Golden Tulip Martigues Provence

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een restaurant, in de buurt van La Halle de Martigues

Kies datums om prijzen te bekijken

Golden Tulip Martigues Provence ligt op maar 5 minuten rijden van La Halle de Martigues. Nadat je je hebt vermaakt in het seizoensgebonden buitenzwembad, kun je je honger stillen in het restaurant en je dorst lessen bij de bar/lounge. Tot de hoogtepunten behoren ook een terras en een tuin.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Roomservice
  • 2 vergaderruimtes
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Cadeauwinkel/kiosk

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 87
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Culinaire variëteit
In dit hotel vindt u een restaurant, café en bar waar u van smakelijke avonturen kunt genieten. Er is een continentaal ontbijt beschikbaar en er zijn vegetarische gerechten verkrijgbaar, voor ieder wat wils.
Zwembadgeluk
Dit hotel beschikt over een seizoensgebonden buitenzwembad. Rondom het verfrissende water staan ligstoelen waar u heerlijk kunt genieten van de zon.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Superior kamer, 1 queensize bed

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op het kanaal
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Suite, 1 queensize bed met slaapbank

  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 1 queensize bed

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(17 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Superior kamer, 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op het kanaal
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer, 2 eenpersoonsbedden

  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Junior suite, 1 queensize bed met slaapbank

8,0 van 10
Zeer goed
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op het kanaal
  • 29 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
12 AVENUE JOSE NOBRE, Martigues, 13500

In de buurt

  • Haven van de spiegel van vogels - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Stade Francis Turcan - 19 min. lopen - 1.7 km
  • La Halle de Martigues - 3 min. rijden - 1.5 km
  • Parochiekerk van Martigues - 4 min. rijden - 2.4 km
  • Tuin en strand van Martigues - 5 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Luchthaven Marseille - Provence (MRS) - 26 min. rijden
  • Station Port-de-Bouc Ponteau-St-Pierre - 7 min. rijden
  • Station Fos-sur-Mer - 9 min. rijden
  • Station Martigues - 21 min. lopen

Restaurants

  • ‪Bomba - ‬19 min. lopen
  • ‪Kyriad Hotel - ‬9 min. lopen
  • ‪Le Quai des Pirates - ‬19 min. lopen
  • ‪Pub Provencal - ‬19 min. lopen
  • ‪Le Bouchon à la Mer - ‬15 min. lopen

Over deze accommodatie

Golden Tulip Martigues Provence

  • Golden Tulip Martigues Provence ligt op maar 5 minuten rijden van La Halle de Martigues. Nadat je je hebt vermaakt in het seizoensgebonden buitenzwembad, kun je je honger stillen in het restaurant en je dorst lessen bij de bar/lounge. Tot de hoogtepunten behoren ook een terras en een tuin.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 72 kamers
    • Verdeeld over 5 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi en kabelinternet in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) 06.00 uur–10.00 uur op werkdagen en 06.30 uur–10.30 uur in het weekend
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Roomservice (beperkte tijden)

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Biljarttafel
  • Strand in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 2 vergaderruimtes

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte
  • Fietsen
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 2022
  • Tuin
  • Terras
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Vegetarische maaltijden
  • Ramen van dubbelglas
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Een bankethal
  • Tuinmeubels
  • Een voetpad naar het water

Toegankelijkheid

  • Informatie in braille
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Handleuningen in de gangen
  • Trapleuningen
  • Televisie met ondertiteling
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie van 55 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Minibar
  • Espressoapparaat
  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed
  • Pillowtop-matras
  • Gratis baby-/kinderbedjes

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi en kabelinternet
  • Telefoon
  • Bureaustoel

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Toiletartikelen in bulk
  • Ledlampen
  • Alleen waterbesparende douches

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.74 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 19 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn elk jaar gesloten buiten het seizoen. Ze zijn gesloten van 14 november tot 20 juni:
  • Het zwembad

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 15 per huisdier, per dag

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april 01 tot september 30

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen, ANCV Chèques-vacances, mobiele betalingen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Apple Pay en Amazon Pay.
Contactloos betalen is mogelijk.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Ook bekend als

Golden Tulip Martigues Provence Hotel
Golden Tulip Martigues Provence MARTIGUES
Golden Tulip Martigues Provence Hotel MARTIGUES

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Golden Tulip Martigues Provence gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Golden Tulip Martigues Provence heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Golden Tulip Martigues Provence?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Golden Tulip Martigues Provence?

