Hotel Victoria

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel aan de rivier in Cuenca, met een restaurant en een bar/lounge

Kies datums om prijzen te bekijken

Geniet van je bezoek aan Cuenca met een verblijf bij Hotel Victoria. Ga eens een hapje eten bij El Jardin. Dit restaurant is geopend voor ontbijt, lunch en diner en biedt uitzicht op de tuin. Dit hotel in victoriaanse stijl staat ook bekend om highlights zoals een bar/lounge, een snackbar/deli en een terras. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 14 minuten loop je naar Tramstation Gaspar Sangurima.

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • Terras
  • 24-uurs receptie
  • Tuin
  • Bibliotheek
  • Computerstation
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli
  • Wasserijservice

Voor gezinnen (6)

  • Eigen badkamer
  • Woonkamer
  • Televisie
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Calle Larga 6-93 Y Borrero, Cuenca, Azuay, 10104

In de buurt

  • Río Tomebamba & Calle Larga - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Puente Roto - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Estadio Alejandro Serrano Aguilar - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Parque Calderon - 7 min. lopen - 0.6 km
  • Nueva Catedral de Cuenca - 9 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Cuenca (CUE-Mariscal Lamar) - 11 min. rijden
  • Guayaquil (GYE-Jose Joaquin de Olmedo Intl.) - 80,1 mijl/128,9 km
  • Station Luis Cordero (Hermano Miguel) - 9 min. lopen
  • Station 14n - Antonio Borrero - 11 min. lopen
  • Tramstation Gaspar Sangurima - 14 min. lopen
  • Metrostation Terminal Terrestre - 25 min. lopen
  • Unidad Nacional Tramstation - 29 min. lopen

Restaurants

  • ‪El Mercado Cuenca - ‬2 min. lopen
  • ‪Chiplote - ‬2 min. lopen
  • Terra Cotta
  • ‪Tiestos Cafe Restaurante - ‬3 min. lopen
  • ‪La Esquina - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Victoria

  • Geniet van je bezoek aan Cuenca met een verblijf bij Hotel Victoria. Ga eens een hapje eten bij El Jardin. Dit restaurant is geopend voor ontbijt, lunch en diner en biedt uitzicht op de tuin. Dit hotel in victoriaanse stijl staat ook bekend om highlights zoals een bar/lounge, een snackbar/deli en een terras. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 14 minuten loop je naar Tramstation Gaspar Sangurima.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 23 kamers
    • Verdeeld over 5 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Tot 2 kinderen (t/m 10 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren verblijven gratis
    • Huisdieren moeten onder toezicht blijven

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis Engels ontbijt elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffiebar/café
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Kindermenu

Werken tijdens je reis

  • Computerstation

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Bibliotheek
  • Piano
  • Victoriaanse stijl

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Plasmatelevisie
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)
  • Wasmachine/droger

Slaap lekker

  • Hypoallergeen beddengoed
  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed

Heerlijk genieten

  • Aparte woonkamer

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Bad of douche
  • Regendouche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Dineren

El Jardin - restaurant met uitzicht op de tuin. Serveert ontbijt, lunch en diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Er is een kindermenu beschikbaar.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (15%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Hotel Victoria Cuenca
Victoria Cuenca
Hotel Victoria Hotel
Hotel Victoria Cuenca
Hotel Victoria Hotel Cuenca

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Victoria?

Ja, huisdieren verblijven gratis.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Victoria?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Victoria?

Inchecken kan vanaf: 13.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Hotel Victoria en omgeving zoal te doen?

Hotel Victoria heeft een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Hotel Victoria?

Ja, El Jardin heeft uitzicht op de tuin.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Victoria zich?

