Grand Hotel Bohemia

Kies datums om prijzen te bekijken

Grand Hotel Bohemia heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Oude Stadsplein en Astronomisch Uurwerk van Praag. Er is ook een lobbylounge waar je terechtkunt voor een lekker drankje. Bij Steiner's Restaurant kun je je tegoed doen aan een ontbijt, lunch of diner. Dit hotel in luxe stijl ligt bovendien op slechts vijf minuten rijafstand van Karelsbrug en Wenceslasplein. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Metrostation Náměstí Republiky en 4 minuten naar Dlouhá třída Halte.
VIP Access

Beoordelingen

9,6 van 10, Populair
Geweldige beoordelingen van reizigers

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Betaald valetparkeren
  • Roomservice
  • Conferentiecentrum
  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes
  • Luchthavenshuttle
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Autoverhuur ter plaatse
  • Kluis bij de receptie

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
De huidige prijs is € 156
inclusief belastingen en toeslagen
19 aug - 20 aug

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Eet, drink en geniet
Dit hotel beschikt over een restaurant en een bar waar u heerlijk kunt eten. Uw culinaire dag begint goed met een gratis ontbijtbuffet.
Luxe slaapervaring
Gehuld in zachte badjassen vallen gasten achter verduisterende gordijnen in een vredige slaap. Dit luxe hotel garandeert een eersteklas, rustgevend verblijf.
Luxe pareltje in het stadscentrum
Stijlvolle kamers, luxe voorzieningen en historische charme kenmerken dit boetiekhotel. Dankzij de centrale ligging kunt u de prachtige stad moeiteloos verkennen.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(92 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Junior suite

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(11 beoordelingen)
  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 queensize slaapbank
  • Gratis wifi

Exclusieve suite, terras

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 twijfelaar slaapbank
  • Gratis wifi

Suite, balkon

  • Uitzicht op de stad
  • 42 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite (Steiner)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 queensize slaapbank
  • Gratis wifi

Grand suite, terras

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed en 1 queensize slaapbank
  • Gratis wifi

City kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

9,2 van 10
Fantastisch
(28 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard eenpersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(4 beoordelingen)
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Kralodvorska 4, Prague, 110 00

In de buurt

  • Kruittoren - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Winkelcentrum Palladium - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Oude Stadsplein - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Wenceslasplein - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Astronomisch Uurwerk van Praag - 6 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Václav Havel (PRG) - 42 min. rijden
  • Station Masarykovo - 6 min. lopen
  • Centraal station Praag - 11 min. lopen
  • Praag (XYG-Station Praag Centraal) - 14 min. lopen
  • Metrostation Náměstí Republiky - 3 min. lopen
  • Dlouhá třída Halte - 4 min. lopen
  • Overstaphalte Masarykovo Nádraží - 6 min. lopen
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Černá Madona - ‬2 min. lopen
  • ‪Kavárna Obecní dům - ‬1 min. lopen
  • U Supa
  • ‪Pivnice Obecní dům - ‬2 min. lopen
  • ‪Paul - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Grand Hotel Bohemia

  • Grand Hotel Bohemia heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Oude Stadsplein en Astronomisch Uurwerk van Praag. Er is ook een lobbylounge waar je terechtkunt voor een lekker drankje. Bij Steiner's Restaurant kun je je tegoed doen aan een ontbijt, lunch of diner. Dit hotel in luxe stijl ligt bovendien op slechts vijf minuten rijafstand van Karelsbrug en Wenceslasplein. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Metrostation Náměstí Republiky en 4 minuten naar Dlouhá třída Halte.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 79 kamers
    • Verdeeld over 8 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.30 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie om de ophaalservice te regelen. Je vindt de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De houder van de creditcard waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Eén kind (t/m 3 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Beveiligd, overdekt parkeren met valetservice bij de accommodatie (EUR 44 per nacht)
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Er is elke dag een gratis ontbijtbuffet beschikbaar
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice (beperkte tijden)

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum
  • Vergaderruimte
  • Conferentiecentrum

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Autoverhuur ter plaatse
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Portier

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 1927
  • Kluis bij receptie
  • Een bankethal
  • Traditionele stijl

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 80
  • Rolstoeltoegankelijke shuttle naar de luchthaven

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Waterkoker
  • Badjassen en pantoffels

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een bad
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon
  • Bureaustoel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Lokale kaarten

Speciale voorzieningen

Dineren

Steiner's Restaurant - Een restaurant met ontbijt, brunch, lunch en diner. Dagelijks geopend.
Steiner's Bar - lobbylounge op het terrein. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.06 per persoon, per nacht voor maximaal 60 nachten.

