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Blue Holbox Beach Front ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon of patio.

In wat voor omgeving bevindt Blue Holbox Beach Front zich?

Blue Holbox Beach Front ligt op een korte 3 minuten lopen van Playa Holbox en 14 minuten loopafstand van Holbox Letters.

Beoordelingen

Beoordelingen over Blue Holbox Beach Front

8,8

Uitstekend

9,2

Netheid

9,6

Locatie

9,0

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Es un lugar bonito, tranquilo y sin ruido, ideal para ir a descansar y disfrutar la playa.
BLANCA, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great staff, clean place, food was great.
Garde, reis van 7 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful beach, great cabin, delicious breakfast!
Daniel, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Muy tranquilo, el personal muy amable y súper cerca de la playa
Viridiana, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We had a great stay at this Hotel! The staff was friendly and welcoming, the rooms were clean and comfortable, and everything was well-maintained. The overall atmosphere made it easy to relax and enjoy our time. Definitely a place I would stay at again and recommend to others!
Patricia, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Simplemente Genial, es mi quinta vez en Holbox, no me habis hospedado aquí pero me encantó, las habitaciones hermosas, la presión de el agua deliciosa ! El desayuno igual de delicioso, el no personal nos cuido nuestra maletas después de el check out así que pudimos aprovechar todo el día ! Si pudiera le daba 10 estrellas
Mayela, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent stay ! amazing views from our hotel we enjoyed it so much that we plan on going back with our kids
Marco, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very pleasant
Teresa, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

La ubicación es muy buena con una playa excelente y popco frecuentada. La comida del restaurante del hotel muy aceptable así como el trato del personal. Se encuentra caminando a menos de 30 minutos de la actividad del centro y se puede ir por la playa disfrutando de la vista y de la brisa del mar, No hay televisión en los cuartos, pero el servicio de internet es bastante bueno y eso podría decir que suple la televisión. Perfecto para relajarse y alejarse del stress de la ciuadad
ALFREDO JESUS, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Petit déjeuner simple mais bon et frais
Manon, reis van 8 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel was quaint and the grounds were beautiful and very well maintained. We had a beautiful view. The staff were pleasant and helpful. The breakfast was included and was very good. Our room was nice and clean and the bed was comfortable!
Heidi, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El personal es respetuoso e interactúa en lo necesario para que tengas todo en tu estancia. Además de eso, los servicios son lo indispensable para unos días en la naturaleza, algo parecido al paraíso y fuera del bullicio.
Esteban, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A cozy little resort on a beautiful beach. The staff was helpful and always friendly. The breakfast at the restaurant was the same everyday, but always clean, and their dog made our stay even better as we were missing our puppers at home!
Ricky, reis van 7 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room , description of property was very accurate
Tracy, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Fint läge och mysig miljö
Erik, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Das Hotel ist gut gelegen. Cooler Zugang zum Strand, Möglichkeit zum Flanieren. Frühstück sehr einfach, keine / wenig Abwechslung. Gym eher klein und in die Jahre gekommen.
Marco, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Es un lugar muy cómodo y precioso, ideal para disfrutar la tranquilidad lejos del bullicio del centro
Fabiola Patricia, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We absolutely loved the hotel and the room we booked was so nice. Breakfast options was good and very nice and friendly staffs
Babita, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

La habitación es linda y el personal amable. No me gustó nada la alberca del hotel, es muy pequeña y el agua helada.
Krishna Karina, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Loved the resort. The breakfast on the beach was very nice. The location is good too especially if you want to walk the sand bar.
Brendan, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Personal muy amable , muy bonito hotel
Joyce, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Chambre très propre, douche chaude, très bon petit déjeuner (buffet), jolie piscine
Angeline, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

La habitación muy cómoda, muy limpia, el personal muy amable
Pilar, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

la chambre avec moustiquaire rassurant, hotel très agréable proche du centre,
PASCAL, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El mejor lugar para estar en Holbox! Tiene la mejor ubicación de la isla y la playa más bonita, justo enfrente del Hotel con una vista espectacular! Los Bungalows son una excelente opción pues están muy cómodos e independientes. Toda la propiedad está muy bonita con el ambiente boho de Holbox! Está a 10 min caminando del centro en donde hay muchas opciones de comida y compras. El desayuno es tipo buffete, y el restaurante con vista al Mar. Tiene hamacas y palapas con camastros tipo colchón en donde te puedes sentar a ver las estrellas! El gerente Enrique muy atento y en general la gente amable. Sin duda regresamos!
Flor, reis van 5 nachten