Courtyard by Marriott Portland City Center

3.5-sterrenaccommodatie
Hotel met een restaurant, in de buurt van Pioneer Courthouse Square

Kies datums om prijzen te bekijken

Courtyard by Marriott Portland City Center is gunstig gelegen. Binnen 10 minuten wandel je naar Pioneer Courthouse Square en Zaterdagmarkt van Portland. Na een work-out bij het 24-uurs fitnesscentrum kun je lekker gaan eten in het restaurant of een heerlijk drankje bestellen bij de bar/lounge. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar McMenamins Crystal Ballroom en Tom McCall Waterfront Park. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege de comfortabele bedden en het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: SW 6th-Pine Street Station en SW 5th-Oak Street Station vind je vlakbij.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Betaald valetparkeren
  • 24-uurs businesscentrum
  • 10 vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Computerstation
  • Open haard in de lobby
  • Kluis bij de receptie
  • Een geldautomaat/bankservice

Net als thuis (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Koelkast
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Premium tv-zenders
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 113
inclusief belastingen en toeslagen
16 aug - 17 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
12 van 12 kamers weergeven

Kamer, 1 kingsize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, uitzicht op rivier

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed met slaapbank, uitzicht op rivier

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 tweepersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed, rolstoeltoegankelijk bad

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden (Accessible Bathtub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden (Accessible Bathtub)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Kamer, 2 queensize bedden, toegankelijk voor slechthorenden (Roll-in Shower)

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
550 SW Oak Street, Portland, OR, 97204

In de buurt

  • Pioneer Courthouse Square - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Roseland Theater - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Tom McCall Waterfront Park - 6 min. lopen - 0.5 km
  • Concerthal Arlene Schnitzer - 6 min. lopen - 0.6 km
  • McMenamins Crystal Ballroom - 7 min. lopen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Portland International Airport (PDX) - 28 min. rijden
  • Portland Union Station - 11 min. lopen
  • Beaverton Hall-Nimbus Station - 15 min. rijden
  • Tigard Transit Center Station - 16 min. rijden
  • SW 6th-Pine Street Station - 1 min. lopen
  • SW 5th-Oak Street Station - 2 min. lopen
  • Pioneer Courthouse-SW 6th Avenue Station - 4 min. lopen

Restaurants

  • ‪Portland City Grill - ‬2 min. lopen
  • ‪Grits N' Gravy - ‬1 min. lopen
  • ‪Khob Khun Thai Food - ‬2 min. lopen
  • ‪The Independent - ‬2 min. lopen
  • ‪The Social Spoon - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

Courtyard by Marriott Portland City Center

  • Courtyard by Marriott Portland City Center is gunstig gelegen. Binnen 10 minuten wandel je naar Pioneer Courthouse Square en Zaterdagmarkt van Portland. Na een work-out bij het 24-uurs fitnesscentrum kun je lekker gaan eten in het restaurant of een heerlijk drankje bestellen bij de bar/lounge. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar McMenamins Crystal Ballroom en Tom McCall Waterfront Park. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege de comfortabele bedden en het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: SW 6th-Pine Street Station en SW 5th-Oak Street Station vind je vlakbij.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 256 kamers
    • Verdeeld over 16 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps) en kabelinternet in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Beveiligd parkeren met valetservice bij de accommodatie (USD 52 per dag, inclusief onbeperkt in- en uitrijden)
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • À-la-carte-ontbijt (toeslag) elke dag 07.00 uur–12.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge

Activiteiten

  • Fietsverhuur in de buurt
  • Ecotours in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 24-uurs businesscentrum
  • 10 vergaderruimtes
  • Computerstation
  • Conferentieruimte (834 vierkante meter)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Portier

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2010
  • Geldautomaat/bankservice
  • Kluis bij receptie
  • Open haard in de lobby
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Vegan maaltijden
  • Vegetarische maaltijden
  • Ramen van dubbelglas
  • Uitgebreid beleid voor voedselverspilling
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Een bankethal
  • Tuinmeubels

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Informatie in braille
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 91
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Luisterhulpmiddelen beschikbaar
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 86
  • Fitnesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Businesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Visuele alarmen in de gangen
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
  • Televisie met ondertiteling
  • Deurklinken
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 43 inch
  • Premium kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed
  • Gratis baby-/kinderbedjes

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 50+ Mbps) en gratis kabelinternet
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Koelkast

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek
  • Kluis op de kamer (met plek voor laptop)
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Recycling
  • Alleen waterbesparende douches

Speciale voorzieningen

Dineren

The Social Spoon - dinerrestaurant op het terrein. Geniet lekker in de bar van een drankje. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Er geldt een bestemmingstoeslag van 1 procent.

