Hotel Stern

Accommodatieklasse: 3
Hotel in Ehrwald met een volledig uitgeruste spa en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Stern ligt op nog geen 10 minuten rijden van Zugspitze. Ga naar de spa voor wellnessservices en eet een hapje bij het café. Ook een bar/lounge, een fitnesscentrum en een terras mogen tot de hoogtepunten worden gerekend.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Sportschool
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • Ontbijt beschikbaar
  • Skiopslag
  • Skipasservice
  • Fitnessfaciliteiten
  • Koffiebar/café
  • Terras
  • Kluis bij de receptie
  • Beperkte receptietijden
  • Boogschieten

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Terras
  • Lift
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Haardroger
De huidige prijs is € 203
inclusief belastingen en toeslagen
15 sep - 16 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
14 van 14 kamers weergeven

Deluxe tweepersoonskamer, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Familiekamer, balkon

  • Uitzicht op de bergen
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Standaard tweepersoonskamer, balkon

  • Uitzicht op de bergen
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Klassieke tweepersoonskamer, balkon

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Eenvoudige eenpersoonskamer, balkon

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Deluxe appartement, 2 slaapkamers, balkon

  • Uitzicht op de bergen
  • 75 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 queensize bedden en 1 tweepersoons slaapbank

Luxe appartement, 2 slaapkamers, balkon

  • Uitzicht op de bergen
  • 63 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 queensize bedden en 1 eenpersoons slaapbank

Superior tweepersoonskamer, balkon

  • Uitzicht op de bergen
  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe eenpersoonskamer, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Exclusieve tweepersoonskamer, balkon

  • Uitzicht op de bergen
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Comfort tweepersoonskamer, balkon

  • Uitzicht op de bergen
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 4

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Innsbrucker Str. 8, Ehrwald, Tirol, 6632

In de buurt

  • Ehrwalder Almbahn - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Sonnenhang-skilift - 11 min. lopen - 1.0 km
  • Ehrwalder Alm - 3 min. rijden - 2.1 km
  • Golfclub Zugspitze-Tirol - 3 min. rijden - 2.5 km
  • Tiroler Zugspitz-kabelbaan - 7 min. rijden - 4.6 km

Lokaal vervoer

  • Innsbruck (INN-Kranebitten) - 76 min. rijden
  • Station Lermoos - 5 min. rijden
  • Station Garmisch-Partenkirchen Griesen Oberbay - 9 min. rijden
  • Station Ehrwald-Zugspitzbahn - 18 min. lopen

Restaurants

  • ‪BrentAlm - ‬4 min. rijden
  • ‪Tiroler Zirbenstube - ‬7 min. rijden
  • ‪Jux Bar - ‬5 min. rijden
  • Ganghofer-Hütte
  • ‪Otto's Pistentreff - ‬5 min. rijden

Over deze accommodatie

Hotel Stern

  • Hotel Stern ligt op nog geen 10 minuten rijden van Zugspitze. Ga naar de spa voor wellnessservices en eet een hapje bij het café. Ook een bar/lounge, een fitnesscentrum en een terras mogen tot de hoogtepunten worden gerekend.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 40 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 20.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.30 uur–09.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café

Activiteiten

  • Skipasservice
  • Boogschieten
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Skigebied in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Opslagruimte voor ski's

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Terras
  • Fitnessfaciliteiten
  • Volledig uitgeruste spa

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 45 inch

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen lekker genieten van een bezoek aan de volledig uitgeruste spa van dit hotel. De spa is uitgerust met een sauna en een stoombad.

De spa is dagelijks geopend. Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet tot de spa toegelaten.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 16 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Gasten jonger dan 16 jaar oud worden niet toegelaten tot de spa

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder en EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Oostenrijk een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 3 sterren toegekend gekregen.

Ook bekend als

Hotel Stern Hotel
Hotel Stern Ehrwald
Hotel Stern Hotel Ehrwald

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hotel Stern gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hotel Stern heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Stern?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Stern?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Stern?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Hotel Stern een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino Garmisch-Partenkirchen (22 min. rijden).

Wat is er in Hotel Stern en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere boogschieten. Je kunt hier van een spabehandeling genieten en vindt er onder andere een fitnesscentrum en een spa.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel Stern?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Stern zich?

Hotel Stern ligt op een korte 1 minuten lopen van Ehrwalder Almbahn en 11 minuten loopafstand van Sonnenhang-skilift.