Leonardo Hotel Heidelberg

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Heidelberg met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Leonardo Hotel Heidelberg ligt op nog geen 10 minuten rijden van Kasteel van Heidelberg. Werk je in het zweet bij het fitnesscentrum of kies voor een lunch of diner bij Galerie. Overige voorzieningen omvatten een bar/lounge, een sauna en een terras. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna
  • Parkeerplaatsen
  • Roomservice
  • 6 vergaderruimtes
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Computerstation

Net als thuis (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Lift
De huidige prijs is € 76
inclusief belastingen en toeslagen
25 okt - 26 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Comfort kamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(36 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Executive kamer

7,8 van 10
Goed
(9 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Executive driepersoonskamer

7,6 van 10
Goed
(9 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 6

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Pleikartsfoerster Str. 101, Heidelberg, BW, 69124

In de buurt

  • Naturpark Bergstraße-Odenwald - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Roadside Theater - 4 min. rijden - 2.1 km
  • Heidelberg Congrescentrum - 5 min. rijden - 2.7 km
  • Natuurpark Neckartal-Odenwald - 7 min. rijden - 3.1 km
  • Kasteel van Heidelberg - 16 min. rijden - 6.5 km

Lokaal vervoer

  • Mannheim (MHG) - 21 min. rijden
  • Luchthaven Frankfurt am Main (FRA) - 58 min. rijden
  • Station HD-Weststadt/Südstadt - 4 min. rijden
  • Station Heidelberg-Kirchheim - 23 min. lopen
  • Centraal Station Heidelberg (QHD) - 30 min. lopen

Restaurants

  • ‪Mandy's Railway Diner - ‬2 min. rijden
  • ‪Nive Pizzeria Moderna - ‬5 min. rijden
  • ‪Burger King - ‬19 min. lopen
  • ‪Neo - ‬3 min. rijden
  • ‪Heid's - ‬16 min. lopen

Over deze accommodatie

Leonardo Hotel Heidelberg

  • Leonardo Hotel Heidelberg ligt op nog geen 10 minuten rijden van Kasteel van Heidelberg. Werk je in het zweet bij het fitnesscentrum of kies voor een lunch of diner bij Galerie. Overige voorzieningen omvatten een bar/lounge, een sauna en een terras. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 169 kamers
    • Verdeeld over 6 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (EUR 8 per dag)
    • Parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens bij de accommodatie (tegen een toeslag)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) 06.30 uur–10.30 uur op werkdagen en 06.30 uur–11.00 uur in het weekend
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice (beperkte tijden)

Activiteiten

  • Wandel- en fietsroutes in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 6 vergaderruimtes
  • Computerstation
  • Conferentieruimte (446 vierkante meter)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Terras
  • Fitnessfaciliteiten
  • Fietsenstalling
  • Sauna
  • Vegan maaltijden
  • Vegetarische maaltijden
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Showcase lokale kunstenaar
  • Ten minste 10% van de winst wordt geïnvesteerd in de gemeenschap en in duurzaamheid
  • Ramen van dubbelglas
  • Ten minste 80% van de verlichting door ledlampen
  • Uitgebreid beleid voor voedselverspilling
  • Uitgebreid beleid voor recycling
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Alleen herbruikbare kopjes
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Trapleuningen

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Alleen waterbesparende douches
  • Alleen waterbesparende toiletten

Speciale voorzieningen

Dineren

Galerie - Een restaurant met lunch en diner.

Prijzen en affiliaties

Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregeling: Green Key. Meer informatie over de eisen van deze certificering vind je op hun website.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht voor maximaal 5 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 16 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 17 per persoon

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 30.0 per nacht

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht

Parkeren

  • Parkeren kost EUR 8 per dag
  • Tegen toeslag is parkeergelegenheid voor een vrachtauto, busje of camper beschikbaar

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, JCB International, Union Pay
Contactloos betalen is mogelijk.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Heidelberg Hotel Leonardo
Heidelberg Leonardo
Heidelberg Leonardo Hotel
Hotel Heidelberg Leonardo
Hotel Leonardo Heidelberg
Leonardo Heidelberg
Leonardo Heidelberg Hotel
Leonardo Hotel Heidelberg
Leonardo Heidelberg Heidelberg
Leonardo Hotel Heidelberg Hotel
Leonardo Hotel Heidelberg Heidelberg
Leonardo Hotel Heidelberg Hotel Heidelberg

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Leonardo Hotel Heidelberg gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Leonardo Hotel Heidelberg heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Leonardo Hotel Heidelberg?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 15 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Leonardo Hotel Heidelberg?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 8 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn. Je hebt hier toegang tot betaalde parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Leonardo Hotel Heidelberg?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar. Daarnaast kun je contactloos uitchecken.

Wat is er in Leonardo Hotel Heidelberg en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals wandelen. Je vindt hier voorzieningen zoals een sauna en een fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Leonardo Hotel Heidelberg?

Ja, er is een lokaal restaurant: Galerie.

In wat voor omgeving bevindt Leonardo Hotel Heidelberg zich?

Leonardo Hotel Heidelberg bevindt zich in Kirchheim, op een korte 18 minuten loopafstand van Roadside Theater.

