Amaryllis Hotel

Accommodatieklasse: 3
Hotel in de buurt van Promenade des Anglais

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Amaryllis Hotel is het nog geen 15 minuten lopen naar Promenade des Anglais en Place Masséna. Bovendien rijd je in no time naar Jachthaven van Nice en Winkelcentrum CAP 3000. Andere reizigers zijn tevreden over de algehele staat van de accommodatie. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 3 minuten lopen naar Station Gare Thiers en 5 minuten naar Station Jean Médecin.

Beoordelingen

7,8 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (11)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs receptie
  • Kluis bij de receptie
  • Automaat
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte
  • Conciërgeservices
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Tv in de gemeenschappelijke ruimte

Net als thuis (6)

  • Kabel-/satellietzenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Verduisterende gordijnen
  • Wasservice
  • Lift
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
De huidige prijs is € 62
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Eenpersoonskamer

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 12 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Tweepersoonskamer

7,6 van 10
Goed
(8 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Driepersoonskamer

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden

Standaard Twin kamer, 2 eenpersoonsbedden

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 15 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
5 Rue Alsace-Lorraine, Nice, Alpes-Maritimes, 6000

In de buurt

  • Avenue Jean Medecin - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Basilique Notre-Dame - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Nice Étoile Winkelcentrum - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Place Masséna - 11 min. lopen - 1.0 km
  • Promenade des Anglais - 16 min. lopen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Nice (NCE-Côte d'Azur) - 18 min. rijden
  • Station Nice-Ville - 3 min. lopen
  • Gare de Nice-Pont-Michel - 7 min. rijden
  • Station Parc Imperial - 20 min. lopen
  • Station Gare Thiers - 3 min. lopen
  • Station Jean Médecin - 5 min. lopen
  • Station Libération - 8 min. lopen

Restaurants

  • ‪Five Guys - ‬3 min. lopen
  • ‪KFC - ‬2 min. lopen
  • ‪Sky Lounge - ‬3 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬2 min. lopen
  • ‪Pitaya Thaï Street Food - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Amaryllis Hotel

  • Vanaf Amaryllis Hotel is het nog geen 15 minuten lopen naar Promenade des Anglais en Place Masséna. Bovendien rijd je in no time naar Jachthaven van Nice en Winkelcentrum CAP 3000. Andere reizigers zijn tevreden over de algehele staat van de accommodatie. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: het is 3 minuten lopen naar Station Gare Thiers en 5 minuten naar Station Jean Médecin.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 33 kamers
    • Verdeeld over 4 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Continentaal ontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte

Activiteiten

  • Strand in de buurt

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Wasservices
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Kluis bij receptie
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Trapleuningen
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie van 32 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Select Comfort-matras
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Alleen een douche
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.28 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 18 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een continentaal ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 12 voor volwassenen en EUR 12 voor kinderen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Contactloos betalen is mogelijk.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

ATOUT France, het Franse Bureau voor Toerisme, heeft aan deze accommodatie een officiële sterrenclassificatie toegekend.

Ook bekend als

Amaryllis Hotel
Amaryllis Hotel Nice
Amaryllis Nice
Hotel Amaryllis
Amaryllis Hotel Nice
Amaryllis Hotel Hotel
Amaryllis Hotel Hotel Nice

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Amaryllis Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Amaryllis Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Amaryllis Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Amaryllis Hotel?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Amaryllis Hotel.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Amaryllis Hotel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Amaryllis Hotel een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Casino Ruhl (14 min. lopen) of bijvoorbeeld Beaulieu-sur-Mer Casino (11 min. rijden).

In wat voor omgeving bevindt Amaryllis Hotel zich?

Amaryllis Hotel ligt op slechts 3 minuten lopen van Station Gare Thiers en 15 minuten loopafstand van Promenade des Anglais.

Beoordelingen

Beoordelingen over Amaryllis Hotel

7,8

Goed

8,2

Netheid

7,8

Locatie

8,2

Personeel en service

7,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

객실이 넓고 깨끗했으며 직원들이 노무나 찬절했어요. 니스역이랑 너무 가까워 이동이 편리했고 장매드생 거리에 있어 모든 생활이 너무 편리했어요.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Buena ubicación y excelente precio! El personal muy amable!! Sobretodo el chico que me atendió en el check in!
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Chambre simple à éviter, la fenêtre ne fermait pas, salle de bain super petite douche inconfortable, lit petit. La clim ok la propreté ok.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Quiet,clean and very central to all amenities.Claudia, the receptionist is very friendly and helpful.Vey happy with the stay.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Très propre. Climatisation excellent.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Rent rum. Bra frukost.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente ubicación, desayuno no recomendable.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bien situé, simple et propre. Parfait pour un court séjour en solo
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Gammalt hus som renoverats, men lite slarvigt här och där. Bra läge och helt ok för billig peng.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

鄰近火車站及 L線單軌列車站,交通方便!櫃檯職員很親切,服務態度非常好。附近有齊生活配套,有幾間不錯的餐廳。CP 值很高👍
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Très bien Salle de bain très petit
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Dejligt hotel med god beliggenhed

velbeliggende hotel. Godt værelse og sød betjening.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Everything about the hotel was perfect, including the staff. The male employees were extremely kind, friendly, and always willing to help, which made the stay even better and very welcoming. However, the lady who works in the mornings received me in a very unfriendly and rude manner. Her attitude was noticeably cold and unkind toward me, which stood out negatively compared to the rest of the experience. It honestly felt like a grey cloud over an otherwise wonderful hotel. Despite that, the overall experience was excellent and I would still consider staying again because everything else was truly great.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Ideal location and the staff was very helpful!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

An older building with a very old elevator. Rooms seem newly renovated. A nice bathroom. Frosted glass door between the room and the hallway not very private or helping with noises. Enjoyed the breakfast. The hotel is at a good location with the port and many restaurants near by. Must park in the public parking (quite pricey) close by and walk to the hotel a block.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Très bien
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Close to train station, which is definitely the biggest perk. Didn’t sleep well due to non-existent soundproofing between room and the corridor. People yelling, running, and slamming doors in the hall felt like they were in the room with us. Shower stall was smallest we’d ever seen, but had good pressure. No fridge in room. Safe too small for laptop. You get what you pay. We were fine, but recommend earplugs and eye masks.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Perfectly functional!

Great to be near the train station. Clean, nice staff, A/C - fully functional room. Nothing fancy but great for a comfy stay!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

I would definitely stay here again. It was close to transportation and to get around the city
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

It is an old building but with everything you need.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Chambre agréable

Hôtel sympa à deux pas de la gare et du centre-ville
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel Básico, nada del otro mundo, pero también es económico
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Posizione comoda e centrale
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bien placé
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hôtel confort

Mon séjour était très agréable. Petit bémol : l'eau chaude était plutôt tiède :)