Fonda dels Pics

Accommodatieklasse: 3
Hotel in de bergen in Fontanals de Cerdanya, met 2 restaurants en bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Fonda dels Pics is het overwegen waard als je op reis gaat naar Fontanals de Cerdanya. Kom tot rust met een drankje van de bar/lounge en eet je buikje rond bij 2 de restaurants.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • 2 restaurants en bar/lounge
  • Tuin
  • Gemeenschappelijke woonkamer
  • Meertalig personeel
  • Huwelijksservices
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden
  • Hulp bij uitstapjes/tickets

Net als thuis (6)

  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Tuin
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Gratis parkeerplaatsen
De huidige prijs is € 87
inclusief belastingen en toeslagen
13 okt - 14 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Economy Twin kamer

  • 13 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Standaard kamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(5 beoordelingen)
  • 16 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Tweepersoonskamer, uitzicht op bergen

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Carrer de la Rufaca 4, Fontanals de Cerdanya, 17538

In de buurt

  • La Masella Ski Resort - 8 min. rijden - 7.5 km
  • Església de Sant Domènec - 8 min. rijden - 9.0 km
  • TGV Masella - 8 min. rijden - 7.8 km
  • Museu Cerdà - 9 min. rijden - 9.4 km
  • Real Club de Golf de Cerdaña - 9 min. rijden - 9.7 km

Lokaal vervoer

  • La Seu d'Urgell (LEU) - 60 min. rijden
  • Luchthaven Barcelona El Prat (BCN) - 117 min. rijden
  • Girona (GRO-Costa Brava) - 120 min. rijden
  • Station Puigcerdà - 6 min. rijden
  • Station Alp La Molina - 7 min. rijden
  • Station Fontanals de Cerdanya Urtx-Alp - 14 min. lopen

Restaurants

  • ‪381 Bolvir - ‬8 min. rijden
  • ‪Cobadana - ‬6 min. rijden
  • ‪Restaurant Sant Marc - ‬8 min. rijden
  • ‪Burger King - ‬6 min. rijden
  • ‪La Llaminera - ‬7 min. rijden

Over deze accommodatie

Fonda dels Pics

  • Fonda dels Pics is het overwegen waard als je op reis gaat naar Fontanals de Cerdanya. Kom tot rust met een drankje van de bar/lounge en eet je buikje rond bij 2 de restaurants.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 8 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 25 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 09.00 uur en 20.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 25 jaar

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden en katten)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Parkeren

    • Gratis onoverdekt parkeren bij de accommodatie
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
    • Gratis parkeergelegenheid in de buurt op maximaal 5 meter afstand
    • Parkeergelegenheid op straat beschikbaar

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes (boetes van toepassing)

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt elke dag 09.00 uur–10.30 uur
  • 2 restaurants
  • Bar/lounge

Op reis met kinderen

  • Knutselspullen
  • Kinderboeken
  • Luiertafel

Activiteiten

  • Skipistes in de buurt
  • Snowboarden in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Tuin
  • Gemeenschappelijke woonkamer

Toegankelijkheid

  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Bovengelegen verdiepingen alleen via trap bereikbaar
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Televisie

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming (met klimaatregeling)

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen))

Eten en drinken

  • Kinderstoel

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Speciale voorzieningen

Dineren

Fonda dels Pics - restaurant op het terrein. Geniet lekker in de bar van een drankje. Op bepaalde dagen geopend.
Terra de Pics - Een bistrorestaurant gespecialiseerd in fusion-gerechten. Geniet lekker in de bar van een drankje. Op bepaalde dagen geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 0.99 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 17 jaar.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay, Carte Blanche
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Fonda dels Pics Hotel
Fonda dels Pics Fontanals de Cerdanya
Fonda dels Pics Hotel Fontanals de Cerdanya

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Fonda dels Pics?

Ja, katten en honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 10 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Fonda dels Pics?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Fonda dels Pics?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Fonda dels Pics en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije winteractiviteiten, zoals snowboarden en skiën. Fonda dels Pics biedt ook een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Fonda dels Pics?

Ja, lokaal zijn er 2 restaurants aanwezig. Deze bieden onder andere het volgende: fusion-gerechten.

Beoordelingen

Beoordelingen over Fonda dels Pics

9,6

Uitzonderlijk

9,6

Netheid

8,8

Voorzieningen

9,4

Personeel en service

9,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Chambre propre et cocooning, calme, belle vue. Salle de bain impeccable. Petit déjeuner complet servi à table. Emplacement géographique idéal pour visiter la région du parc du Cadi.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

What a lovely setting, friendly staff and fantastic hospitality, we will certainly be back and next time we will stay longer.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Staff very welcoming... nice room , hot shower , very nice breakfast!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hermoso lugar, muy cuidado y con personal muy amable. Recomiendo totalmente. Ojalá podamos volver! Gracias por todo!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very good! Nice personell and beautiful location. The room lacked ac (extremely hot when we were there) and there was nothing open at night which made dinner or just buy something to drink a bit challenging
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Muy buen hotel. Gente muy atenta y entorno super bonito
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

très jolie chambre, propre, personnel au top!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Personal muy muy amable, habitación bonita, en general todo fantástico.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Traditional country inn. Very clean and well maintained.
View from
Room
Nutritious breakfast included
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Amabilidad

El personal muy amable, zona muy tranquila
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nos gustó la zona donde estaba y el estilo rústico que tiene desde las habitaciones hasta el restaurante
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great little stop over on the way to Barcelona, and if the restaurant isn’t open there’s a nice little pizza place next door.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Small but cosy room
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Très bonne situation dans un décor de rêves. La chambre était parfaite dans un style rustique
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Sehr angenehmes Haus, in dem man auch mehrere Tage bleiben kann. Sauber, mit sehr nettem Personal und einem liebevoll zubereitetem Frühstück. Man kann von hier aus etliche interessante Ziele in der Nähe erreichen. Insgesamt sehr empfehlenswert!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

La verdad, es que me sorprendio la limpieza, la habitación, el lugar, el desayuno, todo lo encontre perfecto, desde luego que volvere a la que pueda.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The team were friendly and went out of their way to make sure we arrived aafe and had everything we needed.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Personnel pas agreable et ne parlant ni anglais ni francais.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bonjour, hôtel super sympa, mais difficile à trouver géographiquement. Il est très bien placé pour visiter Font-Romeu et Andorre. Je reviendrai pour visiter la Catalogne et ses montagnes. Merci de nous avoir accueillis tous les trois, ma femme, moi et mon chien. Robert et ANNIE et JULES notre Labrador de 11 ans
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantàstic

Cinco dias fantàstic, el servicio muy bueno tanto como la pareja que lo regenta como el servicio, la cama super comoda i mucha luz, por buscar una pega , faltarien mosquiteras en la ventana, la comida espectacular i lo mas important es que esta cerca de todo los pueblos, gràcies a Carlos i Maria
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ideal para desconectar. Volveremos.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A day in the Pyrenees

Pure Magic in the middle of the Pyrenees. Unfortunately the hotels restaurant was closed as it was Sunday. We were offered alternatives from the very service minded and nice hosts. The journey from Perpignan was worth every curve, there is a lot of them. The scenery is just overwhelming.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed