Long Bay Resort

Accommodatieklasse: 3
Resort aan het strand in Ko Pha Ngan, met een buitenzwembad en een restaurant

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Long Bay Resort is het nog geen 15 minuten rijden naar Thong Sala Pier. Nadat je je hebt vermaakt in het buitenzwembad, kun je je honger stillen in het café en je dorst lessen bij de bar/lounge. Ook een strandbar, een terras en een tuin gelden als hoogtepunten. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Aan het strand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parasols
  • Strandbar
  • Poolbar
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • Oppasservices (toeslag)
  • Terras

Net als thuis (6)

  • Oppasservices (toeslag)
  • Extra bedden
  • Eigen badkamer
  • Kabel-/satellietzenders
  • Tuin
  • Terras
De huidige prijs is € 200
inclusief belastingen en toeslagen
21 okt - 22 okt

Kameropties

Standard Garden Cottage

8,0 van 10
Zeer goed
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Garden Hut

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(7 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Superior Poolside or Seaside Cottage

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Deluxe Beachpool or Beachfront Cottage

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op zee
  • 33 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Garden Hut

  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Standard Garden Cottage

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Superior Poolside or Seaside Cottage

  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
58/5 Haad Yao, Ko Pha-ngan, Surat Thani, 84320

In de buurt

  • Haad Yao-strand - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Haad Chao Phao-strand - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Koh Raham - 15 min. lopen - 1.2 km
  • Haad Salad (strand) - 2 min. rijden - 1.6 km
  • Strand van Haad San Chao - 3 min. rijden - 2.7 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Samui (USM) - 169 min. rijden

Restaurants

  • ‪Bubba's Roastery - ‬4 min. lopen
  • ‪Coco Locco - ‬6 min. lopen
  • ‪Shivari - Healing & Art Center. - ‬4 min. rijden
  • ‪Curry Salad Restaurant - ‬3 min. rijden
  • ‪Tomorrow X High Life Villa - ‬17 min. lopen

Over deze accommodatie

Long Bay Resort

  • Vanaf Long Bay Resort is het nog geen 15 minuten rijden naar Thong Sala Pier. Nadat je je hebt vermaakt in het buitenzwembad, kun je je honger stillen in het café en je dorst lessen bij de bar/lounge. Ook een strandbar, een terras en een tuin gelden als hoogtepunten. Andere reizigers waarderen het behulpzame personeel.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 31 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.30 uur en 18.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden
    • Oppasservices*

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijt met lokale gerechten (toeslag) elke dag 07.30 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Strandbar
  • Poolbar
  • Koffiebar/café
  • Barbecues
  • Roomservice (beperkte tijden)

Op reis met kinderen

  • Oppasservices (toeslag)
  • Kindermenu

Activiteiten

  • Aan het strand

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Autoverhuur ter plaatse
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte
  • Parasols

Voorzieningen

  • Tuin
  • Picknickplek
  • Terras
  • Buitenzwembad

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie van 24 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning

Slaap lekker

  • Luxe beddengoed
  • Extra bedden (tegen een toeslag)

Heerlijk genieten

  • Balkon

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Bidet
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Speciale voorzieningen

Dineren

Long Bay Restaurant aan het strand specialiseert in Thaise gerechten en is geopend voor ontbijt, brunch, lunch en diner. Er is een kindermenu beschikbaar. Happy hour is voorzien.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Transferkosten per shuttlebus per volwassene: THB 200 (enkele reis)
  • Transferkosten per shuttlebus: THB 100 per kind (enkele reis), voor kinderen van 7 tot 17 jaar oud

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijt met lokale gerechten aangeboden tegen een toeslag van ca. THB 600 voor volwassenen en THB 300 voor kinderen

Kinderen & extra bedden

  • Oppasservices is beschikbaar tegen een toeslag
  • Extra bedden zijn beschikbaar tegen een toeslag van THB 1000 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Long Bay Koh Phangan
Long Bay Resort Koh Phangan
Long Bay Resort Resort
Long Bay Resort Ko Pha-ngan
Long Bay Resort Resort Ko Pha-ngan

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Long Bay Resort gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Long Bay Resort heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Long Bay Resort?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Long Bay Resort?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Long Bay Resort?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Long Bay Resort?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Long Bay Resort en omgeving zoal te doen?

