Hyatt Place Montreal - Downtown

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel voor gasten met huisdieren, met een binnenzwembad, bij een winkelcentrum en vlak bij Vieux Port de Montréal

Kies datums om prijzen te bekijken

Hyatt Place Montreal - Downtown heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Vieux Port de Montréal en Rue Sainte-Catherine. Kom tot rust in de sauna, werk jezelf in het zweet bij het 24-uurs fitnesscentrum of eet je buikje rond bij het café. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Montreal Convention Centre en Notre-Dame Basilica. Andere reizigers waarderen de nabijheid van het openbaar vervoer: Berri-UQAM Station ligt op een steenworp afstand en naar Beaudry Station loop je in slechts 6 minuten.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Een binnenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Sauna
  • Parkeerplaatsen
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs businesscentrum
  • Businesscentrum
  • 10 vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Computerstation

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Espressoapparaat
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
  • Bad of douche
De huidige prijs is € 134
inclusief belastingen en toeslagen
8 nov - 9 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Kamer, 2 queensize bedden, uitzicht op stad

8,8 van 10
Voortreffelijk
(60 beoordelingen)
  • 29 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, uitzicht op stad

9,2 van 10
Fantastisch
(33 beoordelingen)
  • 29 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank (high floor)

9,2 van 10
Fantastisch
(75 beoordelingen)
  • 29 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 2 queensize bedden (high floor)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(19 beoordelingen)
  • 29 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(27 beoordelingen)
  • 29 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Suite, 1 kingsize bed met slaapbank

  • 59 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 2 queensize bedden

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(197 beoordelingen)
  • 29 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Suite, 1 kingsize bed met slaapbank (Speciality)

7,0 van 10
Goed
(2 beoordelingen)
  • 89 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Kamer, 1 kingsize bed, rolstoeltoegankelijk bad

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1415, rue Saint-Hubert, Montreal, QC, H2L3Y9

In de buurt

  • Rue Sainte-Catherine - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Universiteit van Quebec in Montreal - 2 min. lopen - 0.2 km
  • St. Denis Theater - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Place des Arts - 11 min. lopen - 1.0 km
  • Vieux Port de Montréal - 13 min. lopen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Montreal Saint-Hubert Longueuil (YHU) - 21 min. rijden
  • Trudeau International Airport (YUL) - 32 min. rijden
  • Lucien L'Allier Station - 4 min. rijden
  • Montreal Vendome Station - 8 min. rijden
  • Centraal Station Montreal - 26 min. lopen
  • Berri-UQAM Station - 2 min. lopen
  • Beaudry Station - 6 min. lopen
  • Saint Laurent Station - 9 min. lopen

Restaurants

  • ‪Café Van Houtte - ‬2 min. lopen
  • ‪Maison Baultberri Café Bistro - ‬2 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬1 min. lopen
  • ‪Siboire Saint-Denis - ‬4 min. lopen
  • ‪Le Parva - ‬4 min. lopen

Over deze accommodatie

Hyatt Place Montreal - Downtown

  • Hyatt Place Montreal - Downtown heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Vieux Port de Montréal en Rue Sainte-Catherine. Kom tot rust in de sauna, werk jezelf in het zweet bij het 24-uurs fitnesscentrum of eet je buikje rond bij het café. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Montreal Convention Centre en Notre-Dame Basilica. Andere reizigers waarderen de nabijheid van het openbaar vervoer: Berri-UQAM Station ligt op een steenworp afstand en naar Beaudry Station loop je in slechts 6 minuten.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 351 kamers
    • Verdeeld over 30 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Het is het beleid van Hyatt om elke bezette kamer minstens één keer elke 24 uur te betreden, ook als een gast om privacy gevraagd heeft. Er wordt geprobeerd om de gast op de hoogte te brengen voordat de kamer betreden wordt.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
    • Minimumleeftijd om tijdens Spring Break in te checken is 18

Kinderen

    • Tot 2 kinderen (t/m 12 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden, 2 in totaal, tot 18 kg per huisdier)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Beperkingen van toepassing*
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Beveiligd, overdekt parkeren bij de accommodatie (CAD 26.09 per dag, inclusief onbeperkt in- en uitrijden)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
    • Garage beschikbaar bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • Vrijgezellenfeestjes zijn niet toegestaan

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) 06.30 uur–09.30 uur op werkdagen en 07.00 uur–10.00 uur in het weekend
  • Koffiebar/café