Ja, katten en honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 15 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Golden Tulip Martigues Provence?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Golden Tulip Martigues Provence?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Golden Tulip Martigues Provence en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere fietsen. Je vindt hier voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Golden Tulip Martigues Provence?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Golden Tulip Martigues Provence zich?

Golden Tulip Martigues Provence ligt op een korte 13 minuten lopen van Haven van de spiegel van vogels en 18 minuten loopafstand van Parochiekerk van Martigues.

Beoordelingen

Beoordelingen over Golden Tulip Martigues Provence

8,8

Uitstekend

9,2

Netheid

8,6

Voorzieningen

9,2

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Goed hotel buiten het centrum van Martigues. Gratis parking aan het hotel. Ik had een suite genomen die ruim was. Goed bed, twee types kussens. Wel vreemd dat er in de badkamer enkel zeep te vinden is in de douche. Dus als je even je handen wilt wassen, moet je in de douche stappen om zeep te nemen. Ik had zelf toevallig een stukje zeep bij, maar dat werd na de eerste nacht weggenomen bij het poetsen :-( Koffie en thee faciliteiten, maar dan moet het kamermeisje wel geen lege melkpotjes laten liggen van de vorige gast.
FREDDY, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely hotel with lovely staff. We were lucky and had bikes with us otherwise quite a long walk to Martigues (40mins). Hotel is on an industrial estate
Richard, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Très bel hôtel tout neuf moderne
alexandra, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bon hôtel à Martigues. Loin du centre-ville à pied.
Arnaud, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

L'hôtel est bien dommage le petit dej n'était pas vraiment a la hauteur de son prix.
Maxime, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Petit déjeuner au top, problèmes d’odeurs de canalisation dans la salle de bain..
Enora, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Propre, personnel sympathique
Romain-Pierre, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Très propre chambre spacieuse personnel très agréable je recommande cette hôtel
Sandra, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Très bien , j y reviendrai sans hésitation
Gregory, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Séjour affaire impeccable
Aurelien, reis van 7 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Todo ok todo correcto Todo ok todo correcto
Mercedes, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

La chambre et très confortable et spacieuse Le balcon avec la vue sur l'eau et la piscine juste magnifique
Kendza, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Parfait
CHRISTOPHE, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Très bon accueil, la chambre était bien équipée et propre, le personnel, que ce soit à l'accueil, le service de chambre ou au restaurant, était formidable et très à l'écoute, j'ai passé un très agréable séjour.
Soraya, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

hotel pas au standard 4 etoiles, restaurant en travaux, pas de salle de sport, abords de l'hotel sales et pas accueillant, vue pas très agréable. Personnel très agréable.
Pierre-Olivier, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Beaucoup trop cher pour ce que c’est
Rafik, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Le personnel est très professionnel et à votre écoute. La chambre est de bonne qualité, le lit est très confortable. Le buffet du petit déjeuner et bien, juste au niveau du choix, un petit peu léger par rapport au prix. Sinon pour ma part, tout était correct.
Kendza, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Oui
Jacky, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

chambre propre avec balcon spécieux. matelas très confortable et salle de bains très propre
IHAB, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Chambre impeccable et un personnel exceptionnel! Merci, vous avez rendu mon 1er jour de l'année magique!
sylvaine, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Rapport qualité prix très bien
Xavier, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Personnelles très attentives et souriantes. Chambres très biens avec vue pour celles en étages. Petit déjeuner juste correct pour un établissement de cette gamme dans la diversité, personnel encore très attentif et professionnel.
Jerome, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel tout neuf. Bon accueil. Grand parking gratuit sécurisé. Grande chambre tres confortable. Restaurant au dernier étage avec vues. sur canal et pont. Preferer
Christophe, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Tout était parfait
yohan, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Personnel exceptionnel surtout la personne qui s’occupe du petit dej, je la remercie encore de sont accueil et ça gentillesse. Je recommande fortement.
Maamar, reis van 1 nacht