Ecostay Hotel

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Jeonju met een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Ecostay Hotel ligt op minder dan 15 minuten rijden van Hanok-dorp van Jeonju. Ga lekker eten in het restaurant en eindig je dag met een bezoek aan de sauna.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (5)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Sauna
  • 24-uurs receptie
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Koelkast
  • Aparte badkuip en douche
  • Aparte zitruimte
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
De huidige prijs is € 55
inclusief belastingen en toeslagen
15 okt - 16 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe Twin kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoonsbed

Premium kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Suite

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
8-27, Sebyeongseo-ro, Deokjin-gu, Jeonju, North Jeolla, 55149

In de buurt

  • Korea Expressway Corporation Arboretum - 14 min. rijden - 8.8 km
  • Wereldbekerstadion van Jeonju - 17 min. rijden - 7.8 km
  • Palbok Kunstfabriek - 17 min. rijden - 6.8 km
  • Dierentuin van Jeonju - 18 min. rijden - 7.0 km
  • Deokjin-park - 20 min. rijden - 7.0 km

Lokaal vervoer

  • Gunsan (KUV) - 47 min. rijden
  • Station Jeonju - 17 min. rijden

Restaurants

  • ‪샤브잇데이 - ‬6 min. rijden
  • ‪고메스퀘어 - ‬6 min. rijden
  • ‪스시아시타 - ‬5 min. rijden
  • ‪파스쿠찌 송천파인트리몰점 - ‬6 min. rijden
  • ‪두거리우신탕 전주송천점 - ‬6 min. rijden

Over deze accommodatie

Ecostay Hotel

  • Ecostay Hotel ligt op minder dan 15 minuten rijden van Hanok-dorp van Jeonju. Ga lekker eten in het restaurant en eindig je dag met een bezoek aan de sauna.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 45 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis beveiligd, overdekt parkeren bij de accommodatie
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
    • Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 20 meter afstand
    • Parkeergelegenheid op straat beschikbaar

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • Bij deze accommodatie wordt geen alcohol geserveerd

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurant

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Klamboes
  • Sauna

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 90
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 55 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling) en verwarming
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Badjassen en pantoffels
  • Zonwering

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren

Heerlijk genieten

  • Aparte zitruimte
  • Vloerverwarming

Jezelf opfrissen

  • Diep bad
  • Aparte badkuip en douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale gesprekken
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Parkeren

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay, Carte Blanche
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Ook bekend als

Ecostay Hotel Jeonju
Ecostay Jeonju
Ecostay Hotel Hotel
Ecostay Hotel Jeonju
Ecostay Hotel Hotel Jeonju

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Ecostay Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Ecostay Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Ecostay Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Ecostay Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Ecostay Hotel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar. Ook kun je contactloos uitchecken.

Wat is er in Ecostay Hotel en omgeving zoal te doen?

Ecostay Hotel heeft een sauna.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Ecostay Hotel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Ecostay Hotel kamers met privébubbelbaden?

Ja, elke kamer heeft een diep ligbad.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ecostay Hotel

8,6

Uitstekend

8,8

Netheid

6,0

Locatie

8,2

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

조용하고 깔끔한 비지니스호텔로 완주 산업단지 방문에 최적
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

옵션이 좋아서 출장다닐때 좋습니다 침구도 깨끗하고 조명도 어둡지 않고 좋아요
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great value for price
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

가장 추천할만한 전주 출장 숙소 입니다.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

축구 보러 아들과 머물렀는데 전주역하고도 가깝고(택시로 10분) 호텔 내부도 깨끗하고 좋았습니다
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice place to stay in Eco city. Comfortable and clean. Would stay again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very good service, friendly staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

축구경기때문에 매번 전주 방문 할때 마다 가는 숙소 입니다. 교통편 편리하고 시설이 깨끗해서 좋습니다
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

신도시 호텔
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

출장으로 간 여행이었는데, 칫솔, 면도기등도 구비되어 있어서 좋았습니다. 회식을 했었는데 의류건조기가 있어서 그것 또한 편리하였습니다.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

신식건물이라 좋네요
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

숙소는 조용하고 깨끗하나 편의점이 너무 멀어요
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

잘 있다가 왔어요~
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

숙박 자체는 매우 만족스러움

방은 정말 넓고 깔끔하고 좋았습니다. 샤워하는 곳과 화장실에 분리되어 있는 점도 좋았구요 편안하게 잘 잤습니다 하지만 결제나 시스템에 조금의 혼잡이 있긴 하였지만 크게 불편할 사항은 아니구요 주변이 너무 휑한것은 아쉬웠습니다 예상은 하고 갔지만 아직은 호텔 건물만 외로이 서있는 느낌이랄까..
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

옆에 공사중이라 시끄러움 조식그냥없느게 더나아요 편의 기능 약함
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

The room rate is not reasonable.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

ㄹ
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

ㆍ
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

프런트 카운터가 친절하지 않아요. 객실은 어둡고 크고 깨끗해요. 옆에 공사해서 시끄러워요 주차장이 좁아서 조금 힘들어요
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

넗은 휴식공간이 아주 좋았어요~

넓은 실내공간에 아주 친철한 프런트 직원, 그리고 편안한 잠자리에 아주 훌륭했어요.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

깨끗하게...

새로 신축한 건물이라서 아주 깨긋 합니다
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

소음이 있음

단벽이라서 옆방 소음이 심함. 충전기 단자 잘 안되고, 리모컨 작동도 됬다가 안됬다가 함. 전반적으로 만족 함
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

이름만 호텔

세번째 이용인데 트윈베드 룸은 처음이라 그런지 이번엔 별로였네요. 첫째, 수압이 약함(샤워기에서 물이 쫄쫄쫄) 둘째, 방음 안됨(층간소음과 창밖에 차소리로 창문못열고 시끄러웠음) 드라이기외 매직기 있는건 좋았으나 재방문은... 글쎄요
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

청결과 친절에 만족

전주 올때마다 이용하고 있습니다. 매번 변함없는 청결함과 친절에 감사합니다
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

주변 상가나 편의점까지 도보 거리가 조금 되지만 오히려 그 덕에 조용히 지낼 수 있습니다. 침대는 조금 딱딱했으면 좋겠습니다.