Hotel Victoria ligt aan een rivier in Centrum van Cuenca, een kleine 9 minuten lopen van Station Luis Cordero (Hermano Miguel) en 4 minuten loopafstand van Puente Roto.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Victoria

9,6

Uitzonderlijk

9,8

Netheid

9,4

Locatie

9,8

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was very helpful and courteous and went out of the way to assist us. Overall a very pleasant experience.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This place was EXCEPTIONAL.!! I really enjoyed the staff they were sweet, friendly and extremely helpful. This is the place I will be staying when in Cuenca. Everything was a walk away.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

This property needs to update their wifi. It was sketchy at best. Hard to maintain a good signal. Also the bedding, pillows and matress were hard as a rock. The rooms need a update.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente hotel
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelent service, the rooms are very clean and comfortable, the staff are super nice and friendly, breakfast was very good!!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El servicio y personal del hotel es de primera! Cómodas habitaciones y excelente ubicación
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful hotel Amazing room 4 star restaurant
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente, el servicio y la ubicación.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel Victoria was lovely and in an excellent location. It was spotless and the service at the hotel and restaurant was superb. We enjoyed using the upstairs sitting area outside of our room and the view from the balcony was fabulous. The only reason we did not give Hotel Victoria at the highest rating for comfort as the bed was a bit hard for our preference.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The service is top-notch, especially all of the front desk staff. The amenities and room are comfortable and on the nicer side for Ecuador hotels, wonderful breakfast and bar area with established staff. Beds can be firm everywhere in Ecuador so don't hold this against the property because the pillows are great; as well, there is noise if on the street side (because it's so convenient for old town walking naturally), but it quiets down by about 10pm so it's acceptable if you want a larger family suite, and the convenience of being so close to the riverwalk and the main city attractions/walkable, which is key. Everything overall was so wonderful that we would definitely come back for a future stay.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Las personas que trabajan en la recepción y en el restaurante son excepcionales en todo sentido. El hotel es precioso, súper cómodo y bonito. La ubicación es a la vez excelente y mala. Excelente porque está en pleno centro y se puede caminar desde ahí a todas partes pero, también es una calle con bares y discotecas. El ruido en las noches es difícil de soportar.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

I would definitely stay again. The breakfasts were amazing!!!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great traditional Hotel at the river where you get treated as family. Great breakfast with beautiful views and outstanding gastronomy and service
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

All the staff was wonderful, starting with Victor and Flavio at the reception, Robert in the dining room, and the cleaning crew who’s name I didn’t catch. We arrived late evening with our child sick from the flight to Cuenca. Victor helped send an excellent tea to help with the nausea and stomach issues as well as a soup and drink for the parent who stayed in the room and couldn’t go out for dinner. Great hotel, comfortable and clean rooms and bathrooms. It felt just like being home. Right next to the Remigio Crespo Toral Museum and the Historical Center.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent service, tons of local flavor in the decor, easy to walk. Loved it!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Best of all was the staff, from reception to bar and food, and room service, it cof not be better. Every one well trained and friendly I'd give it a 1 10 on a 5 scale
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente servicio y ubicación
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Historic building right in the center of old town. Rooms completely refurbished. Excellent on-site restaurant. Overlooked the river.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Das Hotel ist sehr gut gelegen und hat Charme. Das Zimmer war schön und das Frühstück war ebenfalls ausreichend und sehr gut. Ein paar Steckdosen mehr wären super ))
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Es un hotel muy cómodo con todos los servicios
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelencia Hotel Victoria

Equipo administrativo excelente. Servicio y limpieza muy Buenos. Localización muy buena con museos y restaurantes cercanos.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Loved the location...an easy walk to parks,restaurants, transportation, and shopping. It was a charming, well-maintained hotel and the included breakfast was very nice. The staff was friendly and helpful. I honestly cannot think of a single area in which improvement would be recommended.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The property has a great location, just above the river that traverses the city and within walking distance of the historic core of Cuenca. The breakfast served in the restaurant is outstanding. The staff was very helpful in setting up our day trips to Ingapirca and the Parque Nacional Cajas, as well as arranging our transportation to Saraguay. My only criticism is that there are few hooks in the bathroom to hang clothes while bathing.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El ambiente del hotel y el personal muy bien
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente!

Bellisimo y excelente servicio, todo nitido, el desayuno a todo dar. Una excelente experiencia. Loved it!