Hotel Pentagon

Accommodatieklasse: 3
Hotel in de voorstad in Arlington, met een buitenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Pentagon ligt op maar 4,9 km afstand van de luchthaven en biedt een shuttleservice. Amuseer jezelf in het buitenzwembad en eet daarna een hapje in het restaurant. Tot de hoogtepunten behoren ook een 24-uurs fitnesscentrum en een terras. De handige parkeermogelijkheden en het ontbijt vallen in de smaak bij andere reizigers.

Beoordelingen

6,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Een buitenzwembad
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Parkeerplaatsen
  • Businesscentrum
  • Luchthaventransport
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Kluis bij de receptie
  • Automaat
  • Wasserijservice

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Premium tv-zenders
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Studio suite, 1 kingsize bed, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Eenvoudige kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor mindervaliden (Roll In Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Studio suite, meerdere bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 8
  • 4 queensize bedden

Studio suite, meerdere bedden, niet-roken

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 1 kingsize bed en 2 queensize bedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
2480 S Glebe Road, Arlington, VA, 22206

In de buurt

  • Synetic Theater - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Shirlington Dog Park - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Signature Theatre - 19 min. lopen - 1.6 km
  • Historisch Museum van Arlington - 3 min. rijden - 2.4 km
  • Birchmere - 6 min. rijden - 3.2 km

Lokaal vervoer

  • Ronald Reagan National Airport (DCA) - 10 min. rijden
  • Washington Dulles International Airport (IAD) - 37 min. rijden
  • Fort Meade, MD (FME-Tipton) - 37 min. rijden
  • College Park, Maryland (CGS) - 41 min. rijden
  • Manassas, Virginia (MNZ-Regionale luchthaven Manassas) - 44 min. rijden
  • Gaithersburg, Maryland (GAI-Montgomery County Airpark) - 52 min. rijden
  • Baltimore Washington International Airport (BWI) - 65 min. rijden
  • Alexandria Station - 9 min. rijden
  • Washington Union Station - 18 min. rijden
  • Woodbridge Station - 20 min. rijden
  • Luchthaventransport

Restaurants

  • ‪Astro Beer Hall - ‬15 min. lopen
  • ‪Wing Zone - ‬2 min. rijden
  • ‪Pizza Hut - ‬8 min. lopen
  • ‪Four Mile Food Co - ‬10 min. lopen
  • ‪Our Mom Eugenia - ‬17 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Pentagon

  • Hotel Pentagon ligt op maar 4,9 km afstand van de luchthaven en biedt een shuttleservice. Amuseer jezelf in het buitenzwembad en eet daarna een hapje in het restaurant. Tot de hoogtepunten behoren ook een 24-uurs fitnesscentrum en een terras. De handige parkeermogelijkheden en het ontbijt vallen in de smaak bij andere reizigers.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 199 kamers
    • Verdeeld over 2 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar

Kinderen

    • Tot 2 kinderen (t/m 12 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (tegen een toeslag)
    • Parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens bij de accommodatie (tegen een toeslag)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijt voor onderweg elke dag 07.00 uur–09.00 uur
  • Restaurant

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Golfbaan in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • 4 gebouwen/torens
  • Kluis bij receptie
  • Terras
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Buitenzwembad
  • Fietsenstalling

Toegankelijkheid

  • Informatie in braille
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Luisterhulpmiddelen beschikbaar
  • Tapijten in openbare ruimten
  • Gladde vloer in openbare ruimten
  • Tegelvloer in openbare ruimten

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Premium kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 25+ Mbps)
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Mini-koelkast

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Toegang via buitengalerij

Speciale voorzieningen

Dineren

Monuments - restaurant op het terrein. Geniet lekker in de bar van een drankje. Op bepaalde dagen geopend.

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 200 per accommodatie, per verblijf

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Parkeren

  • Parkeren is mogelijk tegen een toeslag
  • Tegen toeslag is parkeergelegenheid voor een vrachtauto, busje of camper beschikbaar

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.

Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en EHBO-doos.

Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).

Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club

Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Best Western Pentagon

Best Western Pentagon Hotel

Best Western Pentagon Hotel Reagan National Airport

Best Western Pentagon Reagan National Airport

Pentagon Best Western

Best Western Pentagon Hotel Reagan Airport Arlington

Best Western Pentagon Hotel Reagan Airport

Best Western Pentagon Reagan Airport Arlington

Best Western Pentagon Reagan Airport

Best Western Pentagon Hotel Arlington

Best Western Hotel Pentagon

Hotel Pentagon Hotel

Hotel Pentagon Arlington

Hotel Pentagon Hotel Arlington

Best Western Pentagon Hotel Reagan Airport

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hotel Pentagon gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hotel Pentagon heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Hotel Pentagon?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Pentagon?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Pentagon?

Ja, je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de lokaal aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot betaalde parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Pentagon?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Hotel Pentagon een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt MGM National Harbor Casino (17 min. rijden).

Wat is er in Hotel Pentagon en omgeving zoal te doen?

Hotel Pentagon heeft een buitenzwembad en een 24-uurs fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel Pentagon?

Ja, er is een lokaal restaurant: Monuments.