citizenM Boston Back Bay

4.0-sterrenaccommodatie
Hotel met een restaurant, in de buurt van Universiteit van Boston

Kies datums om prijzen te bekijken

CitizenM Boston Back Bay heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Newbury Street en Berklee College of Music. Ga lekker sporten bij het 24-uurs fitnesscentrum of ga een hapje eten bij canteenM, waar je geniet van internationale gerechten. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Universiteit van Boston en Northeastern University. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: Hynes Convention Center Station bevindt zich vlakbij en in 8 minuten loop je naar Kenmore Station.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Bar
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte
  • Waterkoeler
  • Meertalig personeel
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Koelkast
  • Eigen badkamer
  • Premium tv-zenders
  • Lift
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
  • Luxe beddengoed
De huidige prijs is € 144
inclusief belastingen en toeslagen
16 aug - 17 aug

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Tal van culinaire geneugten
Het hotel serveert internationale gerechten in het restaurant en de bar. Een café biedt meer mogelijkheden. Vegetariërs hebben speciale eetkeuzes.
Dromerige slaapervaring
Premium beddengoed en pillowtop-matrassen beloven een sublieme nachtrust. Hydromassagedouchekoppen transformeren dagelijkse routines in een ware spa-ervaring.

Kameropties

Kamer, 1 kingsize bed

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(19 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed (High Floor)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(42 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer, 1 kingsize bed (Mobility Accessible, Roll-In Shower)

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Premium kamer, 1 kingsize bed (View)

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(17 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
408 Newbury street, Boston, MA, 02115

In de buurt

  • Newbury Street - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Berklee College of Music - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Hynes Convention Center - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Universiteit van Boston - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Fenway Park - 10 min. lopen - 0.9 km

Lokaal vervoer

  • Boston, Massachusetts (BNH-Boston Harbor Seaplane Base) - 18 min. rijden
  • Logan International Airport (BOS) - 20 min. rijden
  • Norwood, Massachusetts (OWD-Norwood Memorial) - 31 min. rijden
  • Bedford, Massachusetts (BED-Laurence G. Hanscom Field) - 32 min. rijden
  • Beverly, Massachusetts (BVY-Nationale luchthaven Beverly) - 39 min. rijden
  • Lawrence, Massachusetts (LWM-Nationale luchthaven Lawrence) - 40 min. rijden
  • Boston Yawkey Station - 14 min. lopen
  • Boston-Back Bay Station - 16 min. lopen
  • Boston Ruggles Station - 20 min. lopen
  • Hynes Convention Center Station - 1 min. lopen
  • Kenmore Station - 8 min. lopen
  • Symphony Station - 9 min. lopen

Restaurants

  • ‪Starbucks - ‬2 min. lopen
  • ‪The Bebop - ‬3 min. lopen
  • ‪Wendy's - ‬3 min. lopen
  • ‪George Howell Coffee - ‬1 min. lopen
  • ‪Chicha San Chen 吃茶三千 - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

citizenM Boston Back Bay

  • CitizenM Boston Back Bay heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Newbury Street en Berklee College of Music. Ga lekker sporten bij het 24-uurs fitnesscentrum of ga een hapje eten bij canteenM, waar je geniet van internationale gerechten. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Universiteit van Boston en Northeastern University. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: Hynes Convention Center Station bevindt zich vlakbij en in 8 minuten loop je naar Kenmore Station.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 399 kamers
    • Verdeeld over 14 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 14.00 uur
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Het wordt aanbevolen om de mobiele app van de accommodatie Marriott Bonvoy voorafgaand aan het inchecken te downloaden.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 06.00 uur–11.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte
  • Waterkoeler

Werken tijdens je reis

  • Gedeelde werkplekken

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • 24-uurs fitnesscentrum
  • Vegetarische maaltijden
  • Menselijke behandeling van wilde dieren
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Showcase lokale kunstenaar
  • Lokaal onderwijs cultuur en ecosysteem
  • Ramen van dubbelglas
  • Ten minste 80% van de verlichting door ledlampen
  • Uitgebreid beleid voor voedselverspilling
  • Geen plastic frisdrankflessen
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic waterflessen
  • Waterdispenser
  • Alleen herbruikbare kopjes

Toegankelijkheid

  • Aangepaste wastafel
  • Hoogte van aangepaste wastafel (in centimeter): 86
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 107
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 86
  • Fitnesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Televisie met ondertiteling
  • Wandbeugel in de douche
  • Hoogte van wandbeugel in de douche (in centimeter): 91

