Antaris Cintermex

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een restaurant, bij het congrescentrum en in de buurt van Fundidorapark

Kies datums om prijzen te bekijken

Antaris Cintermex heeft een uitstekende ligging op maar 5 minuten lopen van Fundidorapark en Arena Monterrey. Neem een duik in het seizoensgebonden buitenzwembad of ga een hapje eten bij Béke, waar je terechtkunt voor ontbijt, lunch en diner. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Paseo Santa Lucía en Macroplaza. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel en de locatie. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 9 minuten lopen naar Station Parque Fundidora en 11 minuten naar Metrostation Colonia Obrera.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Gratis lokale shuttleservice
  • Fitnessfaciliteiten
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • 24-uurs businesscentrum
  • Businesscentrum
  • 24-uurs receptie
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Vergaderruimte

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Espressoapparaat
  • Verduisterende gordijnen
De huidige prijs is € 67
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standard (Luxor King)

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Superior suite

7,8 van 10
Goed
(60 beoordelingen)
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standard (Luxor King)

7,2 van 10
Goed
(33 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Suite (Presidential Suite)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 98 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Superior suite, 1 slaapkamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(65 beoordelingen)
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer (Luxor Doble)

8,4 van 10
Zeer goed
(188 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Premium suite, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 41 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Premium suite, uitzicht op stad

  • Uitzicht op de stad
  • 44 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Avenida Funidora 500, Monterrey, NL, C.P. 64010

In de buurt

  • Cintermex - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Fundidorapark - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Arena Monterrey - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Paseo Santa Lucía - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Macroplaza - 5 min. rijden - 3.1 km

Lokaal vervoer

  • Monterrey, Nuevo León (MTY-Internationale luchthaven General Mariano Escobedo) - 31 min. rijden
  • Station Parque Fundidora - 9 min. lopen
  • Metrostation Colonia Obrera - 11 min. lopen
  • Station Félix U. Gómez - 14 min. lopen
  • Gratis lokale shuttleservice

Restaurants

  • ‪Botanero Moritas - ‬3 min. lopen
  • ‪Antarisuite - ‬1 min. lopen
  • ‪Beké Coffee & Bread - ‬2 min. lopen
  • ‪Carl's Jr. - ‬1 min. lopen
  • ‪Pizza Hut - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Antaris Cintermex

  • Antaris Cintermex heeft een uitstekende ligging op maar 5 minuten lopen van Fundidorapark en Arena Monterrey. Neem een duik in het seizoensgebonden buitenzwembad of ga een hapje eten bij Béke, waar je terechtkunt voor ontbijt, lunch en diner. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Paseo Santa Lucía en Macroplaza. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel en de locatie. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 9 minuten lopen naar Station Parque Fundidora en 11 minuten naar Metrostation Colonia Obrera.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 146 kamers
    • Verdeeld over 5 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 13.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)
DONE

Extern

    • Gratis lokale shuttlebus binnen 5 km
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurant

Op reis met kinderen

  • Gratis lokale shuttleservice
  • Kindermenu

Activiteiten

  • Fietsverhuur in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 24-uurs businesscentrum
  • Vergaderruimte

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Portier

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 1994
  • Kluis bij receptie
  • Fitnessfaciliteiten
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Een bankethal

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 80 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Espressoapparaat
  • Badjassen
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Turndownservice
  • Wekker
  • Luxe beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Regendouche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Mini-koelkast

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer (met plek voor laptop)

Speciale voorzieningen

Dineren

Béke - Een restaurant met ontbijt, brunch, lunch en diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Er is een kindermenu beschikbaar. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Renovaties en sluitingen

De volgende voorzieningen zijn niet beschikbaar van 3 april 2026 tot 31 augustus 2026 (datums kunnen wijzigen):
  • Zwembad

Parkeren

  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van maart 20 tot november 10

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Antarisuite Cintermex
Antarisuite Cintermex Hotel
Antarisuite Cintermex Hotel Monterrey
Antarisuite Cintermex Monterrey
Antaris Cintermex Hotel Monterrey
Antaris Cintermex Hotel
Antaris Cintermex Monterrey
Antaris Cintermex
Antaris Cintermex Hotel
Antaris Cintermex Monterrey
Antaris Cintermex Hotel Monterrey

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Antaris Cintermex gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Antaris Cintermex heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Antaris Cintermex?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is niet beschikbaar van 3 april 2026 tot 31 augustus 2026 (datums kunnen wijzigen).

Zijn huisdieren toegestaan bij Antaris Cintermex?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Antaris Cintermex?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Antaris Cintermex?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 13.00 uur uit te checken. Je kunt contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Antaris Cintermex een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Casino Monterrey (4 min. rijden) en Jubilee Casino (4 min. rijden).

Wat is er in Antaris Cintermex en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals fietsen. Je vindt hier voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad en een fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Antaris Cintermex?

Ja, er is een lokaal restaurant: Béke.

In wat voor omgeving bevindt Antaris Cintermex zich?

Antaris Cintermex ligt op slechts 9 minuten lopen van Station Parque Fundidora en 5 minuten loopafstand van Arena Monterrey. Volgens reizigers heeft dit hotel een toplocatie.

Beoordelingen

Beoordelingen over Antaris Cintermex

8,6

Uitstekend

8,6

Netheid

8,4

Voorzieningen

8,8

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente y buena ubicación
Claudia Elizabeth, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room, breakfast, staff
Luz, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

muy buena atencion, cuarto limpio y check in sin problemas, la ubicacion perfecta
Aaron, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

el mobiliario un poco viejo
Mariana, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente hotel y cerca de parque fundidora y varios servicios
Víctor manuel, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente atención, el hotel esta muy cerca de la Arena Monterrey para asisitir a los conciertos. El desayuno bien.
Jair, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Buen hotel para estar cerca de puntos de interés de la ciudad.
Sonia Margarita, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Buen personal, limpieza y desayuno delicioso
Saraí, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Buena ubicación
Hamurabi, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Buena opción para hospedarse, frente al parque fundidora.
Adolfo, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Was a exelent place to stay.
Salvador, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El lugar es muy agradable, me gustó la habitación
Marco, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

La atención es excelente y la habitación muy limpia
Héctor, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy buena ubicación
hector, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good Hotel Overall
Homero, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente lugar- comodo y seguro
alejandra, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Buena estadía . Habitaciones cómodas
Diego, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Habitación limpia, muy buena ubicación.
Fer, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I had a wonderful stay at this hotel! The rooms were clean, comfortable, and well-maintained. The staff was friendly, professional, and always willing to help. The location was convenient, and the amenities exceeded my expectations. Check-in and check-out were quick and easy, making the entire experience stress-free. I would definitely recommend this hotel to anyone looking for a pleasant and relaxing stay, and I look forward to visiting again in the future.
cynthia, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Está bien el hotel aunque un poco viejo ya !
Sandra Zuñiga, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Habitación limpia, personal amable, estacionamiento disponible, desayuno aceptable
German, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Todo excelente
Sergio, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El mejor hotel en el que e pasado la noche en Mty y el precio muy accesible
Roberto Carlos, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Buenas instalaciones, buen servicio y buena ubación
ARTURO, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Todo muy bien
Maria, reis van 1 nacht