Il Chiostro del Carmine

Accommodatieklasse: 3.5
Bed & breakfast in het centrum, op loopafstand van Pinacoteca Nazionale

Kies datums om prijzen te bekijken

Il Chiostro del Carmine is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Duomo di Siena en Piazza del Campo. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een ontbijtbuffet dat dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Palazzo Pubblico en Universiteit van Siena. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Parkeerplaatsen
  • Roomservice
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Kluis bij de receptie
  • Vergaderruimte
  • Meertalig personeel
  • Conciërgeservices
  • Picknickweide
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Kabel-/satellietzenders
  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Minibar
  • Bad of douche
De huidige prijs is € 142
inclusief belastingen en toeslagen
10 sep - 11 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Klassieke tweepersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(14 beoordelingen)
  • 17 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe kamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(24 beoordelingen)
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Familiekamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(7 beoordelingen)
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Double classic

  • 17 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Via Della Diana 4, Siena, SI, 53100

In de buurt

  • Duomo di Siena - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Piazza del Campo - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Palazzo Pubblico - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Universiteit van Siena - 10 min. lopen - 0.9 km
  • Fortezza Medicea - 18 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Monteriggioni Badesse - 12 min. rijden
  • Station Siena - 14 min. rijden
  • Station Asciano Arbia - 14 min. rijden

Restaurants

  • ‪Antica Osteria da Divo - ‬6 min. lopen
  • ‪Brividio Gelateria - ‬7 min. lopen
  • ‪Hotel Athena Siena - ‬6 min. lopen
  • ‪4 Cantoni Bar Caffetteria - ‬4 min. lopen
  • ‪Osteria Permalico - ‬4 min. lopen

Over deze accommodatie

Il Chiostro del Carmine

  • Il Chiostro del Carmine is gunstig gelegen, op nog geen 10 minuten lopen van Duomo di Siena en Piazza del Campo. Goed nieuws: extraatjes zoals wifi en een ontbijtbuffet dat dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur wordt geserveerd, zijn helemaal gratis. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Palazzo Pubblico en Universiteit van Siena. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 21 kamers
    • Verdeeld over 2 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 22.30 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • Als je met de auto naar de accommodatie komt, dien je van tevoren contact op te nemen met de accommodatie (bv. voor een routebeschrijving)
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • Als je met de auto komt, dien je vooraf contact op te nemen met deze accommodatie. Het bevindt zich in een 'zone met beperkte verkeerstoegang', waarin gedurende bepaalde tijden strikte beperkingen gelden voor rijden en parkeren.
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Eén kind (t/m 2 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Beperkingen van toepassing*
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Onoverdekt parkeren bij de accommodatie (EUR 15 per nacht)
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 08.00 uur–10.00 uur
  • Roomservice

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimte

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Picknickplek

Toegankelijkheid

  • Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Kabel-/satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Bad of douche
  • Bidet
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Gidsen en/of aanbevelingen
  • Lokale kaarten
  • Restaurantgids

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 29 februari betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 4 nachten.

Kinderen & extra bedden

  • Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 10

Parkeren

  • Onoverdekt parkeren kost EUR 15 per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa
Contactloos betalen is mogelijk.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT052032B7AWQCFASM
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Il Chiostro Carmine
Il Chiostro Carmine B&B
Il Chiostro Carmine B&B Siena
Il Chiostro Carmine Siena
Il Chiostro Del Carmine Residence Hotel Siena
Il Chiostro del Carmine Siena
Il Chiostro del Carmine Bed & breakfast
Il Chiostro del Carmine Bed & breakfast Siena

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Il Chiostro del Carmine gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Il Chiostro del Carmine heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Il Chiostro del Carmine?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 10. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Il Chiostro del Carmine?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 15 per nacht. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Il Chiostro del Carmine?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Il Chiostro del Carmine en omgeving zoal te doen?

Il Chiostro del Carmine heeft een picknickplaats en een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Il Chiostro del Carmine zich?

Il Chiostro del Carmine bevindt zich in Historisch centrum, op slechts 7 minuten lopen van Piazza del Campo en 6 minuten lopen van Duomo di Siena.