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 50 per voertuig (enkele reis, ruimte voor 3 personen)

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 40.0 per nacht

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Parkeren

  • Overdekt valetparkeren kost EUR 44 per nacht
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Bohemia Hotel
Grand Bohemia
Grand Bohemia Hotel
Grand Bohemia Prague
Grand Hotel Bohemia
Grand Hotel Bohemia Prague
Hotel Bohemia
Hotel Grand Bohemia
Grand Hotel Prague
Grand Hotel Bohemia Hotel
Grand Hotel Bohemia Prague
Grand Hotel Bohemia Hotel Prague

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Grand Hotel Bohemia gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Grand Hotel Bohemia heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Grand Hotel Bohemia?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Grand Hotel Bohemia?

Ja. Kosten voor valetparkeren: EUR 44 per nacht.

Biedt Grand Hotel Bohemia een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 50 per voertuig, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Grand Hotel Bohemia?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Grand Hotel Bohemia?

Ja, er is een lokaal restaurant: Steiner's Restaurant.

In wat voor omgeving bevindt Grand Hotel Bohemia zich?

Grand Hotel Bohemia ligt in Stadscentrum van Praag, een kleine 3 minuten lopen van Metrostation Náměstí Republiky en 4 minuten lopen van Oude Stadsplein. Volgens reizigers heeft dit hotel een zeer goede locatie.

Beoordelingen

Beoordelingen over Grand Hotel Bohemia

9,6

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,2

Voorzieningen

9,8

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Geweldig hotel. Rustig van binnen terwijl je midden in het centrum van (toeristisch) Praag zit.
F., reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Vriendelijke mensen, behulpzaam, schoon, locatie is perfect!
Jacobus Jozef Gregorius, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastiskt bra läge, ett bekvämt och trevligt boende med utmärkt frukost, fina rum
Rasmus, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel bem localizado
Marli Fatima, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente hotel, ubicación perfecta, desayuno buenísimo, personal súper atento.
GUSTAVO, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

깨끗하고 멋진 호텔이다. 조식도 좋고, 주요 관광지와 매우 가까워서 도보나 교통편을 이용하기 용이하다. 추천
Sungwook, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Charming
Kevin, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mycket bra! Perfekt läge & mycket rent
PER, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful experience. Very central and beautiful place. Great bar and restaurant for breakfast. You will have a great time.
Nilda, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Location, cleanliness, breakfast and staff. Everything about the hotel is excellent.
Rovirona, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great property in town center so convenient to everything. Hotel excellent and most helpful in all regards. Breakfast very good!
Robert, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely Hotel with very friendly staff and the breakfast had a good selection too.
Maha, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Elegant, fantastisk frukost, men extremt stenhårda sängar (även för van resenär).
Daniel, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Trevligt hotell mitt i Gamla stan. Vänlig och hjälpsam personal och det var rent och fräscht.
Ebba, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelentes los alimentos y servicio
jeronimo jose, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bra hotell med bra läge. Trevlig personal i baren som gör sitt bästa för att tillmötesgå dina önskningar.
Jens, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

ベランダ付きの部屋でしたが、眺めも良く快適に過ごせました。
Tatsuya, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing stuff, great location
Nicolas, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Quarto limpo, pessoal atencioso e simpático; decoração impecável; restaurante de categoria e localização perfeita!. Café da manhã e bar otimos
claudia, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room and hotel staff are nice. The hotel is perfectly situated in the old town.
Kristian, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location, beautiful hotel.
Russ, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nos encantó el hotel, el desayuno super. La ubicación... No podía ser mejor. No se pierdan el Mozart Dinner.... Fabuloso.
Mozart Dinner
Lieselotte M, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy buen servicio
Pedro Augusto, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Overall, it's a nice hotel in a prime spot within Prague. The staff was nice, it's a less than 5 minute walk to Old Town Square, but removed enough where it's still fairly quiet.
Steven, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Excellent location
Bola Churchill, reis van 4 nachten