JUFA Hotel Malbun

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel vlak bij de piste met spa, in de buurt van Wintersportplaats Malbun

Kies datums om prijzen te bekijken

Bij JUFA Hotel Malbun houd je meer tijd over om te skiën dankzij de directe toegang tot de pistes. Daarnaast loop je vanaf de accommodatie binnen 10 minuten naar Wintersportplaats Malbun. Ga naar de spa voor wellnessservices en eet een hapje bij het café. Andere voorzieningen zijn een gratis kinderclub, een bar/lounge en een fitnesscentrum. Voor skiliefhebbers zijn er een skipasservice en een skiopslagruimte beschikbaar.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Spa
  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij de piste
  • Restaurant en bar/lounge
  • Volledig uitgeruste spa
  • Een gratis kinderclub
  • Gratis kinderopvang met toezicht
  • Skiopslag
  • Skipasservice
  • Fitnessfaciliteiten
  • Parkeerplaatsen
  • Koffiebar/café
  • 5 vergaderruimtes

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Gratis kinderopvang met toezicht
  • Kinderclub (gratis)
  • Speeltuin
  • Eigen badkamer
  • Televisie
De huidige prijs is € 122
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Driepersoonskamer, niet-roken

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Vierpersoonskamer, niet-roken

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden

Tweepersoonskamer, voor 1 persoon, niet-roken

  • Uitzicht op de bergen
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Tweepersoonskamer, niet-roken

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de bergen
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Familie appartement, 2 slaapkamers, niet-roken

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 24 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 3 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Malbunstr. 60, Triesenberg, 9497

In de buurt

  • Hocheck-skilift - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Vaduzer Tali-skilift - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Täli - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Wintersportplaats Malbun - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Sareis-skilift - 9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Altenrhein (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 53 min. rijden
  • Luchthaven Zürich (ZRH) - 105 min. rijden
  • Station Trübbach - 22 min. rijden
  • Station Nendeln - 22 min. rijden
  • Station Sevelen - 27 min. rijden

Restaurants

  • ‪Brasserie Burg - ‬14 min. rijden
  • ‪McDonald's - ‬13 min. rijden
  • ‪Hofkellerei des Fürsten von Liechtenstein - ‬12 min. rijden
  • ‪Anstalt • Mühleholz-Centrum Grill - ‬14 min. rijden
  • ‪orange 7 - ‬18 min. rijden

Over deze accommodatie

JUFA Hotel Malbun

  • Bij JUFA Hotel Malbun houd je meer tijd over om te skiën dankzij de directe toegang tot de pistes. Daarnaast loop je vanaf de accommodatie binnen 10 minuten naar Wintersportplaats Malbun. Ga naar de spa voor wellnessservices en eet een hapje bij het café. Andere voorzieningen zijn een gratis kinderclub, een bar/lounge en een fitnesscentrum. Voor skiliefhebbers zijn er een skipasservice en een skiopslagruimte beschikbaar.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 66 kamers
    • Verdeeld over 3 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 08.00 uur en 21.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 16.00 uur te arriveren. 
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • Uitchecken kan tot 11.00 uur in het weekend en op feestdagen, en tot 10.00 uur van december tot maart.

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Kinderen (t/m 3 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
    • Gratis kinderopvang met toezicht
    • Gratis kinderclub

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden, 1 in totaal)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Alleen bepaalde kamers. Je kunt huisdiervriendelijke kamers aanvragen door contact op te nemen met het nummer in de boekingsbevestiging*
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Onoverdekt parkeren bij de accommodatie (CHF 15 per dag)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Gratis kinderclub
  • Speeltuin
  • Gratis kinderopvang met toezicht
  • Babybadje
  • Bedhek

Activiteiten

  • Boogschieten
  • Wandel- en fietsroutes
  • Informatie over fietstours
  • Fietsverhuur in de buurt
  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Schaatsen in de buurt

Werken tijdens je reis

  • 5 vergaderruimtes

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Bagageopslagruimte
  • Opslagruimte voor ski's

Voorzieningen

  • 2 gebouwen/torens
  • Gebouwd in 2016
  • Geldautomaat/bankservice
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Picknickplek
  • Terras
  • Fitnessfaciliteiten
  • Spelletjesruimte/gamehal
  • Fietsenstalling
  • Volledig uitgeruste spa
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Businesscentrum met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Pad naar ingang zonder treden

Skiën

  • Directe toegang tot de skipistes
  • Skipasservice
  • Skiopslagruimte
  • Skiliften in de buurt
  • Skipistes in de buut
  • Alpineskiën in de buurt
  • Skilessen in de buurt
  • Snowboarden in de buurt
  • Skiverhuurwinkels
  • Sneeuwschoenwandelen in de buurt

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed
  • Gratis baby-/kinderbedjes

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Lokale kaarten

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen zichzelf lekker verwennen in JUFA Malbun Wellness, de spa van dit hotel. De spa is uitgerust met een sauna en een stoombad. De spa is dagelijks geopend.

Dineren

Etablissement ter plaatse is gespecialiseerd in regionale gerechten en is geopend voor lunch en diner. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: CHF 3.50 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 15 jaar.

