Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver)

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel in het centrum, op loopafstand van BC Place-stadion

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar BC Place-stadion en Rogers Arena. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Robson Street en Queen Elizabeth Theatre. Andere reizigers zijn heel enthousiast over de comfortabele bedden en het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 3 minuten lopen naar Stadium-Chinatown Station en 8 minuten naar Vancouver City Center Station.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Skiopslag
  • Fitnessfaciliteiten
  • Parkeerplaatsen
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Kluis bij de receptie
  • Automaat
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte
  • Wasserij

Net als thuis (6)

  • Koelkast
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Lift
  • Parkeerplaatsen (tegen een toeslag)
De huidige prijs is € 104
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Double Room with Double bed and Private Bathroom

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 2

Kamer, 1 eenpersoonsbed, niet-roken, gedeelde badkamer

9,2 van 10
Fantastisch
(81 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer, 1 tweepersoonsbed, niet-roken, gedeelde badkamer (Semi Private Bathroom)

8,4 van 10
Zeer goed
(106 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer, 2 tweepersoonsbedden, niet-roken, en-suite badkamer

9,0 van 10
Fantastisch
(84 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Two Double Beds, Private Bathroom

  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Kamer, 1 tweepersoonsbed, niet-roken, en-suite badkamer

9,0 van 10
Fantastisch
(49 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Superior kamer, 2 queensize bedden, niet-roken, en-suite badkamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(123 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden

Superior kamer, 1 queensize bed, niet-roken, en-suite badkamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(73 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Kamer, 2 eenpersoonsbedden, niet-roken, gedeelde badkamer (Hallway Bathroom)

9,0 van 10
Fantastisch
(40 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Superior kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, en-suite badkamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Kamer, 1 queensize bed, niet-roken, en-suite badkamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
733 Beatty Street, Vancouver, BC, V6B2M4

In de buurt

  • Robson Street - 1 min. lopen - 0.1 km
  • BC Place-stadion - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Rogers Arena - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Queen Elizabeth Theatre - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Granville Street - 7 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Vancouver, BC (CXH-Vancouver Harbour Seaplane Base) - 8 min. rijden
  • Internationale Luchthaven Vancouver (YVR) - 30 min. rijden
  • Pitt Meadows, BC (YPK) - 48 min. rijden
  • Abbotsford, Brits-Columbia (YXX-Internationale luchthaven Abbotsford) - 71 min. rijden
  • Sechelt, BC (YHS-Sunshine Coast Regional) - 104 min. rijden
  • Galiano Island, BC (YMF-Montague Harbour Seaplane Base) - 29,5 mijl/47,5 km
  • Vancouver Waterfront Station - 13 min. lopen
  • Centraal Station Vancouver Pacific - 17 min. lopen
  • Vancouver, BC (XEA-Station Vancouver Pacific Centraal) - 17 min. lopen
  • Stadium-Chinatown Station - 3 min. lopen
  • Vancouver City Center Station - 8 min. lopen
  • Granville Station - 9 min. lopen

Restaurants

  • ‪Tim Hortons - ‬4 min. lopen
  • ‪Club Orange - ‬4 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬4 min. lopen
  • ‪Corner Club - ‬5 min. lopen
  • ‪Chambar - ‬4 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver)

  • Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar BC Place-stadion en Rogers Arena. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Robson Street en Queen Elizabeth Theatre. Andere reizigers zijn heel enthousiast over de comfortabele bedden en het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 3 minuten lopen naar Stadium-Chinatown Station en 8 minuten naar Vancouver City Center Station.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 220 kamers
    • Verdeeld over 12 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 16.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 19 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • Er wordt om de 4 dagen schoongemaakt. Extra handdoeken, beddengoed of afvalophaalservice kunnen op elk moment worden aangevraagd.

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 19 jaar

Kinderen

    • Kinderen (t/m 16 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Beveiligd, overdekt parkeren bij de accommodatie (CAD 35 per nacht, inclusief onbeperkt in- en uitrijden)
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • Bij deze accommodatie wordt geen alcohol geserveerd

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Strand in de buurt
  • Gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt
  • Fietsverhuur in de buurt
  • Rondvaartmogelijkheden in de buurt

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Opslagruimte voor ski's

Voorzieningen

  • 2 gebouwen/torens
  • Gebouwd in 1995
  • Kluis bij receptie
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Fitnessfaciliteiten
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Toegang tot een gedeelde keuken

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Gidsen en/of aanbevelingen
  • Lokale kaarten

Toeslagen & beleid

Parkeren

  • Overdekt parkeren kost CAD 35 per nacht, inclusief onbeperkt in- en uitrijden

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder en raambeveiliging.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Hotel YWCA
YWCA Hotel
YWCA Hotel Vancouver
YWCA Vancouver
Vancouver Ywca Hotel
YWCA Hotel Hotel
YWCA Hotel Vancouver
YWCA Hotel Hotel Vancouver

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver)?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver)?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: CAD 35 per nacht. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver)?

Je kunt inchecken vanaf 16.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Grand Villa Casino Hotel and Conference Centre (13 min. rijden) en River Rock Casino Resort (15 min. rijden).

Wat is er in Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen en een rondvaart maken. Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) biedt ook een fitnesscentrum.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) zich?

Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver) ligt in Binnenstad van Vancouver, een kleine 3 minuten lopen van Stadium-Chinatown Station en 4 minuten lopen van BC Place-stadion. Reizigers geven aan dat de lokale omgeving een centrale ligging heeft. Daarnaast vind je hier verschillende leuke winkelstraten in de buurt.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Willo (formerly YWCA Hotel Vancouver)

9,0

Fantastisch

9,4

Netheid

8,6

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel was very clean, the staff were friendly, and the location was great. Perfect spot to stay for a concert.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Our room was amazing, the staff were so kind, the location was perfect.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice location, family friendly, good amenities.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

My favourite place to stay, so close to Roger’s and BC place you honestly can’t go wrong!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great place to stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel and great value for Vancouver! Friendly and helpful staff!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

위치가 너무좋고 숙소 컨디션 및 서비스에 매우 만족합니다.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful stay and great experience
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice place to stay
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Excellent location, staff super helpful, budget friendly.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great staff, comfortable beds and immaculate cleanliness.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Everything was very clean, we had a bad experience sharing a bathroom but I guess that's the risk when you don't know your neighbors. Above all it was a pleasant stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location for what we needed. Would stay there again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean, great staff and good location. Our next stay in Vancouver will be at the Willo!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice hotel, the staff was very helpful. We walked to dinner and had drinks next door. Overall it was an excellent stay.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly staff , clean room and great location!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very good location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location. Rooftop garden. Kitchen. Secure entry. Laundry. Good restaurants nearby.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I absolutely loved the patio!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We enjoyed our stay, the staff was very helpful, the room was great! Highly recommend.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

I was very happy camper with it location was fenomenal
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

God placering. Gåafstand til flere centrale områder
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Very basic hotel in a great location. Very friendly and helpful staff. Hotel and room were very clean.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent place to stay. Excellent location. Really nice staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice place and staff was very friendly.