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Kruidenier/supermarkt

Activiteiten

  • Winkels
  • Golfbaan in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 24-uurs businesscentrum
  • 10 vergaderruimtes
  • Computerstation
  • Gedeelde werkplekken
  • Conferentieruimte (565 vierkante meter)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 2021
  • Kluis bij receptie
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Binnenzwembad
  • Winkelcentrum ter plaatse
  • Sauna
  • Een bankethal
  • Een receptieruimte

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Informatie in braille
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 104
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 2 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Businesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv
  • Kabelzenders
  • Betaalfilms

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Espressoapparaat
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Wekker
  • Luxe beddengoed
  • Pillowtop-matras
  • Gratis baby-/kinderbedjes

Jezelf opfrissen

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Gratis lokale gesprekken
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Mini-koelkast

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Mobiele toegangssleutel

Speciale voorzieningen

Dineren

La Place Bar - Een bar met lichte maaltijden. Dagelijks geopend.
2e etablissement ter plaatse - Een buffetrestaurant met ontbijt en brunch. Dagelijks geopend.
Starbucks - Een koffierestaurant met lichte maaltijden. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: CAD 150.00 per verblijf

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. CAD 14.00 per persoon
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van CAD 75 per huisdier (kan variëren afhankelijk van de verblijfsduur)

Parkeren

  • Overdekt parkeren kost CAD 26.09 per dag, inclusief onbeperkt in- en uitrijden
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor sommige faciliteiten is de toegang beperkt. Voor meer informatie kun je contact opnemen met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 2026-10-31, 574000
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hyatt Place Montreal - Downtown gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hyatt Place Montreal - Downtown heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Hyatt Place Montreal - Downtown?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Van 06.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hyatt Place Montreal - Downtown?

Ja, honden zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 2 in totaal en een maximaal gewicht van 18 kg per huisdier. Er wordt een toeslag berekend van CAD 75 per huisdier, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hyatt Place Montreal - Downtown?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: CAD 26.09 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hyatt Place Montreal - Downtown?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij Hyatt Place Montreal - Downtown een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Montreal Casino (10 min. rijden).

Wat is er in Hyatt Place Montreal - Downtown en omgeving zoal te doen?

Hyatt Place Montreal - Downtown heeft een binnenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum, naast een sauna.

In wat voor omgeving bevindt Hyatt Place Montreal - Downtown zich?

Hyatt Place Montreal - Downtown ligt in Centrum van Montréal, een kleine 2 minuten lopen van Berri-UQAM Station en 13 minuten lopen van Vieux Port de Montréal. De lokale omgeving heeft veel wandelmogelijkheden volgens onze reizigers, ideaal om te shoppen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hyatt Place Montreal - Downtown

8,8

Uitstekend

9,2

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good place to stay downtown
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room Great access to attractions
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location, great amenities and helpful staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muito bom hotel. Quarto ótimo!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

La habitación estaba muy espaciosa y limpia. El personal muy amable. El hotel tiene conexión con un super y una plaza de comidas. Esta a pocos minutos caminando de algunos puntos turísticos.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was good! I recommend this hotel in Montreal
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Le personnel est particulièrement attentionné. Bon petit déjeuner HOTEL bien situé à 2 km du centre-ville.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing hotel, overall. The amenities (pool and sauna) were superb and the breakfast was excellent. Would absolutely stay here again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing stay. Lovely hotel. Starbucks on the main floor. Clean. Spacious. Modern. Lovely!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bien placé mais hôtel sans saveur tout comme le petit déjeuner
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Breakfast was wonderful with many choices. Amenities were great. Everything you want close by.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great stay 1st time in Montreal will definitely be back!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Très bon séjour Bien placé et très appreciable de laisser la voiture au parking (30 dollars la journée
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

C étais très bien mais le site en français encore mieux
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hôtel déjà payé avec hôtel . Com Paye 2 fois
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Déjeuner excellent et personnel très attentif
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The Breakfast was great everyday lots to choose from All the staff was very helpful and polite Would stay there again
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean rooms. Staff very helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Awesome stay!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The location was perfect!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel was clean and comfortable with great proximity to arts and shopping district, Latin Quarter and the old port. Very diverse and vibrant area of town. Pool was great. Met our needs on a busy long weekend.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A delightful stay. Staff was amazing and so very helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice hotel. Good location.