Optionele extra's

  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van CHF 50.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Renovaties en sluitingen

De volledige accommodatie is gesloten van 1 november tot 15 december.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van CHF 25 per huisdier, per nacht

Parkeren

  • Onoverdekt parkeren kost CHF 15 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Contactloos betalen is mogelijk.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
De tijden van de ontbijtservice variëren in het weekend en op feestdagen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Liechtenstein. Deze accommodatie is beoordeeld met 3 sterren superieur en krijgt op deze pagina: 3,5.

Ook bekend als

JUFA Hotel Malbun Triesenberg
JUFA Hotel Malbun Alpin-Resort Triesenberg
JUFA Malbun Triesenberg
JUFA Malbun
JUFA Hotel Malbun Alpin-Resort
JUFA Malbun Alpin-Resort Triesenberg
JUFA Malbun Alpin-Resort
JUFA Hotel Malbun Alpin Resort
JUFA Hotel Malbun
JUFA Malbun Alpin Triesenberg
JUFA Hotel Malbun Hotel
JUFA Hotel Malbun Triesenberg
JUFA Hotel Malbun Alpin Resort
JUFA Hotel Malbun Hotel Triesenberg

Veelgestelde vragen

Is JUFA Hotel Malbun momenteel open?

De volledige accommodatie is gesloten van 1 november tot 15 december.

Kan ik mijn reservering bij JUFA Hotel Malbun gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, JUFA Hotel Malbun heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij JUFA Hotel Malbun?

Ja, honden zijn welkom. Wel geldt er een limiet van 1 in totaal. Er wordt een toeslag berekend van CHF 25 per huisdier, per nacht. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij JUFA Hotel Malbun?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: CHF 15 per dag.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij JUFA Hotel Malbun?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag van CHF 50.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid).

Is er ter plaatse bij JUFA Hotel Malbun een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar in de buurt liggen Grand Casino Liechtenstein (21 min. rijden) en Casino Schaanwald Liechtenstein (25 min. rijden).

Wat is er in JUFA Hotel Malbun en omgeving zoal te doen?

Geniet van lokale activiteiten zoals boogschieten en wandel/fietsroutes. Je kunt hier van een spabehandeling genieten en vindt er onder andere een fitnesscentrum en een spa. JUFA Hotel Malbun biedt ook een spelletjesruimte en een picknickplaats, naast een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van JUFA Hotel Malbun?

Ja, er is een lokaal restaurant waar je kunt genieten van regionale gerechten.

In wat voor omgeving bevindt JUFA Hotel Malbun zich?

JUFA Hotel Malbun ligt op een korte 10 minuten lopen van Wintersportplaats Malbun en 2 minuten loopafstand van Hocheck-skilift.

Beoordelingen

Beoordelingen over JUFA Hotel Malbun

9,4

Uitzonderlijk

9,4

Netheid

8,6

Locatie

9,2

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel, helpful staff and good food!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good location and really helpful stuff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

One of the best hotels that I have stayed. It’s a gem in an unexplored area of Liechtenstein…
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel with amazingly amenities! Everything was sparkling clean!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A lovely stay up in the mountains with friendly staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel tres agréable service irréprochable
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice Hotel with good acess to the mountains. Very nice and friendly personel and good food.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful hotel lovely summer 1 night stay, always love Malbun and this hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy buen hotel Muy conforme relación precio calidad
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Väldigt trevlig och behjälplig personal!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay. Right next to the bus station to/from Vaduz and close too everything in Malbun. Big room and great staff
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente hotel, excelent food, best staff ever
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Girişte görevli Abdullah bey cok yardımcı oldu kendisine ayrıca teşekkür ederiz. Otel her konuda harikaydı tavsiye ederim
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastisk! Alt fungerede, omgivelserne var smukke, osv.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Sehr gutes Essen, freundliche Mitarbeiter, einfach erreichbar
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Wer Kinder und Hunde hat ist hier absolut richtig, wer wellness und Ruhe sucht ist hier klar falsch. Kinder srennen durch die gänge und spielen und schreien und hunde dürfen offenbar die halbe lang bellen.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The location and surrounding beauty was incredible. The accommodations were excellent as well.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Glimrende sted med hjælpsomt personale. Værelserne er lidt små og især Wellness-området lader ikke til at blive vedligeholdt så godt. Fx var varmtvandsbeholder slukket, hvilket tydeliggjorde, at ingen rigtig holdt øje. Morgenmad ret kedelig, så den var i hvert fald ikke pengene værd. Men god beliggenhed i hyggelig by og god transportmuligheder lige udenfor hotel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel was absolutely wonderful, and was perfect for our stay. One thing to note is that it is quite steep between the bus stop and reception, if you have difficulty with slopes consider taking a car or travelling with someone who can help. The room we had was very accessible as was the restaurant and reception area, so if you are comfortable with hills, have a car, or help for the slope from the reception to bus then it will be a very good base in the mountains of Liechtenstein. There are stairs between the bus stop and reception for visitors able to use them, but for me, with my rollator, I walked along the road for access.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly and helpful staff. Lovely location. Very quiet.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Smuk beliggenhed og et godt udgangspunkt for vandreture. Hotellets standard er god og der er et venligt personale
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ótimo local para explorar o país.

Hotel localizado na montanha, oferece todas as comodidades e com seu pessoal bastante cordial , desde a recepção até os atendentes do restaurante. Gostamos muito do quarto e de tudo no hotel.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly and helpful staff, lovely clean room and a great breakfast! Some lovely walks from the hotel and the table tennis table was a great bonus!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

A unique and quiet little refuge.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Quite nice