Twinpalms MontAzure Phuket

Accommodatieklasse: 5 en hoger
Luxehotel aan het strand met spa, in de buurt van Kamala Beach

Kies datums om prijzen te bekijken

Twinpalms MontAzure Phuket bevindt zich in de buurt van het strand, waar je kunt genieten van cabana's, parasols en een drankje aan het strand. Bovendien loop je in nog geen tien minuten naar Kamala Beach. Je kunt heerlijk zwemmen in de 2 buitenzwembaden of genieten van een ontspannend spabezoek met Thaise massages, gezichtsbehandelingen en aromatherapie. Shimmer ligt aan het strand en serveert internationale gerechten voor ontbijt, lunch en diner. Dit hotel in luxe stijl biedt ook een bar/lounge, een fitnesscentrum en een sauna.
VIP Access

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Aan het strand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • 2 buitenzwembaden
  • Ontbijt beschikbaar
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand
  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna
  • Parasols
  • Cabana's
  • Ligstoelen

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Grote koelkast/vriezer
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
De huidige prijs is € 248
inclusief belastingen en toeslagen
14 okt - 15 okt

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Strandparadijs
Dit hotel aan het strand wordt omringd door zandstranden. Terwijl u geniet van de ligging aan het strand, kunt u luisteren naar het geluid van de brekende golven.
Heerlijke eetgelegenheden
Culinaire avonturen wachten op u in het restaurant van dit hotel, dat gerechten uit de internationale keuken serveert. Het uitgebreide ontbijt is de start van een dag vol gastronomische ontdekkingen.
Luxe slaapervaring
Slaap vredig dankzij de verduisterende gordijnen en de turndownservice van dit luxe hotel. Nadat u heeft genoten van de lekkernijen uit de minibar, liggen er luxe badjassen voor u klaar.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Azure Suite

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Grand Azure Suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 110 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Azure Sea View Suite

  • Uitzicht op zee
  • 112 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Azure Family Suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de tuin
  • 110 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 kingsize bed en 2 eenpersoonsbedden

Penthouse, 2 slaapkamers, privézwembad

  • 300 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 7
  • 1 kingsize bed en 2 twijfelaars

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 6

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
129/86 Kamala Beach Road, Kathu, Kamala, Phuket, 83150

In de buurt

  • Kamala Beach - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Phuket FantaSea - 16 min. lopen - 1.3 km
  • Tsunami-monument - 17 min. lopen - 1.5 km
  • Big C Markt Kamala - 4 min. rijden - 2.3 km
  • Bang Tao-strand - 5 min. rijden - 4.3 km

Lokaal vervoer

  • Phuket (HKT-Phuket Intl.) - 42 min. rijden
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand

Restaurants

  • ‪Café Del Mar Phuket - ‬6 min. lopen
  • ‪Thai Little - ‬18 min. lopen
  • ‪The Roof Top - ‬1 min. lopen
  • ‪Nanork Seafood - ‬9 min. lopen
  • ‪Club Intercontinental - ‬5 min. lopen

Over deze accommodatie

Twinpalms MontAzure Phuket

  • Twinpalms MontAzure Phuket bevindt zich in de buurt van het strand, waar je kunt genieten van cabana's, parasols en een drankje aan het strand. Bovendien loop je in nog geen tien minuten naar Kamala Beach. Je kunt heerlijk zwemmen in de 2 buitenzwembaden of genieten van een ontspannend spabezoek met Thaise massages, gezichtsbehandelingen en aromatherapie. Shimmer ligt aan het strand en serveert internationale gerechten voor ontbijt, lunch en diner. Dit hotel in luxe stijl biedt ook een bar/lounge, een fitnesscentrum en een sauna.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 47 kamers
    • Verdeeld over 3 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • Er gelden extra toeslagen voor kinderen van 4-11 jaar voor het ontbijt indien er geen extra bedden op de kamers zijn geplaatst.

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Eén kind (t/m 3 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Kinderen tot en met 3 jaar oud krijgen gratis ontbijt

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie

Extern

    • Gratis strandshuttle

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Strandbar
  • Roomservice (beperkte tijden)

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Aan het strand
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand
  • Gratis strandclub in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Gedeelde werkplekken

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Portier
  • Strandcabana's (tegen een toeslag)
  • Gratis shuttleservice van/naar het strand
  • Gratis zwembadcabana's
  • Ligstoelen aan het strand
  • Strandlakens
  • Parasols
  • Ligstoelen bij het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • 8 gebouwen/torens
  • Gebouwd in 2019
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Fitnessfaciliteiten
  • 2 buitenzwembaden
  • Volledig uitgeruste spa
  • Zwembad (24 uur per dag geopend)
  • Sauna
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 3
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 1 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 3

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Badjassen en pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Kussenkeuzemenu
  • Verduisterende gordijnen
  • Turndownservice
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
  • Telefoon
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Champagneservice
  • Grote koelkast/vriezer
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen lekker genieten van een bezoek aan de volledig uitgeruste spa van dit hotel. De beschikbare behandelingen zijn Thaise massages en gezichtsbehandelingen. De spa is uitgerust met een sauna. Je hebt de keuze uit verschillende behandelingstherapieën, waaronder aromatherapie. De spa is dagelijks geopend.

Dineren

Shimmer - Een restaurant aan het strand. Gespecialiseerd in internationale gerechten, met ontbijt, lunch en diner. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een uitgebreid ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. THB 1355 voor volwassenen en THB 679 voor kinderen

Kinderen & extra bedden

  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je babybedjes of kinderstoelen wilt reserveren

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is 24 uur per dag geopend
  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.

Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.

Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging.

Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).

Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, JCB International

Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele galadiner op oudejaarsavond inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.

Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Twinpalms MontAzure

Twinpalms MontAzure SHA Plus

Twinpalms MontAzure Phuket Hotel

Twinpalms MontAzure Phuket Kamala

Twinpalms MontAzure Phuket Resort

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Twinpalms MontAzure Phuket?

Ja, je beschikt er over 2 buitenzwembaden. Je hebt 24 uur per dag toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Twinpalms MontAzure Phuket?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Twinpalms MontAzure Phuket?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Twinpalms MontAzure Phuket?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Twinpalms MontAzure Phuket en omgeving zoal te doen?

Twinpalms MontAzure Phuket heeft 2 buitenzwembaden, een volledig uitgeruste spa en een fitnesscentrum, naast strandcabana's en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Twinpalms MontAzure Phuket?

Ja, Shimmer biedt het volgende: dineren aan het strand, internationale gerechten en uitzicht op de zee.

In wat voor omgeving bevindt Twinpalms MontAzure Phuket zich?

Twinpalms MontAzure Phuket bevindt zich aan het water, op slechts 17 minuten lopen van Tsunami-monument en 9 minuten loopafstand van Kamala Beach.