Clarion Hotel Mestari

Accommodatieklasse: 4
Hotel in Helsinki met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Clarion Hotel Mestari ligt vlak bij een treinstation en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Helsinki. Bij het restaurant kun je terecht voor een heerlijke maaltijd, bij het fitnesscentrum voor een goede work-out en bij de bar/lounge voor een lekker drankje. Tot de voorzieningen behoren ook een sauna en een snackbar/deli. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en het ontbijt. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Station Kamppi en 4 minuten naar Simonkatu Tramhalte.
VIP Access

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna
  • Parkeerplaatsen
  • 15 vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli
  • Bankethal

Net als thuis (6)

  • Baby-/kinderbedjes (tegen een toeslag)
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Verduisterende gordijnen
De huidige prijs is € 126
inclusief belastingen en toeslagen
7 nov - 8 nov

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Culinaire ervaringen
Dit hotel beschikt over een restaurant en een bar waar u kunt dineren. Elke dag wordt u verwelkomd met een gratis ontbijtbuffet. Privédiners zorgen voor intieme momenten.
Dromerige slaapervaring
Hypoallergeen beddengoed van topkwaliteit en pillowtop-matrassen zorgen voor een diepe slaap. Verduisterende gordijnen blokkeren het licht en de minibars serveren verfrissende versnaperingen.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Superior Room, 1 King Bed, Non Smoking

9,0 van 10
Fantastisch
(18 beoordelingen)
  • 25 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 1 kingsize bed, niet-roken

9,2 van 10
Fantastisch
(82 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe Loft, 1 King Bed, Non Smoking

7,4 van 10
Goed
(3 beoordelingen)
  • 34 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standaard kamer, 2 eenpersoonsbedden, niet-roken

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(14 beoordelingen)
  • 24 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, niet-roken, balkon

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(10 beoordelingen)
  • 21 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Junior suite, niet-roken

  • 44 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons futon

Deluxe kamer, 1 kingsize bed, niet-roken (Sitting Area)

  • 21 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
51 Fredrikinkatu, Helsinki, 00100

In de buurt

  • Kamppi Winkelcentrum - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Tennispalatsi Finnkino bioscoop - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Kampin kappeli - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Forum-winkelcentrum - 6 min. lopen - 0.5 km
  • Stockmann - 7 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Helsinki-Vantaa Airport (HEL) - 32 min. rijden
  • Helsinki (HEC-Centraal station Helsinki) - 9 min. lopen
  • Centraal Station Helsinki - 9 min. lopen
  • Station Köydenpunojankatu - 11 min. lopen
  • Station Kamppi - 3 min. lopen
  • Simonkatu Tramhalte - 4 min. lopen
  • Station Fredrikinkatu - 5 min. lopen

Restaurants

  • ‪SalamaNation - ‬2 min. lopen
  • ‪Leijuva Lahna - ‬1 min. lopen
  • ‪Kaffecentralen - ‬1 min. lopen
  • ‪Cafe Pacifico - ‬3 min. lopen
  • ‪Kissakahvila Helkatti - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

Clarion Hotel Mestari

  • Clarion Hotel Mestari ligt vlak bij een treinstation en is de perfecte accommodatie voor je verblijf in Helsinki. Bij het restaurant kun je terecht voor een heerlijke maaltijd, bij het fitnesscentrum voor een goede work-out en bij de bar/lounge voor een lekker drankje. Tot de voorzieningen behoren ook een sauna en een snackbar/deli. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en het ontbijt. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Station Kamppi en 4 minuten naar Simonkatu Tramhalte.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 237 kamers
    • Verdeeld over 6 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Beveiligd, overdekt parkeren bij de accommodatie (EUR 36 per dag)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats en parkeerplaats voor personenbusjes ter plaatse
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijt beschikbaar (tegen een toeslag)
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Privédiners
  • Snackbar/deli

Activiteiten

  • Biljarttafel

Werken tijdens je reis

  • 15 vergaderruimtes
  • Gedeelde werkplekken

Diensten

  • 24-uurs receptie

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats voor personenbus
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Businesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden
  • Tapijten in de kamer
  • Hardhouten vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 40 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Donzen dekbedden
  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed
  • Pillowtop-matras
  • Baby-/kinderbedjes (tegen een toeslag)

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Laptopwerkplek
  • Gratis wifi
  • Telefoon
  • Bureaustoel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Mobiele toegangssleutel

Speciale voorzieningen

Prijzen en affiliaties

Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens de volgende externe certificeringsregelingen: Green Key en Nordic Swan Ecolabel. Meer informatie over de eisen van deze certificeringen vind je op hun websites.

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Babybedjes zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 10.0 per nacht
  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je kinderstoelen wilt reserveren

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 30 per huisdier, per nacht (maximaal EUR 40 per verblijf)

Parkeren

  • Overdekt parkeren kost EUR 36 per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Kinderen jonger dan 17 jaar oud worden niet tot de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van een volwassene

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Contactloos betalen is mogelijk.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Hotel Mestari
Clarion Hotel Mestari Hotel
Clarion Hotel Mestari Helsinki
Clarion Hotel Mestari Hotel Helsinki

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Clarion Hotel Mestari gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Clarion Hotel Mestari heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Clarion Hotel Mestari?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 30 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Clarion Hotel Mestari?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 36 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Clarion Hotel Mestari?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Clarion Hotel Mestari een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Grand Casino Helsinki (12 min. lopen).

Wat is er in Clarion Hotel Mestari en omgeving zoal te doen?

Clarion Hotel Mestari heeft een sauna en een fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Clarion Hotel Mestari?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Clarion Hotel Mestari zich?

Clarion Hotel Mestari ligt in Kamppi, een kleine 3 minuten lopen van Station Kamppi en 7 minuten lopen van Stockmann. Volgens reizigers heeft dit hotel een zeer goede locatie.

Beoordelingen

Beoordelingen over Clarion Hotel Mestari

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

9,2

Voorzieningen

9,2

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Goede locatie en voorzieningen. Mooie moderne kamers.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ik kom zeker terug

Geweldig hotel. Een fantastisch uitgebreid ontbijt, leuke sfeer, heel vriendelijk personeel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Een heel kwaliteitsvol hotel, heerlijk ontbijt, mooi en zuiver interieur, stille kamers met goede bedden en ruim, heel vriendelijk personeel, interessante ligging. Kortom aanrader voor Helsinki!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mooie accomodatie. Netjes en schoon. Uitgebreide ontbijt buffet.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Prima maar beetje warm…

Uitstekend hotel, goede basic service. Minpunt was de airconditioning. Kamers blijven te warm met name gedurende de nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ihanan hiljaista ja siistiä, todella hyvä aamupala ja sijainti.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Upea hotelli keskellä keskustaa
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hieno aamiainen ja mukavat sängyt
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good location and helpful staff
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Godt hotel med god beliggenhed. Moderne værelser
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

War mit meinem Bruder für ein langes Wochenende dort, nettes zuvorkommendes Personal, ein tolles Frühstück und sehr zentral gelegen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Siisti huone ja erittäin hyvä aamiainen.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Dejligt ophold og skønt hotel lige midt i centrum.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Loistavaa. Kiva hotelli ja hyvä palvelu
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Stort plus at hotellet er kæledyrsvenligt
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

We attended a conference. Rooms were clean. Staff were helpful. Shopping and eating area was close by. Breakfast was not free. Had breakfast once during my five day stay.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Jättebra beonde, bra frukost
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Mycket trevligt hotell. Bra beläget, trevlig personal men jag har så svårt för känslan av att man besvärar personen som jobbar i baren där man vill sätta sig ner och ta en öl. I övrigt mycket service minded hotell.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hyvä aamiainen ja ystävällinen henkilökunta. Tosi mukavat peitot, pyyhkeet ja lakanat + Rituals pesuaineet <3
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing location and spacious room, I booked the superior. Plenty of public spaces for games or hanging out! Super breakfast and staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Aamiainen on hyvä ja henkilökunta avuliasta!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ett perfekt hotell i hjärtat av Helsingfors för att utforska staden. Allt i gångavstånd. Bra parkering i garage.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Really enjoyed our 4 night stay. The hotel is in great location, walking distance to many tourist sites and restaurants. The room is spacious and fresh, and the breakfast was nice and well balanced with lots of options including fresh fruits. Would definitely stay there again!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was very helpful and always available. Breakfast was very good. Rooms are large and very functional. Great shower.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Struttura in centro vicino al design district. Zona silenziosa camera pulita e super comoda. Colazione abbondante e con ottima scelta. Consigliato!