Aparthotel

Numa Salzburg Vogelweider

Accommodatieklasse: 3.5
Aparthotel in de buurt van Mirabell Paleis

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Numa Salzburg Vogelweider is het maar 5 minuten rijden naar Mirabell Paleis en Salzburgse Kerstmarkt. De appartementen beschikken over kitchenettes, smart-televisies en luxe beddengoed.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Kitchenette
  • Wasfaciliteiten
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (9)

  • 130 rookvrije appartementen
  • Wekelijkse schoonmaakservice
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen
  • Airconditioning
  • Automaat
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Kluisjes beschikbaar

Net als thuis (6)

  • Kitchenette
  • Eigen badkamer
  • Wasvoorzieningen
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Lift
  • Luxe beddengoed
De huidige prijs is € 94
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Medium Room

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Medium Room - Accessible

  • 21 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed

Medium Room - Twin Bed

  • 22 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 2 eenpersoonsbedden

XL Room, Sofa Bed, Separate Living Area

  • 41 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 kingsize bed en 1 queensize slaapbank

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 10

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Vogelweiderstrasse 33, Salzburg, Salzburg, 5020

In de buurt

  • Linzer Gasse - 11 min. lopen - 1.0 km
  • Mirabellgarten - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Universität Mozarteum Salzburg - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Mirabell Paleis - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Salzburgse Kerstmarkt - 9 min. rijden - 3.5 km

Lokaal vervoer

  • Salzburg (SZG-W.A. Mozart) - 20 min. rijden
  • Station Salzburg Centraal - 13 min. lopen
  • Station Salzburg Gnigl - 13 min. lopen
  • Salzburg Hauptbahnhof - 13 min. lopen

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬9 min. lopen
  • ‪Die Weisse - ‬7 min. lopen
  • ‪Taj Mahal - ‬8 min. lopen
  • ‪MOJO - ‬1 min. lopen
  • ‪Pescheria Backi - ‬12 min. lopen

Over deze accommodatie

Numa Salzburg Vogelweider

  • Vanaf Numa Salzburg Vogelweider is het maar 5 minuten rijden naar Mirabell Paleis en Salzburgse Kerstmarkt. De appartementen beschikken over kitchenettes, smart-televisies en luxe beddengoed.

Overzicht

Grootte van de accommodatie

    • 130 appartementen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je ontvangt binnen 24 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
    • Na het boeken dien je een kopie van je identiteitsbewijs aan de accommodatie te verstrekken
    • Voor assistentie kun je gebruikmaken van een virtuele receptiebalie.
    • Tussen 22.00 uur en 08.00 uur dient het stil te zijn in deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Uitcheckinstructies

    • De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
    • De deuren op slot doen

Kinderen

    • Eén kind (t/m 2 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten, 1 in totaal, tot 15 kg per huisdier)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 25+ Mbps)

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (EUR 24 per dag)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Gratis wifi, met een snelheid van 25+ Mbps

Parkeren en vervoer

  • Parkeren ter plaatse (EUR 24 per dag)

Gezinsvriendelijk

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Kitchenette

  • Mini-koelkast
  • Waterkoker
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden, bestek

Eetgelegenheden

  • Er is elke dag van 06.30 uur tot 10.00 uur een ontbijtbuffet beschikbaar tegen een toeslag van EUR 21 voor volwassenen en EUR 21 voor kinderen

Slaapkamers

  • Luxe beddengoed
  • Beddengoed aanwezig

Badkamers

  • Douche
  • Handdoeken
  • Zeep
  • Shampoo
  • Haardroger
  • Toiletpapier

Entertainment

  • 42-inch smart-tv
  • Netflix
  • Streamingdiensten

Wasvoorzieningen

  • Wasserij
  • Wasserette (zelfservice) in de buurt

Werkplekken

  • Laptopwerkplek
  • Bureaustoel

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Assistentiedieren betalen geen toeslag
  • Huisdiervriendelijk
  • EUR 20 per huisdier per dag
  • 1 in totaal (maximaal 15 kg per huisdier)
  • Katten en honden welkom

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Vermeld deze dan op de boekingspagina in het veld voor speciale verzoeken nadat je je kamer hebt geselecteerd.
  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 100
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice
  • Kluisje
  • Bagageopslagruimte
  • Virtuele receptiebalie
  • Kluisjes beschikbaar
  • Automaat
  • Gratis mineraalwater

Activiteiten

  • Fitnessfaciliteiten in de buurt (gratis toegang)

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Rookmelder geïnstalleerd (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookdetector aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Algemeen

  • 130 kamers

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.55 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 21 voor volwassenen en EUR 21 voor kinderen

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 20 per huisdier, per dag

Parkeren

  • Parkeren kost EUR 24 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Groepsevenementen of feesten zijn ten strengste verboden op het terrein.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Voor de veiligheid van gasten is deze accommodatie voorzien van een brandblusser.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Numa Salzburg Vogelweider Salzburg
Numa Salzburg Vogelweider Aparthotel
Numa Salzburg Vogelweider Aparthotel Salzburg

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Numa Salzburg Vogelweider gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Numa Salzburg Vogelweider heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Numa Salzburg Vogelweider?