Beoordelingen

Beoordelingen over Leonardo Hotel Heidelberg

8,0

Zeer goed

8,2

Netheid

6,6

Locatie

8,4

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfect on the way stop

Mooi verblijf dichtbij de snelweg, lekker gegeten in Heidelberg. Goede prijs/kwaliteit verhouding. Ontbijt was uitgebreid. Fitness en wellness uitstekend.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Makkelijk bereikbaar vlakbij de snelweg en binnen 8 minuten in de altstad. Vriendelijk personeel. Uitgebreid ontbijtbuffet.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Fijne schone hotelkamer. Twee zeer ruime bedden die lekker lagen. Koffiemaker en mini koelkastje. Fijne badkamer. Hotel ziet er verder ook netjes uit. Vanuit hier rijd je snel naar het centrum van Heidelberg en je bent ook weer snel op de snelweg. Betalen voor de parkeerplaats vond ik wat minder. Het derde bed op de kamer voldeed niet echt. Onze dochter van 19, waarvoor betaald was als volwassene, paste er nauwelijks op en de lakens gleden er steeds af. De rest van het verblijf was zeer prettig.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Was wel jammer dat je van te voren niet aan kon geven dat je afhankelijk ben van een lift . Aan gegeven en kreeg een andere kamer die bereikbaar was met de lift .
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Eerste en laatste keer

Het personeel was heel vriendelijk en het ontbijt was lekker, uitgebreid en zeker waar voor het geld. Toen we de eerste avond onze kamerdeur opendeden was het alsof je tegen een muur van hitte liep en roken we een erg muffe geur, volgens de kamerthermostaat was het 18 graden, maar dat klopt zeker niet. Hij kon ook niet lager maar gelukkig kon ik de warme lucht helemaal uitzetten. Toen de raam open en na ruim een uur begon het aangenaam te worden (en de thermostaat gaf nog steeds aan dat het 18 graden was). Door het open raam begon de muffe geur ook wat weg te trekken maar toen we de volgende dag weer op onze kamer kwamen had housekeeping de raam weer dicht gedaan en was de geur weer terug. De badkamer was op zich prima maar we hebben, met 3 overnachtingen, 2 keer geen warm water gehad en ook liep het water in zowel de douche als de wasbak langzamer weg dan hoe het erin kwam, waardoor je moest opletten voor overstromingen Toen we op zondag gebruik wilden maken van de sauna bleek deze uit te staan en toen ik vervolgens hiervoor belde met de receptie bleek de sauna alleen tussen 18:00 en 22:00 aan te staan, maar dat stond nergens aangegeven. De fitnessruimte had 3 apparaten waarvan de fiets kapot was. Dit hotel heeft zeker een flinke opknapbeurt nodig. Je kon wel zien dat ze hier en daar met wat kleinere klusjes hebben geprobeerd om dingen te verbeteren, maar deze gebreken zijn alleen met groot onderhoud te verhelpen. Voor ons de eerste en meteen ook de laatste keer hier.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bra läge för övernattning
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Gute Erreichbarkeit! Ausgezeichnetes Frühstück
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Das Personal ist sehr freundlich und aufmerksam, die Zimmer sind sauber, das Frühstück ist reichhaltig.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

It’s convenient place to stay at. However, if your aim was to be closer to downtown, then try their other location. Room is clean Staff is friendly Breakfast is okay
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Pænt rent Rigtig fin morgenmad Dog var madrasserne til den bløde side
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Chambre moyenne tâches au mur moisi dans la sdb
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Udmærket værelse med bad og badekar, OK senge og plads Restauranten var rigtig god, både hvad angik aftensmad og morgenmad. Især morgenmaden var rigtig fin, god kaffe, flere slags juicer, masser af mad at vælge mellem, flere slags yoghurt, brød, pålæg, marmelader, ost og skinke. OK personale. OK parkering, nogle af båsene var lidt svære at få placeret bilen i. Da vi skulle afsted om morgenen, virkede 'udgangs'billetten der skulle åbne porten/Bommen ikke. Men det blev løst hurtigt af personalet i receptionen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Gutes Preis-Leistungs-Verhältnis. Leckeres und umfangreiches Frühstück. Sehr freundliches Personal. Fahrräder konnten unkompliziert und sicher im Gebäude untergebracht werden.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Frühstück, Lage, freundliches Personal
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Friendly staff
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Zweckmäßiges Hotel mit gutem Frühstück
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

First room clean but on having a bath when water was going bathroom flooded Reception were not too bad but wanted me to stay while they got the room fixed after me saying no change my room they did that Parking gets full quick night staff was not that helpful but managed to get car parked ( after long 14 hr drive last thing I needed ) Second time of stopping , on good bus route into town so that was a plus
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Under renovation, bit difficult to reach at the moment, otherwise very good
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was great
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Renovated nice hotel
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Difficult to access due to construction
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Gute Lage, sehr freundliches Personal, saubere Zimmer.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Remontoitu kylpyhuone - vanha rakennus
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Das Hotel ist renovierung.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Jeg har været rigtig glad for mit ophold. Virkelig lækker morgenmadsbuffet, kan klart anbefales.