Garden Suites Hotel Cappadocia

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel in de buurt van Openluchtmuseum van Goreme

Kies datums om prijzen te bekijken

Garden Suites Hotel Cappadocia ligt op maar 5 minuten rijden van Nationaal Park van Göreme en Openluchtmuseum van Goreme. Plaatselijke activiteiten zoals wandelen/fietsen en mountainbiken zijn goed voor je conditie en gratis voorzieningen zoals wifi, een valetparkeerservice en een ontbijtbuffet dat dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur wordt geserveerd, zijn goed voor je portemonnee. Tot de voorzieningen behoren ook een terras en een tuin. Andere reizigers zijn tevreden over het behulpzame personeel.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Skiopslag
  • Spaservices
  • Massage/behandelingsruimtes
  • Businesscentrum
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Kluis bij de receptie
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Premium tv-zenders
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 117
inclusief belastingen en toeslagen
22 aug - 23 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
11 van 11 kamers weergeven

Superior King Suite (Jacuzzi)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe Room (Private Garden)

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe Room

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Standard Room

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Exclusive Room without Window (Jacuzzi)

  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Familie vierpersoonskamer

  • 80 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe Triple Room

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Deluxe Triple Room (Private Garden)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Superior King Suite (Jacuzzi)

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Deluxe Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Queen Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Isali Gaferli Avcilar Mah. Fatih Sk., No/45, Nevsehir, Nevsehir, 50180

In de buurt

  • Nationaal Park van Göreme - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Romeins Kasteel Göreme - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Aydın Kırağı - 13 min. lopen - 1.2 km
  • Lovers Hill - 15 min. lopen - 1.3 km
  • Openluchtmuseum van Goreme - 7 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Nevsehir (NAV-Cappadocia) - 39 min. rijden

Restaurants

  • ‪Chef Kebap Restaurant - ‬6 min. lopen
  • ‪Ayselin Mutfagi - ‬7 min. lopen
  • Sedef Restaurant
  • ‪Kapadokya Kebapzade Restaurant - ‬7 min. lopen
  • ‪Lalinda Bistro & Brasserie - ‬8 min. lopen

Over deze accommodatie

Garden Suites Hotel Cappadocia

  • Garden Suites Hotel Cappadocia ligt op maar 5 minuten rijden van Nationaal Park van Göreme en Openluchtmuseum van Goreme. Plaatselijke activiteiten zoals wandelen/fietsen en mountainbiken zijn goed voor je conditie en gratis voorzieningen zoals wifi, een valetparkeerservice en een ontbijtbuffet dat dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur wordt geserveerd, zijn goed voor je portemonnee. Tot de voorzieningen behoren ook een terras en een tuin. Andere reizigers zijn tevreden over het behulpzame personeel.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 23 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Uitchecken om 11.30 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 50+ Mbps)
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis beveiligd, onoverdekt parkeren bij de accommodatie
    • Gratis onoverdekt parkeren met valetservice bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis ontbijtbuffet elke dag 08.00 uur–10.30 uur
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte
  • Koelkast in de gemeenschappelijke ruimte
  • Waterkoeler

Op reis met kinderen

  • Bedhek
  • Afdekplaatjes voor stopcontacten

Activiteiten

  • Privérondleidingen door een wijnmakerij
  • Fietsverhuur in de buurt
  • Ecotours in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Brommer- of scooterverhuur in de buurt
  • Warmwaterbronnen in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Fietsverhuur
  • Opslagruimte voor ski's
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Spadiensten
  • Massage- en behandelingsruimtes
  • Een receptieruimte
  • Tuinmeubels

Toegankelijkheid

  • Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden
  • Tapijten in de kamer
  • Gladde vloer in de kamer
  • Dun tapijt in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 102 cm
  • Premium satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)
  • Wasmiddel

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Kussenkeuzemenu
  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed
  • Gratis baby-/kinderbedjes

Heerlijk genieten

  • Tuin
  • Individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps)
  • Telefoon
  • Printer
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Champagneservice
  • Mini-koelkast
  • Gratis mineraalwater
  • Kinderstoel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Toegang via buitengalerij
  • Gidsen en/of aanbevelingen
  • Lokale kaarten
  • Restaurantgids

Speciale voorzieningen

Spa

Verwen jezelf ter plaatse met de verschillende wellnessvoorzieningen. Zo zijn er hier 3 behandelingskamers beschikbaar, waaronder kamers voor stellen. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages, hotstone-massages, sportmassages en Zweedse massages.

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van EUR 25.0 per nacht

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Registratienummer van de accommodatie 50-54
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Garden Suites Hotel Cappadocia gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Garden Suites Hotel Cappadocia heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Garden Suites Hotel Cappadocia?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Garden Suites Hotel Cappadocia?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen en valetparkeerservice.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Garden Suites Hotel Cappadocia?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken.

