Sporthotel Cristall

Accommodatieklasse: 4
Hotel in de buurt van de piste in Fulpmes, met vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte

Kies datums om prijzen te bekijken

Sporthotel Cristall biedt gratis vervoer van/naar de skipistes en in de buurt geniet je van winteractiviteiten als alpineskiën, snowboarden en langlaufen. Geniet van massages en ga daarna iets eten bij het restaurant. Andere hoogtepunten zijn een binnenzwembad, een gratis kinderclub en een bar/lounge. Voor skiliefhebbers zijn er een skipasservice en een skiopslagruimte beschikbaar.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een binnenzwembad
  • Een gratis kinderclub
  • Gratis vervoer van/naar de skipistes
  • Skiopslag
  • Skipasservice
  • Sauna
  • Stoombad
  • Spaservices
  • Terras
  • Tuin

Voor gezinnen (6)

  • Kinderclub (gratis)
  • Speeltuin
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Tuin
  • Terras
De huidige prijs is € 200
inclusief belastingen en toeslagen
1 okt - 2 okt

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Lekkere, lokale smaken
Geniet van een gratis continentaal ontbijt en maaltijden bereid met lokale producten in het restaurant. De bar maakt het culinaire aanbod compleet met veganistische en vegetarische opties.
Serene spa-ontsnapping
De spa van het berghotel biedt ontspannende massages. Gasten kunnen ontspannen in de sauna en het stoombad, of tot rust komen in de tuin.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Comfort tweepersoonskamer, balkon

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Klassieke tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen (Serlesblick)

9,2 van 10
Fantastisch
(5 beoordelingen)
  • 25 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Superior tweepersoonskamer, balkon, uitzicht op bergen (Gletscherblick)

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Familie suite, 1 slaapkamer, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 45 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons stapelbed OF 1 queensize bed en 2 eenpersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Franz-Senn-Weg 38, Fulpmes, Tirol, 6166

In de buurt

  • Skigebied Schlick 2000 - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Kerststalmuseum - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Kreuzjochbahn - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Kreuzjoch-kabelbaan - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Ruetz-rivier - 13 min. lopen - 1.1 km

Lokaal vervoer

  • Innsbruck (INN-Kranebitten) - 32 min. rijden
  • Station Unterberg-Stefansbrücke - 20 min. rijden
  • Station Rum - 20 min. rijden
  • Station Kematen in Tirol - 21 min. rijden
  • Gratis vervoer van/naar de skipistes

Restaurants

  • ‪Zirmachalm - ‬36 min. rijden
  • ‪Panorama Restaurant kreuzenjoch - ‬44 min. rijden
  • ‪Das Koppeneck - ‬25 min. rijden
  • ‪Pizzeria Platzl Cafe Anny - ‬9 min. rijden
  • ‪Salute - ‬8 min. rijden

Over deze accommodatie

Sporthotel Cristall

  • Sporthotel Cristall biedt gratis vervoer van/naar de skipistes en in de buurt geniet je van winteractiviteiten als alpineskiën, snowboarden en langlaufen. Geniet van massages en ga daarna iets eten bij het restaurant. Andere hoogtepunten zijn een binnenzwembad, een gratis kinderclub en een bar/lounge. Voor skiliefhebbers zijn er een skipasservice en een skiopslagruimte beschikbaar.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 44 kamers
    • Verdeeld over 3 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 23.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Eén kind (t/m 3 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Gratis kinderclub

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Extern

    • Gratis skibus

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt elke dag 07.30 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Gratis kinderclub
  • Speeltuin

Activiteiten

  • Touwenparcours
  • Biljarttafel
  • Fietsverhuur in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Parasailen in de buurt
  • Sleeën in de buurt
  • Vissen in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Wasvoorzieningen
  • Gratis kranten in de lobby
  • Meertalig personeel
  • Fietsverhuur
  • Fietsenopslag
  • Ligstoelen bij het zwembad
  • Parasols bij het zwembad
  • Opslagruimte voor ski's

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Bibliotheek
  • Open haard in de lobby
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte
  • Binnenzwembad
  • Spelletjesruimte/gamehal
  • Fietsenstalling
  • Spadiensten
  • Sauna
  • Stoombad
  • Ten minste 80% van de voedingswaren is van lokale producenten
  • Vegan maaltijden
  • Vegetarische maaltijden
  • Menselijke behandeling van wilde dieren
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Ramen van dubbelglas
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Geen plastic waterflessen
  • Alleen herbruikbare kopjes
  • Alleen herbruikbaar tafelgerei

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Wandbeugel bij het toilet

Skiën

  • Gratis vervoer van/naar de skipistes
  • Skipasservice
  • Skiopslagruimte
  • Skiliften in de buurt
  • Alpineskiën in de buurt
  • Skilessen in de buurt
  • Snowboarden in de buurt
  • Skiverhuurwinkels
  • Sneeuwschoenwandelen in de buurt

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 32 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Badjassen

Slaap lekker

  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Balkon of terras

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen ter plaatse lekker genieten van de verschillende wellnessvoorzieningen.De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.80 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15 jaar.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht

Parkeren

  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je een parkeerplaats ter plaatse wilt reserveren

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Neem voor aankomst contact op met de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.

Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en EHBO-doos.

Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard

Bij overnachtingen op 31 december is het tarief voor het traditionele galadiner op oudejaarsavond inbegrepen bij de weergegeven totaalprijs.

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Oostenrijk een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.

Ook bekend als

Sporthotel Cristall

Sporthotel Cristall Fulpmes

Sporthotel Cristall Hotel

Sporthotel Cristall Hotel Fulpmes

Sporthotel Cristall Fulpmes, Austria - Tirol

Sporthotel Cristall Hotel

Sporthotel Cristall Fulpmes

Sporthotel Cristall Hotel Fulpmes

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Sporthotel Cristall gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Sporthotel Cristall heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Sporthotel Cristall?

Ja, je beschikt er over een binnenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Sporthotel Cristall?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van EUR 15 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Sporthotel Cristall?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Sporthotel Cristall?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Is er ter plaatse bij Sporthotel Cristall een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino Innsbruck (16 min. rijden).

Wat is er in Sporthotel Cristall en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere fietsen. Neem een duik in het binnenzwembad of profiteer van de andere voorzieningen van dit hotel. Zo vind je hier onder andere een sauna en een stoombad. Sporthotel Cristall biedt ook een spelletjesruimte en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Sporthotel Cristall?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Sporthotel Cristall ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon.

In wat voor omgeving bevindt Sporthotel Cristall zich?

Sporthotel Cristall ligt op een korte 12 minuten lopen van Skigebied Schlick 2000 en 14 minuten loopafstand van Kreuzjoch-kabelbaan.