California Hotel and Casino

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel met 4 restaurants, in de buurt van Fremont Street Experience

Kies datums om prijzen te bekijken

California Hotel and Casino beschikt over een casino. Vanaf de accommodatie wandel je binnen 5 minuten naar Fremont Street Experience en Golden Nugget Casino. Nadat je je helemaal hebt uitgeleefd in het buitenzwembad, kun je wat eten in een van 4 de restaurants of ontspannen met een drankje in een van 2 de bars/lounges. Tot de voorzieningen behoren ook een fitnesscentrum en een snackbar/deli. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Casino
  • 4 restaurants en 2 bars/lounges
  • Een buitenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • Fitnessfaciliteiten
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Spelletjesruimte

Net als thuis (6)

  • Koelkast
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Lift
  • Kabelzenders
De huidige prijs is € 62
inclusief belastingen en toeslagen
1 sep - 2 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, rolstoeltoegankelijk bad

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

8,4 van 10
Zeer goed
(28 beoordelingen)
  • 26 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

8,8 van 10
Voortreffelijk
(223 beoordelingen)
  • 26 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Premium kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

8,8 van 10
Voortreffelijk
(35 beoordelingen)
  • 34 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Premium kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

8,6 van 10
Voortreffelijk
(27 beoordelingen)
  • 34 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe kamer, 2 queensize bedden, rolstoeltoegankelijk bad

9,0 van 10
Fantastisch
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Premium studio suite, 2 queensize bedden, niet-roken

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 8
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 8
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
12 E Ogden Ave, Las Vegas, NV, 89101

In de buurt

  • Golden Nugget Casino - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Fremont Street Experience - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Mob Museum - 3 min. lopen - 0.3 km
  • The D Casino Hotel - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Four Queens Casino - 5 min. lopen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Las Vegas, NV (LAS-Harry Reid Intl.) - 25 min. rijden
  • Henderson, Nevada (HSH-Henderson Executive) - 30 min. rijden
  • Boulder City, NV (BLD-Luchthaven Boulder City) - 30 min. rijden
  • Station Las Vegas International Airport - 25 min. rijden

Restaurants

  • ‪Fremont Street Experience - ‬5 min. lopen
  • ‪Golden Gate Hotel & Casino - ‬3 min. lopen
  • ‪Bar Prohibition - ‬4 min. lopen
  • ‪Chicago Brewing Co. - ‬4 min. lopen
  • ‪Whiskey Liquor Up Saloon - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

California Hotel and Casino

  • California Hotel and Casino beschikt over een casino. Vanaf de accommodatie wandel je binnen 5 minuten naar Fremont Street Experience en Golden Nugget Casino. Nadat je je helemaal hebt uitgeleefd in het buitenzwembad, kun je wat eten in een van 4 de restaurants of ontspannen met een drankje in een van 2 de bars/lounges. Tot de voorzieningen behoren ook een fitnesscentrum en een snackbar/deli. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 781 kamers
    • Verdeeld over 23 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om afspraken te maken over het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • De naam op de boeking moet overeenstemmen met de naam op het identiteitsbewijs met foto dat je tijdens het inchecken laat zien.
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Gratis parkeren met valetservice bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats voor personenbusjes ter plaatse
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt (toeslag) elke dag 04.00 uur–13.00 uur
  • 4 restaurants
  • 2 bars/lounges
  • Koffiebar/café
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Snackbar/deli

Activiteiten

  • Gratis gebruik van het fitnesscentrum in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimtes

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Portier

Voorzieningen

  • 2 gebouwen/torens
  • Gebouwd in 1975
  • Geldautomaat/bankservice
  • Fitnessfaciliteiten
  • Buitenzwembad
  • Spelletjesruimte/gamehal
  • Casino
  • 28 casinotafels
  • 995 gokautomaten
  • Vip-casinokamer
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 213
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats voor personenbus
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Bureaustoel

Eten en drinken

  • Koelkast

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Speciale voorzieningen

Dineren

Redwood Steakhouse - restaurant op het terrein.
Market Street Cafe - restaurant op het terrein. 24 uur per dag geopend.
Aloha Specialties - restaurant op het terrein.
California Noodle House - restaurant op het terrein.

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 100.00 per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Resorttoeslag: USD 37.28 per accommodatie, per nacht
  • Inbegrepen bij de resorttoeslag:
    • Andere inbegrepen voorzieningen
    • Gebruik van het fitnesscentrum
    • Gebruik van kamerkluis
    • Gebruik van het plaatselijke fitnesscentrum
    • Telefoongesprekken (mogelijk beperkt)

Optionele extra's

  • Er wordt een uitgebreid ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. USD 17.99 per persoon
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van USD 20.0 per nacht

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie NV19731003225
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

California Hotel & Casino
California Hotel & Casino Las Vegas
California Las Vegas
California Casino Las Vegas
California Hotel and Casino Hotel
California Hotel and Casino Las Vegas
California Hotel and Casino Hotel Las Vegas

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij California Hotel and Casino gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, California Hotel and Casino heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij California Hotel and Casino?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij California Hotel and Casino?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij California Hotel and Casino?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij California Hotel and Casino?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij California Hotel and Casino een casino aanwezig?

Ja, het 3330 vierkante meter grote casino beschikt over 995 gokautomaten en 28 speltafels.

Wat is er in California Hotel and Casino en omgeving zoal te doen?

California Hotel and Casino heeft 2 bars/lounges, een casino en een buitenzwembad, naast een fitnesscentrum en een spelletjesruimte.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van California Hotel and Casino?

Ja, er zijn 4 restaurants ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt California Hotel and Casino zich?

California Hotel and Casino ligt op een korte 3 minuten lopen van Fremont Street Experience en 4 minuten loopafstand van Golden Nugget Casino.