Time Boutique Hotel

4.0-sterrenaccommodatie
Hotel met spa, in de buurt van Boulevard van Split

Kies datums om prijzen te bekijken

Time Boutique Hotel heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Boulevard van Split en Strand Bacvice. Ga een hapje eten bij het café en bezoek de spa voor verwennerijen zoals diepe bindweefselmassages, gezichtsbehandelingen en body scrubs. Andere voorzieningen zijn een binnenzwembad, een bar/lounge en een sauna. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • Een binnenzwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • Massage/behandelingsruimtes
  • Terras
  • 24-uurs receptie

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 250
inclusief belastingen en toeslagen
18 jul - 19 jul

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Culinaire avonturen wachten op u
Er zijn talloze eetgelegenheden, van een gratis ontbijtbuffet tot een restaurant, café en bar. Privéwijntours geven een extra dimensie aan de eetervaring.
Spa-sereniteit
Een Turks stoombad, sauna en stoombad zorgen voor een optimale spa-ervaring. Dagelijkse behandelingen omvatten aromatherapie, massages en gezichtsbehandelingen in een tuin.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Comfort tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op stad

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 24 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard tweepersoonskamer, uitzicht op stad

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(9 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, balkon, uitzicht op stad

8,8 van 10
Voortreffelijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 21 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Klassieke kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, balkon, uitzicht op stad

9,2 van 10
Fantastisch
(9 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 19 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
35 Vukovarska ul., Split, Splitsko-dalmatinska županija, 21000

In de buurt

  • Standbeeld Gregorius van Nin - 10 min. lopen - 0.9 km
  • Paleis van Diocletianus - 10 min. lopen - 0.9 km
  • Boulevard van Split - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Kathedraal van Sint-Domnius - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Haven van Split - 18 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Split (SPU) - 33 min. rijden
  • Brac Island (BWK) - 109 min. rijden
  • Station Split - 15 min. lopen
  • Station Split - 23 min. lopen
  • Station Kaštel Stari - 28 min. rijden

Restaurants

  • ‪Club House Bounty - MK Fjaka - ‬7 min. lopen
  • ‪Screws & Beers - ‬3 min. lopen
  • ‪Plan B Pub - ‬4 min. lopen
  • ‪Restaurant Babilon - ‬3 min. lopen
  • ‪Restoran Laf! - ‬6 min. lopen

Over deze accommodatie

Time Boutique Hotel

  • Time Boutique Hotel heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Boulevard van Split en Strand Bacvice. Ga een hapje eten bij het café en bezoek de spa voor verwennerijen zoals diepe bindweefselmassages, gezichtsbehandelingen en body scrubs. Andere voorzieningen zijn een binnenzwembad, een bar/lounge en een sauna. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 24 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 07.00 uur–10.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Roomservice (beperkte tijden)

Activiteiten

  • Privérondleidingen door een wijnmakerij
  • Strand in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimte

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Fietsverhuur
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Binnenzwembad
  • Volledig uitgeruste spa
  • Sauna
  • Massage- en behandelingsruimtes
  • Stoombad

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 43 inch

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Badjassen en pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)
  • Zonwering

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis kranten
  • Gratis wifi
  • Telefoon
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Gratis theezakjes/oploskoffie

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer (met plek voor laptop)
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Gidsen en/of aanbevelingen

Speciale voorzieningen

Spa

MeTime heeft 1 behandelkamer. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages, sportmassages, gezichtsbehandelingen en bodyscrubs. De spa is uitgerust met een sauna, een stoombad en een Turks bad/hammam. Je hebt de keuze uit verschillende behandelingstherapieën, waaronder aromatherapie. De spa is dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober tot 31 maart, EUR 1.86 per persoon, per nacht voor volwassenen; EUR 0.93 per nacht voor gasten van 12 tot 17 jaar oud. De belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.65 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.33 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar.

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Gasten jonger dan 12 jaar oud worden niet tot het zwembad en het bubbelbad toegelaten
  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Time Hotel Hotel Split
Time Hotel Hotel
Time Hotel Split
Time Boutique Hotel Hotel
Time Boutique Hotel Split
Time Boutique Hotel Hotel Split

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Time Boutique Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Time Boutique Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Time Boutique Hotel?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Time Boutique Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Time Boutique Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Time Boutique Hotel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Time Boutique Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Casino Platinum (13 min. lopen).

Wat is er in Time Boutique Hotel en omgeving zoal te doen?

Time Boutique Hotel heeft een volledig uitgeruste spa en een binnenzwembad, naast een stoombad en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Time Boutique Hotel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Time Boutique Hotel zich?

Time Boutique Hotel ligt op een korte 13 minuten lopen van Boulevard van Split en 14 minuten loopafstand van Strand Bacvice.

Beoordelingen

Beoordelingen over Time Boutique Hotel

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

7,6

Locatie

9,6

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Nette accommodatie en gratis parkeren voor de deur. Vriendelijk persoon. Jacuzzi water was niet fris en stonk.
Ewoud, reis van 2 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

Fin pool. Frukost ok. Säng o badrum ok.
Niklas, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Väldigt fint och fräscht hotell. Moderna rum, fint spa med pool, bubbelpool, bastu och ev massagebehandlingar. Bra frukost. 15 minuters promenad ner till gamla stan
Fredrik, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Spa was nice. Good location if you like to walk a bit. The rooms were small but very comfortable and clean. Would like to have had a fitness center
Mary, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Friendly staff, beautifully designed Hotel, enjoyed the wellness spa center. The breakfast buffet spread was fantastic.
David, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Our stay was very good, very neat property located only 10 minutes walking from the old city
Fernando, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Très bel hôtel et super spa, bon petit déjeuner, personnel sympathique et professionnel, très bonne nuit passée.
Bastien, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel, located withing a convenient 10-15mn walk to the old town. We also appreciated the free parking.The staff (both desk and restaurant) is awesome, very friendly and helpful. We highly recommend.
Bruno, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Clean, great staff and facilities especially breakfast and spa
Robert, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent breakfast, friendly staff, very attractive hotel, lovely enclosed outside eating area
Howard, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

The staff went above and beyond to make sure we were satisfied with our stay and it was very much appreciated.
Sharolyn, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

I loved the decor, spa, food and staff!
Cheryl Reilly, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

A+++++++
Henry, reis van 4 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Huone oli todella siisti ja henkilökunta ystävällinen ja auttavainen. Kylpylässä emme käyneet. Valitettavasti 1-1,5 tuntia ennen aamiaisajan päättymistä tarjolla ei ollut enää paljon mitään syötävää. Jäljellä olevat olivat kylmiä. Tuoremehu, kahvi ja teevesi myös loppu. Poikkeuksena lähtöpäivän aamuna 9/5 kaikki oli erinomaisesta tarjolla kuten pitääkin.
Kristina, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent and friendly service, breakfast good variety, spa facilities fab
ANDREW, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Agréable séjour

Agréable sejour dans cet hotel. Accueil très sympatique
CHRISTINE, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Wir hatten einen sehr angenehmen Aufenthalt in einem großen, sauberen Zimmer. Das Frühstück war reichlich und lecker, das Personal sehr freundlich und hilfsbereit.
Jens, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Absolutely loved our stay here. The spa and pool were incredible. Very easy to walk to other places and downtown Split.
Jennifer, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

N/a
Jens, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Muy biena opcion.

Hotel pequeño y bien atendido. Buenas habitaciones y comodas. Excelente ubicacion y lugar tranquilo. Personal muy atento y bien preparado. Excelente desayuno. Sin dudas volveriamos.
ELIZABETH, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely hotel with great, attentive, fun staff. The old town is an easy leisurely (15 minute) walk away where there are many bars and restaurants We stayed at Time Hotel for 3 nights and left this morning for a few days in Hvar. We are going back next week (Monday) for one night before our flight home to London and already looking forward to another stay
Monique, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Staff was superb
Charlie, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent property and service
Damian, reis van 5 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Location great with 15min walk to town centre of Split. Breakfast was great did the job room was small but comfortable with a fantastic shower. Highly recommend if you need car parking… will be my preferred hotel in Split
Dean, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

3層高酒店,樓下一.間酒吧及有户外餐飲,早上7時開始早餐時間,會有聲音,晚上酒吧音樂有點嘈吵
KA PUI, reis van 3 nachten