Caye Casa

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel aan het strand met buitenzwembad, in de buurt van Barrièrerif van Belize

Kies datums om prijzen te bekijken

Caye Casa heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Barrièrerif van Belize en GoFish Belize. Je kunt een duik nemen in het buitenzwembad en genieten van diepe bindweefselmassages. Je vindt er voorzieningen zoals een terras en een tuin en kamerfaciliteiten zoals koelkasten en magnetrons. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.
VIP Access
VIP Access

Beoordelingen

9,4 van 10, Populair
Geweldige beoordelingen van reizigers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Spa
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Privéstrand
  • Een buitenzwembad
  • Ligstoelen
  • Strandlakens
  • Spaservices
  • Terras
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Kluis bij de receptie
  • Waterkoeler

Net als thuis (6)

  • Magnetron
  • Kabel-/satellietzenders
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 97
inclusief belastingen en toeslagen
28 sep - 29 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Coastal Classics

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 25 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Coastal Classic #4

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Seaside Havens

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 42 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Caribbean Dreams

  • Uitzicht op zee
  • 93 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Villa

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 130 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Boca de Rio Drive, San Pedro

In de buurt

  • Boca del Rio Beach - 1 min. lopen - 0.1 km
  • GoFish Belize - 5 min. lopen - 0.4 km
  • San Pedro Town Hall - 15 min. lopen - 1.3 km
  • Belize Chocolate Company - 16 min. lopen - 1.4 km
  • San Pedro Beach - 19 min. lopen - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • San Pedro (SPR-John Greif II) - 11 min. rijden
  • Caye Caulker (CUK) - 74 min. rijden
  • Caye Chapel (CYC) - 74 min. rijden
  • Belize City (TZA-Nationale luchthaven Belize City) - 32,5 mijl/52,3 km
  • Belize City (BZE-Philip S. W. Goldson International Aiport) - 35,5 mijl/57,2 km

Restaurants

  • ‪Elvi's Kitchen - ‬14 min. lopen
  • ‪Sandy Toes Beach Bar & Grill - ‬2 min. lopen
  • ‪The Black Pearl - ‬12 min. lopen
  • ‪Caramba! Restaurant - ‬12 min. lopen
  • ‪Briana's Deli - ‬14 min. lopen

Over deze accommodatie

Caye Casa

  • Caye Casa heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Barrièrerif van Belize en GoFish Belize. Je kunt een duik nemen in het buitenzwembad en genieten van diepe bindweefselmassages. Je vindt er voorzieningen zoals een terras en een tuin en kamerfaciliteiten zoals koelkasten en magnetrons. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 8 kamers
    • Verdeeld over 3 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 19.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Eén kind (t/m 3 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Waterkoeler

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Privéstrand
  • Rondvaarten
  • Motorboottochtjes
  • Fietsverhuur in de buurt
  • Kajakken in de buurt
  • Duikmogelijkheden in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Fietsverhuur
  • Ligstoelen aan het strand
  • Strandlakens
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Bibliotheek
  • Buitenzwembad
  • Spadiensten
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Een aanlegplaats

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Tegelvloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 42 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Plafondventilator
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Wekker
  • Beddengoed aanwezig

Heerlijk genieten

  • Massages op de kamer
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Laptopwerkplek
  • Gratis wifi
  • Elektrische adapters/opladers

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Magnetron
  • Gratis mineraalwater
  • IJsmachine

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks (tegen een toeslag)
  • Kluis op de kamer
  • Gidsen en/of aanbevelingen
  • Lokale kaarten
  • Restaurantgids

Speciale voorzieningen

Spa

Gasten kunnen ter plaatse lekker genieten van de verschillende wellnessvoorzieningen. Zo zijn er hier behandelingskamers voor stellen beschikbaar. De beschikbare behandelingen zijn diepe bindweefselmassages, hotstone-massages, sportmassages en Zweedse massages.

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.

Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.

Deze accommodatie heeft geen lift.

Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem, EHBO-doos en raambeveiliging.

Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Casa Caye

Caye Casa

Caye Casa Hotel

Caye Casa Belize/San Pedro

Caye Casa Hotel San Pedro

Caye Casa San Pedro

Caye Casa Belize/San Pedro

Caye Casa Hotel

Caye Casa San Pedro

Caye Casa Hotel San Pedro

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Caye Casa gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Caye Casa heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Caye Casa?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Caye Casa?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Caye Casa?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Caye Casa?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Caye Casa en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere een motorboot huren. Neem een duik in het buitenzwembad of profiteer van de andere voorzieningen van dit hotel. Zo vind je hier onder andere een privéstrand en een spa. Caye Casa biedt ook een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Caye Casa zich?

Caye Casa bevindt zich aan het water, op slechts 1 minuten lopen van Barrièrerif van Belize en 15 minuten loopafstand van San Pedro Beach.