Optionele extra's

  • Er wordt een à-la-carte-ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. USD 12–18 per persoon
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van USD 50.00 per accommodatie, per verblijf

Parkeren

  • Beveiligd valetparkeren kost USD 52 per dag, inclusief onbeperkt in- en uitrijden
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay
De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Commitment to Clean (Marriott) volgt.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Courtyard City Center
Courtyard City Center Marriott
Courtyard Marriott Center City
Courtyard Marriott City Center
Courtyard Marriott City Center Hotel Portland
Courtyard Marriott Portland City Center Hotel
Courtyard Marriott Portland City Center
Courtyard By Marriott Portland City Hotel Portland
Courtyard Portland City Center
Courtyard by Marriott Portland City Center Hotel
Courtyard by Marriott Portland City Center Portland
Courtyard by Marriott Portland City Center Hotel Portland

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Courtyard by Marriott Portland City Center gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Courtyard by Marriott Portland City Center heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Courtyard by Marriott Portland City Center?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van USD 50.00 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Courtyard by Marriott Portland City Center?

Ja. Kosten voor valetparkeren: USD 52 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Courtyard by Marriott Portland City Center?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Er geldt een toeslag voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Wat is er in Courtyard by Marriott Portland City Center en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen en wandelen. In de buurt kun je onder andere deelnemen aan een ecotour en een segway huren. Courtyard by Marriott Portland City Center biedt ook een 24-uurs fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Courtyard by Marriott Portland City Center?

Ja, er is een lokaal restaurant: The Social Spoon.

In wat voor omgeving bevindt Courtyard by Marriott Portland City Center zich?

Courtyard by Marriott Portland City Center ligt in Centrum van Portland, een kleine 1 minuten lopen van SW 6th-Pine Street Station en 8 minuten lopen van McMenamins Crystal Ballroom. De lokale omgeving heeft een centrale ligging volgens onze reizigers, ideaal om te shoppen.

Beoordelingen

Beoordelingen over Courtyard by Marriott Portland City Center

8,8

Uitstekend

8,8

Netheid

8,2

Voorzieningen

9,0

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Heel ruime kamer, centraal gelegen. Kamer wordt wel maar om de twee dagen schoongemaakt, wat wil zeggen dat je ook maar om de twee dagen koffie of thee hebt, want er was maar net genoeg voor een dag per persoon. Veilig systeem voor de lift: je kan alleen met je keycard de lift naar boven doen gaan. Valet parking is erg duur, je kan veilig parkeren onder het bankgebouw aan de overkant, maar dat is toch duurder dan de prijs die het hotelpersoneel opgaf.
Veerle, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great place to stay. Hotel is in a nice area.
Everlee, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice place downtown with good rates and very helpful staff.
Frank, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great service for a downtown hotel. Valet very fast.
Carol, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, good bed and comfortable space
Anuradha, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing stay
Marco, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Great location, friendly staff, property was clean
thomas, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Friendly staff and breakfast was excellent
Rachel, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

It’s close to downtown and walkable food locations.
Eliana, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Basic hotel, but good location for exploring the city,
Adam, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great service, accommodations, and cool bar attached.
Eric, reis van 6 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We stay here often, enjoy the hotel and love the staff.
Brandy, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good stay for downtown Portland.
Sandra, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice hotel, would recommend
Savannah, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

rooms were nice and location was great!
Chaundra Ann, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location for what we were there for. Clean everyone was nice. I would definitely book this hotel again.
Melissa, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The location was good for the reason I was there
Jeoffrey, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

포틀랜드 올드타운에 있고 공항 트램도 가까이에 있어 편리해요. 시설도 깨끗하고 친절합니다. 가격도 중심가보다는 좀 더 저렴해서 가성비 좋은 비지니스호텔 정도 수준이라고 할 수 있을 것 같아요.
Jin-Hak, reis van 6 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great for Downtown
Matthew, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel and location. I saw a bald eagle out out of my window one morning I was there!
Shayna, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room, courtesy staffs accommodating to my needs.
Laura, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent location, honestly had no issues! Great place to stay when visiting Portland!
Abigail Cecile, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was very kind and went above and beyond to make our stay as wonderful as possible! They were very welcoming every time we arrived and departed the hotel! The rooms are a bit small but with how kind the staff was we would definitely stay here again!
Stephanie, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location! Friendly staff and well maintained!
Angelo, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, very nice staff, very nice valet people!
Chase, reis van 3 nachten