Motel One Berlin-Spittelmarkt

Accommodatieklasse: 3
Hotel aan de rivier met een bar/lounge, in de buurt van Alexanderplatz

Kies datums om prijzen te bekijken

Motel One Berlin-Spittelmarkt heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Gendarmenmarkt en Friedrichstrasse. Les je dorst bij de bar/lounge en stil je honger met een ontbijtbuffet dat dagelijks wordt aangeboden. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een snackbar/deli, een terras en een tuin. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: Metrostation Spittelmarkt bevindt zich vlakbij en in 5 minuten loop je naar Metrostation Hausvogteiplatz.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen
  • Bar/lounge
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli
  • Meertalig personeel

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Kabel-/satellietzenders
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Verduisterende gordijnen
De huidige prijs is € 88
inclusief belastingen en toeslagen
23 aug - 24 aug

Kameropties

THE ONE

9,0 van 10
Fantastisch
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

SPECIAL ONE

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

THE ONE for One

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

THE ONE with a balcony

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Leipziger Straße 50, Berlin, BE, 10117

In de buurt

  • Gendarmenmarkt - 7 min. lopen - 0.7 km
  • Friedrichstrasse - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Museumsinsel - 10 min. lopen - 0.9 km
  • Berliner Dom - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Alexanderplatz - 18 min. lopen - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Berlijn (BER-Brandenburg) - 38 min. rijden
  • Station Berlin Hausvogteiplatz (U) - 7 min. lopen
  • Station Jannowitzbrücke - 18 min. lopen
  • Station Alexanderplatz - 20 min. lopen
  • Metrostation Spittelmarkt - 1 min. lopen
  • Metrostation Hausvogteiplatz - 5 min. lopen
  • Metrostation Markisches Museum - 10 min. lopen

Restaurants

  • Listo Lobby Lounge
  • ‪NOVO² - ‬5 min. lopen
  • ‪Hai - ‬2 min. lopen
  • ‪Kumpir Club Fresh Food & Coffee - ‬4 min. lopen
  • ‪PAPA - ‬7 min. lopen

Over deze accommodatie

Motel One Berlin-Spittelmarkt

  • Motel One Berlin-Spittelmarkt heeft een uitstekende ligging. Het is nog geen 10 minuten lopen naar Gendarmenmarkt en Friedrichstrasse. Les je dorst bij de bar/lounge en stil je honger met een ontbijtbuffet dat dagelijks wordt aangeboden. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een snackbar/deli, een terras en een tuin. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: Metrostation Spittelmarkt bevindt zich vlakbij en in 5 minuten loop je naar Metrostation Hausvogteiplatz.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 303 kamers
    • Verdeeld over 10 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Eén kind (t/m 6 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (1 in totaal)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Alleen bepaalde kamers*
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (EUR 22 per dag)
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 06.00 uur–10.00 uur
  • Bar/lounge
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel
  • Fietsverhuur

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 2010
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Bibliotheek

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Wandbeugel bij het toilet
  • Noodkoord in badkamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Donzen dekbedden
  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Dineren

One Lounge is gespecialiseerd in internationale gerechten en is geopend voor ontbijt en lichte maaltijden.

Prijzen en affiliaties

Accommodatie met ecologisch certificaat
Deze accommodatie is gecertificeerd volgens Green Key, een programma dat de impact van een accommodatie op een of meer van de volgende gebieden meet: milieu, gemeenschap, cultureel erfgoed, lokale economie.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Er wordt een toeristenbelasting van 8.025 procent in rekening gebracht

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 16.90–17.90 voor volwassenen en EUR 16.90–17.90 voor kinderen

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 15.25 per huisdier, per nacht

Parkeren

  • Parkeren kost EUR 22 per dag
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club
Contactloos betalen is mogelijk.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Motel One Berlin-Spittelmarkt
Motel One Berlin-Spittelmarkt Hotel
Motel One Hotel Berlin-Spittelmarkt
Motel One Berlin Spittelmarkt
Motel One Berlin Spittelmarkt
One Berlin Spittelmarkt Berlin
Motel One Berlin - Spittelmarkt Hotel
Motel One Berlin - Spittelmarkt Berlin
Motel One Berlin - Spittelmarkt Hotel Berlin

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Motel One Berlin-Spittelmarkt gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Motel One Berlin-Spittelmarkt heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Motel One Berlin-Spittelmarkt?

