Campanile Hotel Breda

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Breda met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Breda met een verblijf bij Campanile Hotel Breda. Ga lekker eten bij het café en sluit je dag af met een drankje van de bar/lounge. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie.

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Koffiebar/café
  • Vergaderruimtes
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Automaat
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Meertalig personeel
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
De huidige prijs is € 71
inclusief belastingen en toeslagen
15 okt - 16 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Standaard kamer, 2 eenpersoonsbedden

8,6 van 10
Voortreffelijk
(22 beoordelingen)
  • 15 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard kamer, 1 queensize bed

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 15 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Superior kamer, 1 kingsize bed

  • 15 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Appartement, meerdere bedden

  • 34 m²
  • Max. aantal: 6
  • 1 kingsize bed, 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Minervum 7090, Breda, 4817 ZK

In de buurt

  • Holland Casino Breda - 6 min. rijden - 4.3 km
  • Chassé Theater - 6 min. rijden - 4.3 km
  • Begijnhof - 6 min. rijden - 4.3 km
  • Breda Museum - 7 min. rijden - 4.9 km
  • Kasteel van Breda - 7 min. rijden - 4.6 km

Lokaal vervoer

  • Eindhoven (EIN) - 37 min. rijden
  • Rotterdam (RTM-Rotterdam The Hague) - 55 min. rijden
  • Station Breda - 11 min. rijden
  • Station Breda - 11 min. rijden
  • Station Gilze-Rijen - 11 min. rijden

Restaurants

  • Dokter Worst
  • ‪McDonald's - ‬3 min. rijden
  • ‪Cafetaria Woodpecker - ‬5 min. rijden
  • ‪Wereldrestaurant Breepark - ‬18 min. lopen
  • ‪Franky's Supersandwiches - ‬6 min. lopen

Over deze accommodatie

Campanile Hotel Breda

  • Geniet van je bezoek aan Breda met een verblijf bij Campanile Hotel Breda. Ga lekker eten bij het café en sluit je dag af met een drankje van de bar/lounge. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 83 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis beveiligd parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) 06.30 uur–09.30 uur op werkdagen en 07.00 uur–11.00 uur in het weekend
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café

Activiteiten

  • Golfbaan in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimtes

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Fietsverhuur

Voorzieningen

  • Terras
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Vegetarische maaltijden
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Ramen van dubbelglas
  • Uitgebreid beleid voor voedselverspilling
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 90
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 114

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Bureaustoel

Eten en drinken

  • Herbruikbare koffie-/theefilters

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Toiletartikelen in bulk
  • Recycling
  • Alleen waterbesparende douches

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.95 per persoon, per nacht.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 18.00 voor volwassenen en EUR 9.00 voor kinderen
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van EUR 15

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
Een speciaal annuleringsbeleid of toeslag wordt toegepast op groepsboekingen (meer dan 8 kamers voor dezelfde accommodatie / verblijfsdatums).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Contactloos betalen is mogelijk.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Nederland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.

Ook bekend als

Campanile Breda
Campanile Hotel Breda
Breda Campanile Hotel
Campanile Hotel Breda Hotel
Campanile Hotel Breda Breda
Campanile Hotel Breda Hotel Breda

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Campanile Hotel Breda gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Campanile Hotel Breda heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Campanile Hotel Breda?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Campanile Hotel Breda?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Campanile Hotel Breda?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van EUR 15. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Campanile Hotel Breda een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Holland Casino Breda (6 min. rijden).

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Campanile Hotel Breda?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Beoordelingen

Beoordelingen over Campanile Hotel Breda

7,6

Goed

7,8

Netheid

6,6

Locatie

8,2

Personeel en service

7,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Toppie hotel! Vriendelijke personen
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Goede parkeergelegenheid
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Prima hotel. Pas gerenoveerde kamer
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Was prima. Alleen wel rumoerig op de parkeerplaats bij het hotel, tot in de vroege uurtjes. Ontbijt en kamer prima. Personeel zeer aardig.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Uitstekend en stil verblijf
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Goed verblijf

Goed verblijf en zeker in prijs en locatie
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wij vonden het restaurant en waar je iets kon drinken heel erg gezellig en huiselijk ingericht
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Rumoerige omgeving en bijzonder weinig uitstraling
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Goed hotel
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Gastvrij restaurant en lieve bediening.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Voor mij een fijne lokatie. Na de verbouwing zien de kamers er prima uit. Personeel is super vriendelijk en behulpzaam. Slechts kleine irritatie, drie maanden na de verbouwing is het nog steeds niet gelukt goed werkende shampoo en douchfris dispensers te plaatsen in de douche. Lijkt mij geen rocket science.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Checkin en checkout verliepen snel; vriendelijk personeel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Een rustig hotel, redelijk geprijsd.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Erg vriendelijke ontvangst. Prima prijs/kwaliteit verhouding.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Het was een gemiddelde class hotel met vriendelijk personeel en redelijk prijs van ontbijt en diner
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Prima voor een overnachting na een festival
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Bij campanile Breda is het altijd goed vertoeven , personeel is vriendelijk en kamers zijn ok , ik kom hier graag een nachtje uit rusten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Makkelijk herkenbaar verblijf. Goede parkeerplaats. Vriendelijke medewerkers
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

We hebben een fijn verblijf gehad Alles was aanwezig wat we nodig hadden De kamer was proper
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fijn hotel. Basic maar comfortabele kamer. Goed geïsoleerd. Goed bed ook, lekker kunnen slapen.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Erg vriendelijk en behulpzaam personeel. Hotel wordt gerenovered. Nieuwe kamers zijn erg mooi geworden. Nu nog wat overlast door verbouwingswerkzaamheden. Resultaat mag er straks zijn. Kom er zeker terug.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Het ontbijt is prima, maar niet bijzonder uitgebreid. Verder prima hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We hebben goed geluncht in het restaurant. In de avond rustig op de gangen.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Zoals altijd heel goed te doen !!!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Veel rumoer op de parkeerplaats en autowrakken op de parkeerplaats Het hotel zelf was top.