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • IPad
  • Ledtelevisie van 43 inch
  • Premium digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Luxe beddengoed
  • Pillowtop-matras

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Tandenborstel en tandpasta (op verzoek)
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi (snelheid: 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximaal 6 toestellen))
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Koelkast

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek
  • Kluis op de kamer
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Toiletartikelen in bulk
  • Milieuvriendelijke schoonmaakproducten
  • Ledlampen
  • Recycling
  • Alleen waterbesparende douches
  • Alleen waterbesparende toiletten
  • Mobiele toegangssleutel

Speciale voorzieningen

Dineren

CanteenM specialiseert in internationale gerechten. Geniet lekker in de bar van een drankje. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. USD 20.50 per persoon
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van USD 69 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
Huren voor een lange periode mogelijk.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: koolmonoxidemelder, brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
In deze accommodatie is het personeel bevoegd de creditcard van de gast voor aankomst te autoriseren.
De accommodatie bevestigt dat het de schoonmaak- en desinfectierichtlijnen van Commitment to Clean (Marriott) volgt.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

CitizenM Boston Back Bay Hotel
CitizenM Boston Back Bay Boston
CitizenM Boston Back Bay Hotel Boston

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij citizenM Boston Back Bay gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, citizenM Boston Back Bay heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij citizenM Boston Back Bay?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij citizenM Boston Back Bay?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij citizenM Boston Back Bay.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij citizenM Boston Back Bay?

Je kunt inchecken vanaf 14.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van USD 69 (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar.

Is er ter plaatse bij citizenM Boston Back Bay een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Encore Boston Harbor (9 min. rijden).

Wat is er in citizenM Boston Back Bay en omgeving zoal te doen?

Je hoeft niet te stoppen met je dagelijkse fitnessroutine dankzij het 24-uurs fitnesscentrum.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van citizenM Boston Back Bay?

Ja, canteenM heeft internationale gerechten.

In wat voor omgeving bevindt citizenM Boston Back Bay zich?

CitizenM Boston Back Bay ligt op slechts 1 minuten lopen van Hynes Convention Center Station en 7 minuten loopafstand van Universiteit van Boston.

Beoordelingen

Beoordelingen over citizenM Boston Back Bay

9,4

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

9,2

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location and friendly service guests.
Kaylen, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was very convenient, being on the T. View was amazing. Working in the lobby living room was awesome.
Love, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

It was a perfect location and very clean and high tech of a room.
Mollee, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel lindo, moderno e com acomodação excelente! É próximo a varios pontos turísticos, dá para fazer a pé os principais. E tem uma estação de metro muito próxima. Nao é um bom centro comercial. Mas vale a pena cada centavo.
Juliana, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent location..walkable to different restaurants and shops..
Jema, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful view from bedroom and fantastic location. We enjoyed our stay!
Jessamyn, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Loved the view from our room
Colleen, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Micro hotel format done very well. Location convenient for Hynes convention center.
donald, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We enjoyed our weekend at CitizenM. Such a convenient hotel to shopping and Fenway and the bar and outside lounge area were so nice to come back to after a long day. Smart room controls are so much better than old thermostat you can’t understand and you don’t have to get up every time you want yo turn something on or off.
Elizabeth, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

No tengo palabras para expresar nos encantó el hotel a mí y a mi pareja todo muy lindo sobre todo las vistas
Victor, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing and unique hotel. The view, the room, the bed, the sheets all 5star for sure!! The iPad for the tv was not working but the battery operated remote for the tv was in the bed drawer and it worked well. The gym was perfect, loved everything that it had. Will absolutely stay here again on our next trip. It is so perfect in location to the MGM Music Hall which is what we came for and will again.
Charmaine, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location for what I needed
Thomas, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I love this place very convenient!
Milagros, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

People were rally nice food was good location was great
Deneli, reis van 6 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location
Ricky, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Very nice spot in every way
KIERAN, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

The room are TINY relative to the cost! It was an extremely expensive and yet the room was just so very small.
Brock, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Awesome place to stay. It was perfect for attending the Boston Marathon
Courtney, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great location and cozy rooms.
andrew, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Convenient location, nice modern rooms, cool social / bar / co-work area.
Daniel, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Room was clean and staff was helpful. Location is great as well.
Sarah, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great spot for solo traveler
Michael, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The rooms are great especially for a couple staying for the weekend. We always enjoy our stays in CitizenM properties!
Janeen, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Best hotel I’ve stayed at hands down.
Reynaldo, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location
Lisa, reis van 2 nachten