SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een 24-uurs fitnesscentrum, in de buurt van Madison Square Garden

Kies datums om prijzen te bekijken

SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Madison Square Garden en 5th Avenue. Sport je suf bij het 24-uurs fitnesscentrum, maak gebruik van gratis extraatjes zoals wifi en verorber een gratis continentaal ontbijt dat dagelijks van 06.00 uur tot 09.00 uur kosteloos wordt aangeboden. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Macy's en Madison Square Park. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en het ontbijt. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: 28 St. Station (7th Av.) ligt vlakbij en 28 St. Station (Broadway) ligt 4 minuten verderop.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Parkeerplaatsen
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserijservice
  • Vergaderruimte
  • Gratis kranten in de lobby

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Lift
De huidige prijs is € 224
inclusief belastingen en toeslagen
27 sep - 28 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Studio, 2 tweepersoonsbedden

7,8 van 10
Goed
(52 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Studio, 1 kingsize bed

8,4 van 10
Zeer goed
(67 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Studio, 1 kingsize bed, uitzicht op stad

9,0 van 10
Fantastisch
(48 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Studio, 2 tweepersoonsbedden, uitzicht op stad

7,6 van 10
Goed
(64 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden

Studio, 1 kingsize bed (Mobility/Hearing Access, Roll-in Shwr)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
140 West 28th Street, New York, NY, 10001

In de buurt

  • Chelsea Hotel - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Madison Square Garden - 6 min. lopen - 0.6 km
  • 5th Avenue - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Macy's - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Empire State Building - 11 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Teterboro, New Jersey (TEB) - 19 min. rijden
  • Luchthaven LaGuardia (LGA) - 31 min. rijden
  • Internationale luchthaven Newark Liberty (EWR) - 44 min. rijden
  • John F. Kennedy International Airport (JFK) - 58 min. rijden
  • Newburgh, New York (SWF-Internationale luchthaven Stewart) - 99 min. rijden
  • New York W 32nd St. Station - 6 min. lopen
  • Station Penn - 7 min. lopen
  • New York 14th St. Station - 15 min. lopen
  • 28 St. Station (7th Av.) - 2 min. lopen
  • 28 St. Station (Broadway) - 4 min. lopen
  • 23 St. Station (7th Av.) - 6 min. lopen

Restaurants

  • ‪Starbucks - ‬1 min. lopen
  • ‪Crompton Ale House - ‬4 min. lopen
  • ‪The Fleur Room - ‬3 min. lopen
  • ‪The Wilson - ‬3 min. lopen
  • ‪Chipotle Mexican Grill - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea

  • SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Madison Square Garden en 5th Avenue. Sport je suf bij het 24-uurs fitnesscentrum, maak gebruik van gratis extraatjes zoals wifi en verorber een gratis continentaal ontbijt dat dagelijks van 06.00 uur tot 09.00 uur kosteloos wordt aangeboden. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Macy's en Madison Square Park. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en het ontbijt. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: 28 St. Station (7th Av.) ligt vlakbij en 28 St. Station (Broadway) ligt 4 minuten verderop.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 284 kamers
    • Verdeeld over 24 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 16.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 21 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 21 jaar

Kinderen

    • Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (USD 55 per dag)
    • Garage beschikbaar bij de accommodatie
    • Parkeergelegenheid in de buurt (USD 55 per dag, korting mogelijk)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt elke dag 06.00 uur–09.00 uur
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimte

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Vegan maaltijden
  • Vegetarische maaltijden
  • Ramen van dubbelglas
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes

Toegankelijkheid

  • Aangepaste wastafel
  • Hoogte van aangepaste wastafel (in centimeter): 86
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 91
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 91
  • Fitnesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Televisie met ondertiteling
  • Verlaagde stopcontacten in de badkamer
  • Verlaagd kijkgat
  • Verlaagd slot
  • In hoogte verstelbare douche
  • Wandbeugel bij het toilet
  • Hoogte van wandbeugel bij het toilet (in centimeter): 89
  • Transferdouche
  • Deurklinken

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Mini-koelkast
  • Magnetron
  • Kookgerei, borden en bestek

Meer

  • Schoonmaak: wekelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Recycling
  • Alleen waterbesparende douches
  • Mobiele toegangssleutel

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Parkeren

  • Parkeren kost USD 55 per dag
  • Je kunt in de buurt parkeren voor USD 55 per dag (229 meter verderop)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Contactloos betalen is mogelijk.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Springhill Stes Manhttn
SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea Hotel

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: USD 55 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea?

Je kunt inchecken vanaf 16.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Resorts World Casino (22 min. rijden).

Wat is er in SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea en omgeving zoal te doen?

Je hoeft niet te stoppen met je dagelijkse fitnessroutine dankzij het 24-uurs fitnesscentrum.

In wat voor omgeving bevindt SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea zich?

SpringHill Suites by Marriott New York Manhattan/Chelsea ligt in Manhattan, een kleine 2 minuten lopen van 28 St. Station (7th Av.) en 6 minuten lopen van Madison Square Garden. De lokale omgeving heeft veel wandelmogelijkheden volgens onze reizigers, ideaal om te shoppen.