Wat is er in Garden Suites Hotel Cappadocia en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen, wandelen en paardrijden. In de buurt kun je onder andere een warmwaterbron, grotten verkennen en deelnemen aan een ecotour. Je vindt hier voorzieningen zoals een spa en een tuin.

Heeft Garden Suites Hotel Cappadocia ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Garden Suites Hotel Cappadocia zich?

Garden Suites Hotel Cappadocia ligt op een korte 1 minuten lopen van Nationaal Park van Göreme en 11 minuten loopafstand van Romeins Kasteel Göreme.

Beoordelingen

Beoordelingen over Garden Suites Hotel Cappadocia

9,6

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,8

Voorzieningen

9,6

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Garden suites hotel

Garden suites is een nieuw hotel in Goreme op 5-7 min lopen van het centrum. Bij aankomst kregen we een welkomst drankje en werden al onze vragen beantwoord door vriendelijk personeel. De kamers zijn ruim en schoon met een goed bed. Badkamer is groot en alles is aanwezig. Ruim ontbijtbufet dat wordt verzorgd op het dak terras met mooi uitzicht over de omgeving. Boven het dakterras ligt nog een uitzichtpunt om naar de ballonnen te kijken. Al met al een aanrader.
JMJ, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Evet kahvaltısı güzeldi personellerin samimiyeti ve yaklaşımı herseyden daha güzeldi.
Orhan, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Tüm çalışanlar güler yüzlü ve çok iyi insanlar mükemmel bir otel mimarisi ve konumu biz ailecek çok mutlu olduk her sene gideriz çok memnunuz
Olgun, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Otel gayet güzeldi hem konum hem oda olarak
secil, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Kahvaltı süperdi
Özer, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Oda otantik Kapadokya havasındaydı. Alt odaların dışarı ile bağlantılı balkonları vardı. Mimarisi ve dekorasyonu Kapadokya'ya çok uygundu. Sabah erken saatlerde terasında balonları izlemek siz ve aileniz için güzel bir anı olacaktır. Kahvaltısı idealdı. Çalışanlar gayet profesyonel ve güler yüzlü idi.
Cihan, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

全部、景色がよかった
Yuma, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muhteşem bir yer
Baris, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

gerçekten sorunsuz bir hotel... iç ve dış tasarımına da bayıldık...
Murat, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hoşyer

Hoş otel kahvaltısı güzel , odaları otantik , yatakları rahat , güvenli bir yer.
abdullah, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Otantik havasıyla harika bir otel. Oda temizliği mükemmeldi. Sabah kahvaltısı bol çeşitli, personel güleryüzlü sanimi bir havada konaklama imkanı sunuyor tavsiye ederim.
Ahmet, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Oda temizdi kahvaltı açık büfeydi ve bence yeterliydi balon şansımıza hava koşullarından dolayı kalkmadı ama ortam gayet güzeldi
TUGBA, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hem fiyat açısından hem de konaklama açısından gayet keyifliydi çok teşekkürler
YUSUF, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The breakfast was fresh and amazing! The hotel was clean enough except for the rug in my room.. the staff was eey helpful, polite, and professional. You could see the balloons in the morning from the rooftop.
BAHAREH, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful rooftop and comfortable rooms

Really beautiful, brand new hotel. The staff was nice and the place just looks great.
Daniel, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Kahvaltı çok güzeldi. Ulaşım ve park yeri sıkıntısı yok, rahatlıkla park yeri bulabilirsiniz. Temizlik yeterli. Sadece odalar arası ses izolasyonu biraz yetersiz, o da kalan konuklarla da ilgili.
faris, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hersey gayet guzeldi cok guzel ilgilendiler kahvaltisi falan cok guzeldi ozellikle balonlar sabah odanin önünde ucuyordu mükemmeldi
Elif, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Easy to use city center nd breakfast is yummy nd room service also very quick Reception guys are really helpful.
krupali, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent place, the staff are very kind and helpful. I like very much this hotel
Jorge, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Oda temiz ve çok güzeldi. Açık büfe kahvaltısı yeterliydi. Ailecek beğendik ve beklentilerimizi fazlasıyla karşıladı. Tavsiye ederim.
Burak, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Çok güzel bir deneyim. Bu hotele ikinci defa gelmiş olduk başta mutfak ekibi olmak üzere baya ilgililer ailem adına da gayet güzel bir konaklama oldu
Samet, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Oda tertemizdi, kahvaltı seçenekleri azdı
yigit, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Her şey güzeldi

Karşılama gayet de iyiydi çalışanlar güler yüzlüydü, odalar temizdi, kahvaltı açık büfe şeklindeydi bol çeşit vardı biz memnun kaldık tavsiye ederiz.
BARIS, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We had a great stay at this hotel. The staff and facility are excellent. Very new hotel in a perfect location, great view, very reasonable price, very helpful and friendly staff. We would definetly stay here again ifcome back to
Patricia, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Park problemi yok
Cömert ahmet, reis van 3 nachten