Ja, katten en honden zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 1 in totaal en een maximaal gewicht van 15 kg per huisdier. Er wordt een toeslag berekend van EUR 20 per huisdier, per dag. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Numa Salzburg Vogelweider?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 24 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Numa Salzburg Vogelweider?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Heeft Numa Salzburg Vogelweider een keuken of kitchenette?

Ja, er is een kitchenette met kookgerei en een koffiezetapparaat.

In wat voor omgeving bevindt Numa Salzburg Vogelweider zich?

Numa Salzburg Vogelweider ligt op een korte 16 minuten lopen van Mirabell Paleis en 12 minuten loopafstand van Linzer Gasse.

Beoordelingen

Beoordelingen over Numa Salzburg Vogelweider

9,0

Fantastisch

9,4

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

가격대비 훌흉한 곳입니다 2박하는 동안 잘 쉬었습니다 1층에 있는 아시안 식당도 훌륭합니다
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good place to stay. Convenient bus.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel in a quiet location. Parking was a plus and easy. Great perks with this hotel such as the free public transportation and gym membership. Very clean and comfortable rooms. Highly recommend this hotel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Modern clean room close to shops and restaurants.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel ottimo, ben posizionato e vicinissimo ai trasporti pubblici.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good air conditioning, clean, wifi good, space tight but manageable. Overall a very good experience.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastic room with brilliant facilities. Well placed to walk into the Centre of Salzburg.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Awful place and not 4 star. Security breach of my personal detail too
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good place to sleep a few nights and see Salzburg.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice hotel, decent location and good amenities.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El hotel era muy bueno, como a 1 km del centro de salzburg nosotros íbamos y veníamos caminando disfrutando del camino. El cuarto tenia lo necesario y muy limpio. Nos gustó mucho que contaban con servicio de lavandería la cual pagas por medio de una aplicación, fue muy conveniente ya que viajamos solo con carry on y ahí pudimos lavar a mitad de camino. Cerca hay algunos restaurantes a 300 metros y supermercados. La estación de tren estaba relativamente cerca nosotros fuimos y vinimos caminando como en 17 minutos
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

sehr empfehlenswert und gut gelegen
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

First time staying in a Numa. Easy checkin and access with the app and with codes. The room is just a good room. Well planned and well equipped with microwave, coffee (capsule) machine and tea.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great and easy place to stay. Affordable. A little outside of the main area but I liked that and just too the bus everywhere. Nice and quiet.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel, would definitely stay again. Very clean and comfortable. Good location. Nice AC, bed, coffee maker with coffee, milk, and sugar, mini fridge, shampoo and conditioner included. Had luggage storage available too. No front desk - check in online and use a code to enter. Our room was available before check in time.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Godt hotel med gode senge. Ligger fint i gåafstand til byen
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Check-in 100% online. Secured luggage storage very useful!
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

You need to wait for a while before hot water will come in. Body soap bottle was total empty when first checked in. Parking is 24 euro per day and very costly. We stayed for 3 nights and no room cleaning.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Um pouco afastado do centro, porém é próximo a estação central. Quarto novo e confortável. Possui microondas,cafeteira e geladeira que possibilitam a realização de refeições. É uma excelente acomodação. Sugiro apenas melhorar a questão da limpeza.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

we enjoyed our stay at the hotel. It was certainly secure with a keypad to get in the door and to get into the room and to get in the elevator. The restaurant right across the street called FUXN. Was excellent. Close walk and wonderful service and food. If you like to walk, it was a beautiful pleasant walk through the neighborhood to meet our sound of music Tours and near the same location was the palace concert in the evening so everything was very convenient to the hotel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Trevligt hotell med smidig kontaktfri såväl in-, som utcheckning. Ligger strax utanför centrum men med kollektivtrafiken, som är gratis för hotellgäster i Salzburg, går det smidigt att ta sig in till stadskärnan (Mirabell slott, Gamla stan mm).
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hôtel légèrement excentré du centre de Salsbourg, a 10 minutes a pied des premières rues commerçantes Le check in se fait uniquement par mail, et sans contact humain sur la durée du séjour On trouve a se garer a proximité
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

객실은 나름 깨끗했으나 일부 구역은 청소가 제대로 되지 않았으나 대안을 마련해주었고, 왓츠앱으로 소통하였으나 회신이 그렇게 빠르지는 않았으나 결과적으로는 잘 해결되었다.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room, useful amenities
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean Room, easy access with the codes. More of an apartment as you don’t get clean towels etc