Elite Hotel Adlon

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een restaurant, in de buurt van Vasamuseum

Kies datums om prijzen te bekijken

Elite Hotel Adlon ligt op nog geen 10 minuten rijden van Avicii Arena en Vasamuseum. Na een work-out bij de healthclub kun je je honger stillen in het restaurant of je dorst lessen bij de bar/lounge. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar 3Arena en Het ABBA-museum. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: Metrostation Centraal ligt vlakbij en Metrostation Hötorget ligt 6 minuten verderop.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Sportschool
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Healthclub
  • Parkeerplaatsen
  • 24-uurs businesscentrum
  • 3 vergaderruimtes
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Computerstation
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserijservice

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Premium tv-zenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
De huidige prijs is € 144
inclusief belastingen en toeslagen
4 okt - 5 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Standaard eenpersoonskamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(52 beoordelingen)
  • 13 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Familiekamer

8,4 van 10
Zeer goed
(47 beoordelingen)
  • 21 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis kabelinternet

Deluxe tweepersoonskamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(18 beoordelingen)
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis kabelinternet

Standaard tweepersoonskamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(77 beoordelingen)
  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis kabelinternet

Junior suite

9,2 van 10
Fantastisch
(15 beoordelingen)
  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis kabelinternet

Standaard kamer (Queen)

9,0 van 10
Fantastisch
(26 beoordelingen)
  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis kabelinternet

Superior tweepersoonskamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(60 beoordelingen)
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis kabelinternet

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Vasagatan 42, Stockholm, 111 20

In de buurt

  • Oscarsteatern - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Casino Cosmopol Stockholm - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Drottninggatan - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Stockholm Waterfront Congress Centre - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Stadhuis van Stockholm (Stockholms stadshus) - 9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Stockholm (BMA-Bromma) - 26 min. rijden
  • Luchthaven Arlanda (ARN) - 35 min. rijden
  • Centraal Station Stockholm - 3 min. lopen
  • Station Stockholm City - 6 min. lopen
  • Stockholm (XEV-Station Stockholm Centraal) - 6 min. lopen
  • Metrostation Centraal - 1 min. lopen
  • Metrostation Hötorget - 6 min. lopen
  • Tramhalte Sergels Torg - 8 min. lopen

Restaurants

  • ‪Nordic Light Hotel - ‬1 min. lopen
  • ‪Max Hamburgare - ‬2 min. lopen
  • ‪Internationella Pressklubben - ‬2 min. lopen
  • ‪Belgobaren - ‬2 min. lopen
  • ‪Vete-Katten - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Elite Hotel Adlon

  • Elite Hotel Adlon ligt op nog geen 10 minuten rijden van Avicii Arena en Vasamuseum. Na een work-out bij de healthclub kun je je honger stillen in het restaurant of je dorst lessen bij de bar/lounge. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar 3Arena en Het ABBA-museum. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: Metrostation Centraal ligt vlakbij en Metrostation Hötorget ligt 6 minuten verderop.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 213 kamers
    • Verdeeld over 5 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart met overeenkomende foto-identificatie te tonen tijdens het inchecken.

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Eén kind (t/m 2 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi en kabelinternet in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (SEK 495 per dag)
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet 06.30 uur–10.00 uur op werkdagen en 07.30 uur–11.00 uur in het weekend
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Fietsverhuur in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 24-uurs businesscentrum
  • 3 vergaderruimtes
  • Computerstation

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Gebouwd in 1884
  • Kluis bij receptie
  • Healthclub
  • Een bankethal
  • Traditionele stijl

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 32 inch
  • Premium kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi en kabelinternet
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Prijzen en affiliaties

Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Green Key. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Parkeren

  • Parkeren kost SEK 495 per dag
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Adlon Elite
Elite Adlon
Elite Adlon Hotel
Elite Adlon Stockholm
Elite Hotel Adlon
Elite Hotel Adlon Stockholm
Hotel Elite Adlon
Adlon Hotell Hotel Stockholm
Adlon Hotell Stockholm
Elite Hotel Adlon Hotel
Elite Hotel Adlon Stockholm
Elite Hotel Adlon Hotel Stockholm

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Elite Hotel Adlon gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Elite Hotel Adlon heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Elite Hotel Adlon?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Elite Hotel Adlon?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: SEK 495 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Elite Hotel Adlon?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Elite Hotel Adlon een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Casino Cosmopol Stockholm (2 min. lopen).

Wat is er in Elite Hotel Adlon en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals fietsen. Elite Hotel Adlon biedt ook een healthclub.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Elite Hotel Adlon?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Elite Hotel Adlon zich?

Elite Hotel Adlon ligt in Stadscentrum, Stockholm, een kleine 1 minuten lopen van Metrostation Centraal en 5 minuten lopen van Drottninggatan.