Hotel Palazzo Argenta

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Napels met een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Palazzo Argenta ligt op slechts 7,9 km afstand van de luchthaven en biedt 24 uur per dag een shuttleservice. Les je dorst met een drankje van de bar/lounge en stil je honger met een ontbijtbuffet dat dagelijks gratis wordt geserveerd van 07.00 uur tot 10.00 uur. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Via Toledo en Haven van Molo Beverello. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en het ontbijt.
VIP Access

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Bar
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Bar/lounge
  • Roomservice
  • Luchthavenshuttle
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Meertalig personeel

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Verduisterende gordijnen
  • Bad of douche
  • Geluiddichte muren
  • Gratis toiletartikelen
De huidige prijs is € 61
inclusief belastingen en toeslagen
3 nov - 4 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Klassieke eenpersoonskamer, 1 eenpersoonsbed

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(9 beoordelingen)
  • 13 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Klassieke tweepersoonskamer, 1 queensize bed

8,4 van 10
Zeer goed
(35 beoordelingen)
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior vierpersoonskamer

9,2 van 10
Fantastisch
(20 beoordelingen)
  • 16 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank

Deluxe tweepersoonskamer, 1 queensize bed

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Junior suite, 1 queensize bed

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Corso Secondigliano 519, Naples, NA, 80144

In de buurt

  • Gioylandia - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Museo Archeologico Nazionale di Napoli - 13 min. rijden - 6.2 km
  • Haven van Molo Beverello - 16 min. rijden - 7.3 km
  • Via Toledo - 16 min. rijden - 7.3 km
  • Castel dell'Ovo - 20 min. rijden - 8.8 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 53 min. rijden
  • Station Frattamaggiore Grumo Nevano - 10 min. rijden
  • Station Napoli San Giovanni-Barra - 10 min. rijden
  • Station Sant’Antimo-Sant’Arpino - 10 min. rijden
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Pizzeria Carminiello - ‬6 min. lopen
  • ‪Benvenuti Al Sud - ‬20 min. lopen
  • ‪Pizzeria La Nuova Italia - Fratelli Barretta - ‬2 min. lopen
  • ‪Frijenn Magnann - ‬16 min. lopen
  • ‪angolo del gusto - ‬17 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Palazzo Argenta

  • Hotel Palazzo Argenta ligt op slechts 7,9 km afstand van de luchthaven en biedt 24 uur per dag een shuttleservice. Les je dorst met een drankje van de bar/lounge en stil je honger met een ontbijtbuffet dat dagelijks gratis wordt geserveerd van 07.00 uur tot 10.00 uur. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Via Toledo en Haven van Molo Beverello. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en het ontbijt.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 10 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Garage beschikbaar bij de accommodatie
    • Parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 101 meter afstand (EUR 20 per dag)

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Bar/lounge
  • Roomservice (beperkte tijden)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Meertalig personeel

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 5.50 per persoon, per nacht voor maximaal 14 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 14 jaar.

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 13.0 per dag
  • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor EUR 20 per dag (101 meter verderop)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft zijn officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Ook bekend als

Hotel Palazzo Argenta Hotel
Hotel Palazzo Argenta Naples
Hotel Palazzo Argenta Hotel Naples

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hotel Palazzo Argenta gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hotel Palazzo Argenta heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Palazzo Argenta?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Biedt Hotel Palazzo Argenta een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Palazzo Argenta?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Hotel Palazzo Argenta en omgeving zoal te doen?

Je kunt bijvoorbeeld een uitstapje maken naar Catacomben van San Gennaro (4,4 km) en Museo Archeologico Nazionale di Napoli (5,8 km) of naar Via Toledo (7,1 km) en Castel Nuovo (7,7 km).

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Palazzo Argenta

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

7,6

Locatie

9,0

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

**Heerlijk hotel vlak bij de luchthaven van Napels.** De kamers zijn schoon en comfortabel, het personeel is vriendelijk en behulpzaam. De ideale plek om te overnachten als je een vroege vlucht hebt: de luchthaven ligt op slechts enkele kilometers afstand. Zeker een aanrader voor een kort verblijf in Napels!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Wij hebben genoten op deze plek. Maar als je niet van drukte houd dan moet je niet niet zijn. De straat is 24/7 vol met drukte en getoeter van auto’s. Ook zit je niet in het ‘mooie’ stukje van Napels maar wij vonden het wel gezellig. Voor het hotel, de badkamer was niet echt top, het water blijft niet in de douche en gaat heel de badkamer door en wij zaten een kamer naar het kantoor waardoor je om 6 uur in de ochtend soms al wekker werd daar door. Verder prima
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great breakfast. Cozy bed. Easy check in.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The staff were friendly and very helpful. They had a lovely breakfast spread and a barista to start your day off right. The hotel is conveniently located to the airport and the staff ordered a cab for me for the next morning. The room and bed were comfortable and had everything I needed.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Our room was ready early and we enjoyed our time to relax. It was a lovely room with all the amenities.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The room was clean and adequate, and the staff was helpful. But despite it being only 1.7 miles from the airport, it still took a 25 euro cab ride to get there.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely hotel staff great 👍 but the 24/7airport transfer is a 30euro taxi not a bus and it 30min away in traffic
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful place to stay . Friendly staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Welcoming staff, clean rooms, great breakfast!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

El hotel está en buen estado. La ubicación alejada del centro y no tan cerca del aeropuerto como se indica en la web (a unos 15 min en carro en la madrugada). Habitación limpia, pero el aire acondicionado no enfriaba ni siquiera refrescaba.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

There is an excellent restaurant near the hotel. The breakfast menu was outstanding
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel, close to airport. Very helpful staff. Nice accommodations in area with lots of restaurants.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great breakfast
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay,
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was very welcoming and provided us with a great dinner location. A great location for easy access to the airport.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel legal, Antônio o recepcionista foi excelente, explicou td, deu dicas, nota 100000.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hospitlidade, tudo excelente
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Location is close to bus station, breakfast is great, staff is friendly and helpful, room is not that spacious, but functional, with attached bathroom, well maintained,
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We stayed for one night prior to flying out the next day. Clean hotel and dining options within walking distance of the property.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel! Highly recommend.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

wonderful room in the hert of Palermo, staff and breakfast were great. Would definitely return.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, friendly staff, great breakfast setup
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent breakfast, clean spacious rooms, reception was very nice and gave recommendations for dinner.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great for short term close to airport and friendly staff
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

This was an interesting stay, as I watched the traffic from my balcony. Great location, food, shopping and just walking through the area. Felt safe.