Ja, huisdieren zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 1 in totaal. Er wordt een toeslag berekend van EUR 15.25 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Motel One Berlin-Spittelmarkt?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 22 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Motel One Berlin-Spittelmarkt?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 03.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar. Daarnaast kun je contactloos uitchecken.

Wat is er in Motel One Berlin-Spittelmarkt en omgeving zoal te doen?

Motel One Berlin-Spittelmarkt heeft een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Motel One Berlin-Spittelmarkt zich?

Motel One Berlin-Spittelmarkt ligt aan een rivier in Stadscentrum, een kleine 1 minuten lopen van Metrostation Spittelmarkt en 20 minuten loopafstand van Alexanderplatz.

Beoordelingen

Beoordelingen over Motel One Berlin-Spittelmarkt

9,2

Fantastisch

9,6

Netheid

8,4

Locatie

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

De “Motel” tiene poco, un hotelazo!
Xavi, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great place to say
Andreas, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Harika konum, temiz odalar
Yasemin, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Otele erken gelmeme rağmen boş oda olması sayesinde erken check-in yapabildim. Personel yardımseverdi ve kahvaltı güzeldi. Otelin konumu da kullanışlı. Tavsiye ederim
Yavuz, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good location
Stephen, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Bed is always great here
Dhillon, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean room, great staff, lovely reception and bar
Ciaran, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good location, clean room and helpful workers
Fatihhan, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fabulous location, great hotel. Staff were super helpful. Would 100 per cent stay here again or anyone of their European locations. Breakfast was great, plenty of choices and the bread rolls were fresh out of the oven. Can't recommend the hotel enough. Well done.
judy, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful hotel. Clean, central and very cozy. I was able to go anywhere I wanted by metro.
Adrian, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The breakfast staff were excellent, as were the bar staff at night. Some furniture in the floor public area was worn.
Erwin, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very clean, staff were very helpful and we enjoyed a few cocktails at the bar before we went on our adventures. All the staff were friendly and we will stay here again if we ever are back in Berlin
Sam, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The location of this hotel is very good if you are visiting Berlin as a tourist or for a business stay in the central city. The hotel lobby is also a decent place for an informal meeting and/or drinks. The room was small but efficient. We did not opt for breakfast, as there are three coffee shops across the street that offer fare far less expensive. One plus... the windows in the room open to let in fresh air. The air conditioning in the room struggled a bit during higher-than-normal temperatures.
Jason, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel di nuova fattura ed ottimo design (sopratutto la lobby). Catena di strutture sparsa in vari punti strategici di Berlino Servizi compleți (comprese le biciclette, seppur a pagamento) e pulizia ineccepibile. Se proprio si deve cercare un difetto, la superificie ridotta della stanza (per motivi di spazio mancano per es. un vero e porprio armadio ed il frigo bar)
Alessio, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Zimmer in Ordnung und Hotelambiente sehr gut, aber Zimmer sehr klein und in die Jahre gekommen
Florian, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Staff were great. The main barman was especially great.
Chris, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Nice bar and friendly bartender and servers
Dennis, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Overall our stay was comfortable, the room was clean and the staff was friendly.
Reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Super Unterkunft, sehr Zentral gelegen
Marco, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente hotel para hospedarse. Sus instalación son impecables, el trato de su personal muy amable, las habitación amplias con camas muy confortantes y super limpio. El mejor hotel durante mi estancia en Europa.
Paul, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Sehr gutes Hotel
Leopold, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Lovely hotel, rooms are great and spacious. Nice bathroom. Area is quiet around, with limited bars and restaurants but hotel bar is great with a lovely atmosphere.
Claire, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muito próximo da ilha onde se concentra o mais interessante de Berlim
MARTIN, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent location for transport. Lovely hotel clean and safe
Debbie, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice and comfortable bed and good location.
George, reis van 3 nachten