Wilde Manchester City Centre

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een bar/lounge, in de buurt van Canal Street

Kies datums om prijzen te bekijken

Wilde Manchester City Centre is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Canal Street en Piccadilly Gardens. Bij het café kun je terecht voor een heerlijke maaltijd, bij het fitnesscentrum voor een goede work-out en bij de bar/lounge voor een lekker drankje. Bovendien loop je binnen 15 minuten naar Deansgate en Universiteit van Manchester. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de prijs-kwaliteitsverhouding. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 3 minuten lopen naar St Peters Square Station en 5 minuten naar Mosley Street Station.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Bar
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Wekelijkse schoonmaakservice
  • Ontbijt beschikbaar
  • Fitnessfaciliteiten
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Snackbar/deli
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Kluisjes beschikbaar

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Wasvoorzieningen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Verduisterende gordijnen
De huidige prijs is € 85
inclusief belastingen en toeslagen
11 okt - 12 okt

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Café- en barscene
Dit hotel beschikt over een gezellig café en een stijlvolle bar waar u kunt ontspannen. Dankzij het dagelijkse continentale ontbijt begint de ochtend met een smakelijke voldoening.
Serene slaapruimte
Verduisterende gordijnen zorgen voor optimale rust in elke gastenkamer. Elke ruimte is voorzien van zorgvuldig geselecteerde, individuele decoraties voor een persoonlijke slaapervaring.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
14 van 14 kamers weergeven

Studio

9,2 van 10
Fantastisch
(100 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 kingsize bed

Studio

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(14 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Studio

9,0 van 10
Fantastisch
(20 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoons slaapbank

Superior studio

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed

Studio

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank

Superior studio

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank OF 1 kingsize bed en 1 tweepersoonsbed

Wilde Studio Double Sleeps 2

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(35 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Panorama studio

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Panorama studio, uitzicht op stad

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Panorama tweepersoonskamer

  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed OF 1 tweepersoons slaapbank

Standaard studio, niet-roken, uitzicht op stad

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 10

Wilde 1 bedroom Apartment

  • 32 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3 Dickinson Street, Manchester, England, M14LF

In de buurt

  • Sint-Pietersplein - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Manchester Central Convention Complex - 4 min. lopen - 0.4 km
  • Canal Street - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Piccadilly Gardens - 6 min. lopen - 0.5 km
  • Deansgate - 6 min. lopen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Manchester Airport (MAN) - 19 min. rijden
  • Liverpool (LPL-John Lennon) - 55 min. rijden
  • Manchester Manchester Oxford Road Station - 6 min. lopen
  • Manchester Oxford Road Station - 6 min. lopen
  • Manchester Deansgate Station - 10 min. lopen
  • St Peters Square Station - 3 min. lopen
  • Mosley Street Station - 5 min. lopen
  • Market Street Station - 8 min. lopen

Restaurants

  • ‪The Paramount (Wetherspoon) - ‬2 min. lopen
  • ‪The Waterhouse - ‬3 min. lopen
  • ‪Central Library Cafe - ‬4 min. lopen
  • ‪The Gallery Café - ‬2 min. lopen
  • ‪Fumo - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Wilde Manchester City Centre

  • Wilde Manchester City Centre is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Canal Street en Piccadilly Gardens. Bij het café kun je terecht voor een heerlijke maaltijd, bij het fitnesscentrum voor een goede work-out en bij de bar/lounge voor een lekker drankje. Bovendien loop je binnen 15 minuten naar Deansgate en Universiteit van Manchester. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de prijs-kwaliteitsverhouding. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 3 minuten lopen naar St Peters Square Station en 5 minuten naar Mosley Street Station.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 256 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Fitnessfaciliteiten
  • Kluisjes beschikbaar

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 32 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Espressoapparaat
  • Waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: wekelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: GBP 1.20 per accommodatie, per nacht.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. GBP 19.00 voor volwassenen en GBP 13.00 voor kinderen

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.

Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.

Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Wilde Manchester City Centre Hotel

Wilde Manchester City Centre Manchester

Wilde Aparthotels Manchester St. Peter's

Wilde Manchester City Centre Hotel Manchester

Wilde Aparthotels Manchester St. Peters Square

Wilde Aparthotels Manchester St. Peter’s Square

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Wilde Manchester City Centre gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Wilde Manchester City Centre heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Wilde Manchester City Centre?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Wilde Manchester City Centre?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Wilde Manchester City Centre.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Wilde Manchester City Centre?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar. Daarnaast kun je in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Wilde Manchester City Centre en omgeving zoal te doen?

Je hoeft niet te stoppen met je dagelijkse fitnessroutine dankzij het fitnesscentrum.

In wat voor omgeving bevindt Wilde Manchester City Centre zich?

Wilde Manchester City Centre ligt op slechts 3 minuten lopen van St Peters Square Station en 5 minuten loopafstand van Canal Street. Onze reizigers geven aan dat de lokale omgeving een centrale ligging heeft.