Hills Hotel Lisboa

Accommodatieklasse: 4
Hotel in art-decostijl met een restaurant, in de buurt van Rossio Square

Kies datums om prijzen te bekijken

Hills Hotel Lisboa heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Avenida da Liberdade en Praça Marquês de Pombal. Een drankje nuttig je bij de bar/lounge en een maaltijd bij het café. Dit hotel in art-decostijl ligt bovendien op slechts vijf minuten rijafstand van Rossio Square en Santa Justa-lift. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 8 minuten lopen naar Station Picoas en 9 minuten naar Station Saldanha.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Espressoapparaat
  • Lift
De huidige prijs is € 131
inclusief belastingen en toeslagen
2 okt - 3 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Economy Twin kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(7 beoordelingen)
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard Twin kamer

8,4 van 10
Zeer goed
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard tweepersoonskamer

8,2 van 10
Zeer goed
(12 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Superior kamer

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Economy tweepersoonskamer

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 12 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 4

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
R. De Dona Estefânia 24, Lisbon, Lisboa, 1150-134

In de buurt

  • Avenida Almirante Reis - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Praça do Saldanha - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Avenida da Liberdade - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Praça Marquês de Pombal - 13 min. lopen - 1.2 km
  • Gulbenkian museum - 20 min. lopen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 23 min. rijden
  • Cascais (CAT) - 32 min. rijden
  • Station Entrecampos - 24 min. lopen
  • Station Roma-Areeiro - 27 min. lopen
  • Treinstation Rossio - 29 min. lopen
  • Station Picoas - 8 min. lopen
  • Station Saldanha - 9 min. lopen
  • Station Arroios - 11 min. lopen

Restaurants

  • ‪Gurkha Momo - ‬4 min. lopen
  • ‪Zaataria - ‬3 min. lopen
  • ‪Starbucks - ‬5 min. lopen
  • ‪Birdie - ‬5 min. lopen
  • ‪Tasquinha dos Grelhados - ‬6 min. lopen

Over deze accommodatie

Hills Hotel Lisboa

  • Hills Hotel Lisboa heeft een gunstige ligging. Binnen 15 minuten wandel je naar Avenida da Liberdade en Praça Marquês de Pombal. Een drankje nuttig je bij de bar/lounge en een maaltijd bij het café. Dit hotel in art-decostijl ligt bovendien op slechts vijf minuten rijafstand van Rossio Square en Santa Justa-lift. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 8 minuten lopen naar Station Picoas en 9 minuten naar Station Saldanha.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 36 kamers
    • Verdeeld over 7 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Snelle incheckservice beschikbaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • 24-uurs parkeergelegenheid in de buurt (EUR 15 per dag), reserveren verplicht

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Snackbar/deli

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 2022
  • Kluis bij receptie
  • Art-decostijl

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Noodkoord in badkamer
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 32 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Minibar
  • Espressoapparaat
  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Mobiele toegangssleutel

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 15 voor volwassenen en EUR 7.50 voor kinderen

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor EUR 15 per dag (30 meter verderop, 24 uur geopend)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.

Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.

Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Carte Blanche

Contactloos betalen is mogelijk.

Registratienummer van de accommodatie 10417

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Hills Hotel Lisboa Hotel

Hills Hotel Lisboa Lisbon

Hills Hotel Lisboa Hotel Lisbon

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hills Hotel Lisboa gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hills Hotel Lisboa heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hills Hotel Lisboa?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hills Hotel Lisboa?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij Hills Hotel Lisboa een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino Lisboa (8 min. rijden).

Wat is er in Hills Hotel Lisboa en omgeving zoal te doen?

Je kunt bijvoorbeeld een uitstapje maken naar Rossio Square (2 km) en Gulbenkian museum (2 km) of naar Santa Justa-lift (2,3 km) en Kathedraal van Lissabon (Se) (2,9 km).

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hills Hotel Lisboa?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Hills Hotel Lisboa zich?

Hills Hotel Lisboa ligt in Stadscentrum van Lissabon, een kleine 8 minuten lopen van Station Picoas en 15 minuten lopen van Avenida da Liberdade.