Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI

3.0-sterrenaccommodatie
Hotel in Lansing met een binnenzwembad

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI rijd je binnen 15 minuten naar Lansing Center en Staatsuniversiteit van Michigan. Sportievelingen kunnen hun hart ophalen aan het fitnesscentrum en waterratten aan het binnenzwembad. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Beoordelingen

7,0 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Een binnenzwembad
  • Fitnessfaciliteiten
  • 24-uurs businesscentrum
  • Businesscentrum
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Bibliotheek
  • Computerstation
  • Open haard in de lobby
  • Kluis bij de receptie
  • Automaat

Net als thuis (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Magnetron
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Premium tv-zenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 82
inclusief belastingen en toeslagen
9 aug - 10 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven

Suite, 1 slaapkamer, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

7,0 van 10
Goed
(2 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 kingsize bed, niet-roken, bubbelbad

7,8 van 10
Goed
(13 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 2 slaapkamers, niet-roken

  • 35 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 kingsize bedden
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 kingsize bed, niet-roken

7,6 van 10
Goed
(19 beoordelingen)
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 slaapkamer, niet-roken

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 slaapkamer, niet-roken

8,0 van 10
Zeer goed
(15 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Suite, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, bubbelbad

  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Studio suite, 1 kingsize bed, toegankelijk voor mindervaliden, niet-roken

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 37 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite, meerdere bedden, niet-roken

  • Max. aantal: 4
  • 2 kingsize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

7,4 van 10
Goed
(37 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden, niet-roken

  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
6511 Centurion Dr, Lansing, MI, 48917

In de buurt

  • Horrocks Farm Market - 4 min. rijden - 6.4 km
  • Michigan History Museum - 6 min. rijden - 9.3 km
  • Lansing Mall - 7 min. rijden - 9.6 km
  • Regeringsgebouw van Michigan - 7 min. rijden - 10.8 km
  • Lansing Center - 7 min. rijden - 11.1 km

Lokaal vervoer

  • Lansing, Michigan (LAN-Internationale luchthaven Capital Region) - 15 min. rijden
  • East Lansing Station - 10 min. rijden

Restaurants

  • ‪Chick-fil-A - ‬4 min. rijden
  • ‪Horrock's Wine Bar - ‬4 min. rijden
  • ‪Horrock’s Beer Garden - ‬4 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬4 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬8 min. lopen

Over deze accommodatie

Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI

  • Vanaf Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI rijd je binnen 15 minuten naar Lansing Center en Staatsuniversiteit van Michigan. Sportievelingen kunnen hun hart ophalen aan het fitnesscentrum en waterratten aan het binnenzwembad. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 87 kamers
    • Verdeeld over 3 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Gratis parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet doordeweeks 06.00 uur–09.30 uur
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte

Activiteiten

  • Golfbaan in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 24-uurs businesscentrum
  • Vergaderruimte
  • Computerstation
  • Conferentieruimte

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Ligstoelen bij het zwembad
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2000
  • Kluis bij receptie
  • Picknickplek
  • Bibliotheek
  • Open haard in de lobby
  • Fitnessfaciliteiten
  • Binnenzwembad
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Informatie in braille
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie
  • Premium kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Gratis extra bedden
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad/douchecombinatie
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Magnetron

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: USD 100 per accommodatie, per verblijf

Optionele extra's

  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag van USD 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 06.00 uur tot 22.00 uur

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Union Pay
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay.
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Safety Protocol (Radisson) volgt.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Country Carlson Lansing
Country Inn Carlson Lansing
Country Inn Suites by Radisson Lansing MI
Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI Hotel
Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI Lansing
Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI Hotel Lansing

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad. Van 06.00 uur tot 22.00 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot gratis parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Er geldt een toeslag van USD 20 voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI en omgeving zoal te doen?

Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI heeft een binnenzwembad en een fitnesscentrum, naast een picknickplaats.

Beoordelingen

Beoordelingen over Country Inn & Suites by Radisson, Lansing, MI

7,0

Goed

6,8

Netheid

6,8

Voorzieningen

8,0

Personeel en service

6,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel was very nice and clean and staff members was great
Fredrick, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Everyone was great
Robin, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was great.
Sam, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Room was clean and staff was very nice.
Paige Rochelle, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Yes
Salvatore, reis van 1 nacht
Geverifieerd

6/10 – Goed

Did not eat breakfast there. Hotel is under renovation, carpet in elevator needs replacement is worn and stinks. Best pay off or stay was Melissa at the front desk who did everything in her power to make it stay enjoyable
Lee, reis van 2 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

Tiny pool unheated! No hot tub crowded 60 ppl young people in the pool area up until 30 minutes before closing! No locking side doors or pool doors
Jessica, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

We stayed here for a school convention. They were very patient with the kids and check in and check out was very easy. Its an older hotel so its condition is ok but they are working on renovations.
Vicki, reis van 3 nachten
Geverifieerd

4/10 – Redelijk

The rooms had white staines on the chair and couch. The upstairs had a weird smell to it. The main reason we stayed here was because online it said handicap accessible pool and when we asked the staff about the lift they didn't have a clue on how or if it even worked. Two days later they figured out that no one new where the battery was for it so my daughter who is in a wheelchair who was looking forward to getting in the pool could not. Will never be staying here again.
VICTOR, reis van 3 nachten
Geverifieerd

2/10 – Slecht

Do not book here it is very run down. Carpet in rooms dirty. The bathroom was dirty and the jacuzzi had mold around it. Property is outdated and possibly has bed bugs.
Tanganykia, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Room and staff were amazing
Brendan, reis van 2 nachten
Geverifieerd

2/10 – Slecht

The hotel and room reeked of marijuana. Walls showed lots of wear and tear.
Jared, reis van 3 nachten
Geverifieerd

2/10 – Slecht

Dirty room
Jessie, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Room had stains
Arlexeia, reis van 1 nacht
Geverifieerd

2/10 – Slecht

Disgusting and the manager is terrible. I didn't stay in the room for 5 minutes.
Dena, reis van 2 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

Hotel needs some updates. Furniture and carpet old
Todd, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Yes
Helen, reis van 2 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

The staff was nice but the phone was disconnected, the carpet didn't looked vacuumed. The pool was dirty. Breakfast was good.
William, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great place to stay overnight.
Stephen, reis van 1 nacht
Geverifieerd

6/10 – Goed

They were under construction
Lisa, reis van 2 nachten
Geverifieerd

2/10 – Slecht

This was the worst hotel that I have ever stayed at. It was filthy. There were police , fighting and overall not a good experience. I will never stay there again.
Lorenda, reis van 1 nacht
Geverifieerd

2/10 – Slecht

Very dirty and smelt , room looked like a frat house
Robert, reis van 1 nacht
Geverifieerd

6/10 – Goed

Average
Cameron, reis van 1 nacht
Geverifieerd

2/10 – Slecht

The place was horrible and very dirty. Divide from the beginning all the way to the room.
Elena, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Very friendly staff, nice room Breakfast was good
Anne, reis van 3 nachten