Long Bay Resort heeft een buitenzwembad en een picknickplaats, naast een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Long Bay Resort?

Ja, Long Bay Restaurant biedt het volgende: dineren aan het strand, Thaise gerechten en uitzicht op de tuin.

Heeft Long Bay Resort ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Long Bay Resort zich?

Long Bay Resort ligt op een korte 1 minuten lopen van Haad Yao-strand en 16 minuten loopafstand van Haad Chao Phao-strand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Long Bay Resort

8,6

Uitstekend

8,4

Netheid

8,0

Locatie

8,6

Personeel en service

7,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Kamers zijn schoon en erg netjes. Ontbijt is matig en onze voorkeur gaat uit naar een ontbijtbuffet. Ongeveer 7 jaar geleden was dat nog zo en ook de Thaise sfeer op het strand is verdwenen. Geen BBQ meer op het strand en simpele Thaise restaurantjes.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful resort on a gorgeous peaceful beach. Pool view room was perfect. Staff are lovely and so helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel in absolutely beautiful location. Super friendly staff and lovely restaurant next to hotel (with a large vegan offering which is rare in thailand). The beach is lovely as well. The bathroom in our bungalow was tired but the beds really comfortable and you woke up to a lovely view. The pool area could do with some attention- pool itself lovely but ladders to get in/out were loose and the drain cover around the pool actually came loose when I stepped in it and my leg went down the drain and caused a big hematoma
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Vi var meget tilfredse med vores ophold, hyggeligt sted med venligt personale. Værelserne var fint, dog med ældre badeværelse i en af bungalows vi havde booket, men det betød ikke noget. Vi har der i juli og der var ikke mange mennesker, meget afslappende. Ikke restaurant på stedet, men lige ved siden af var der en rigtig go en, men mange lækre muligheder, både thai og europæiske, alt var lækkert og billigt. Små lokale restauranter i næstveder og en 7-eleven blot 5 min gang det fra. Vi kommer gerne igen.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Breakfast (included in our stay) was absolutely fantastic. The restaurant in general made tasty food, good shakes and the prices were fair but not cheap. The staff was very helpful and helped us book tours and taxis cheaper than online. Snorkling from the beach was really good, and the sand was soft and really nice. The pool was clean but the water had a bit too much chlorine for my taste. The bathrooms were (absolutely) not up to standards and there were other places around the area, that should be renovated to meet the standards (while we were there (in July) they were renovating one of the cabins, so maybe they are on it already). All in all, a really nice place to stay👍
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We had an excellent stay here. It as a dream! The room was spacious, very clean and the staff was super helpful. The restaurant next to the hotel is also amazing.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Very nice bungalow by the beach. Friendly staff and good cleaning service every day with fresh towels.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Long Bay Resort is a wonderful place to stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing Resort
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel was amazing, clean, calm and the staff super lovely 🌹
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Loved it, great staff, beautiful place!
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Staff very friendly and the restaurant was great, one of the best on the beach
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly staff great food good prices room was very clean and nice super quite highly recommend
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Room was big and basic. Everything you pay for. The location is so good the beach is amazing
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wie immer tolles Personal und super Anlage.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Parfait

Superbe endroit, aux petits soins et situation géographique au top, l'endroit est magnifique !
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

great place so queit and beautiful the staff is great simple place but thats all you need here the view is beautifull the pool is great
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This is my second time at the Long Bay Resort and I have been very satisfied every time
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel and room were wonderful. For my first time on the island everything was easy and smooth
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely hotel

Lovely hotel with amazingly friendly and helpful staff. Near a beautiful beach. Totally recommend.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Favoritsted

Altid dejlig at komme på Longbay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Tolle Anlage mit sehr gutem Personal.Unterkünfte in vielen Preiskategorien.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Highly recommend. All staff is incredible. Location is the best. We've stayed in other hotels on the same beach and this is by far our favourite.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Es ist immer wieder ein Vergnügen dort sein zu dürfen!Alles was man brauch ist fußläufig zu erreichen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Toller Aufenthalt!!!

Es war wunderschön. Wir haben in den Betten sehr gut geschlafen. Super freundliches Personal, super sauber, Frühstück sehr lecker. Wir hatten eine wirklich sehr schöne Zeit! Auch die neuen Poolliegen und Auflagen waren sehr gut (wir kennen das noch anders)