Aparthotel

Grand Horizon Luxury Boutique Suites

Accommodatieklasse: 5 en hoger
Aparthotel in luxe stijl met een buitenzwembad, in de buurt van Playa de Puerto Rico

Kies datums om prijzen te bekijken

Grand Horizon Luxury Boutique Suites heeft een dakterras en vanaf de accommodatie rijd je binnen 15 minuten naar Parque Aquático Lago Taurito en Playa de Puerto Rico. Geniet van massages en ga daarna iets eten bij het restaurant. Andere hoogtepunten zijn een buitenzwembad en een bar/lounge. Daarnaast zijn de appartementen uitgerust met gerieflijkheden zoals espressoapparaten en traagschuimmatrassen met donzen dekbedden.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (11)

  • 33 rookvrije appartementen
  • Eenmalige schoonmaakservice per verblijf
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • Dakterras
  • Fitnessfaciliteiten
  • Strandlakens
  • Spaservices
  • Airconditioning
  • Automaat
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Keuken
  • Eigen badkamer
  • Aparte zitruimte
  • Televisie
  • Espressoapparaat
  • Lift
De huidige prijs is € 195
inclusief belastingen en toeslagen
27 aug - 28 aug

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Smaakvolle eetgelegenheden
Dit aparthotel biedt een gratis ontbijtbuffet om de dag te beginnen. In de latere uurtjes kunt u heerlijk eten in het restaurant en cocktails drinken aan de bar.
Luxe zwembad wacht op u
Deze luxe accommodatie beschikt over een buitenzwembad waar gasten een verfrissende duik kunnen nemen en in stijl van de zon kunnen genieten.
Spa-diensten ontsnappen
Ontdek rustgevende massages en wellnessmogelijkheden in dit rustige aparthotel. De fitnessruimte nodigt gasten uit om een gezonde leefstijl te behouden.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Sea View Jacuzzi Collection Suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Sea View Serenity Suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Sea View Jacuzzi Privilege Suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Sea View Heated Pool Elite Suite

  • Uitzicht op zee
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Sun Stone Suite

  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Avenida Roque del Este, Mogan, Las Palmas, 35130

In de buurt

  • Angry Birds Activity Park - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Winkelcentrum van Puerto Rico - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Playa de Puerto Rico - 8 min. lopen - 0.8 km
  • Haven van Puerto Rico - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Playa de Amadores - 4 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Las Palmas (LPA-Gran Canaria) - 51 min. rijden

Restaurants

  • ‪Café Regina - ‬3 min. rijden
  • ‪Durty Nelly's - ‬6 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬14 min. lopen
  • ‪Café Central - ‬13 min. lopen
  • ‪Dicey Reilly's Irish Bar - ‬13 min. lopen

Over deze accommodatie

Grand Horizon Luxury Boutique Suites

  • Grand Horizon Luxury Boutique Suites heeft een dakterras en vanaf de accommodatie rijd je binnen 15 minuten naar Parque Aquático Lago Taurito en Playa de Puerto Rico. Geniet van massages en ga daarna iets eten bij het restaurant. Andere hoogtepunten zijn een buitenzwembad en een bar/lounge. Daarnaast zijn de appartementen uitgerust met gerieflijkheden zoals espressoapparaten en traagschuimmatrassen met donzen dekbedden.

Overzicht

DONE

Grootte van de accommodatie

    • 33 appartementen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Snelle uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het smartslot. De eigenaar staat op je te wachten.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
PETS

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten, tot 5 kg per huisdier)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Beperkingen van toepassing*
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
VPN_KEY

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • Kleding optioneel (naaktheid toegestaan in openbare ruimtes)

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandlakens

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Verwarmd zwembad
  • Massages
  • Spadiensten

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximaal 10 toestellen)

Parkeren en vervoer

  • Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
  • Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse

Keuken

  • Koelkast/vriezer
  • Magnetron
  • Oven
  • Vaatwasser
  • Espressoapparaat
  • Broodrooster
  • Vriezer
  • Kookgerei, borden, bestek

Eetgelegenheden

  • 1 restaurant
  • 1 bar/lounge
  • Eettafel

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed
  • Donzen dekbedden
  • Traagschuimmatras
  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Bad
  • Haardroger
  • Handdoeken

Huiskamers

  • Zitkamer

Entertainment

  • 42-inch smart-tv met digitale zenders

Buiten

  • Dakterras
  • Tuinmeubelen

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Assistentiedieren betalen geen toeslag
  • Huisdiervriendelijk
  • EUR 50 per huisdier per nacht
  • Maximaal 5 kg per huisdier
  • Katten en honden welkom

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Lift
  • Geluiddicht
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Telefoon
  • Bagageopslagruimte
  • Virtuele receptiebalie
  • Automaat
  • Schoon beddengoed (op verzoek)

Activiteiten

  • Fitnesscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser
  • EHBO-doos
  • Beveiligingssysteem

Algemeen

  • 33 kamers

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen ter plaatse lekker genieten van de verschillende wellnessvoorzieningen.De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Vóór het inchecken dien je een schadeborgsom van EUR 200 te betalen

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.16 per persoon, per nacht.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 50 per huisdier, per nacht

Parkeren

  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je een parkeerplaats ter plaatse wilt reserveren

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
In deze accommodatie is kleding optioneel.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusser, een beveiligingssysteem en een EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, American Express
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Registratienummer van de accommodatie E-35-1-0007219
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Grand Horizon Boutique Resort
Grand Horizon Resort Boutique
Grand Horizon Apartments Mogan
Grand Horizon Luxury Boutique Apartments Mogan
Grand Horizon Luxury Boutique Apartments Aparthotel
Grand Horizon Luxury Boutique Apartments Aparthotel Mogan

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Grand Horizon Luxury Boutique Suites gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Grand Horizon Luxury Boutique Suites heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Grand Horizon Luxury Boutique Suites?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Grand Horizon Luxury Boutique Suites?

Ja, katten en honden met een maximaal gewicht van 5 kg (per huisdier) zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 50 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Grand Horizon Luxury Boutique Suites?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Er is een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Wat is er in Grand Horizon Luxury Boutique Suites en omgeving zoal te doen?

Grand Horizon Luxury Boutique Suites heeft een buitenzwembad en een fitnesscentrum, naast een spa.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Grand Horizon Luxury Boutique Suites?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Grand Horizon Luxury Boutique Suites een keuken of kitchenette?

Ja, er is een keuken met een espressoapparaat, een broodrooster en kookgerei.

In wat voor omgeving bevindt Grand Horizon Luxury Boutique Suites zich?

Grand Horizon Luxury Boutique Suites ligt op een korte 16 minuten lopen van Playa de Puerto Rico en 10 minuten loopafstand van Haven van Puerto Rico.