Normandy Hotel

Accommodatieklasse: 3.5
Hotel met een buitenzwembad, in de buurt van Afonso Pena Avenue

Kies datums om prijzen te bekijken

Normandy Hotel heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Afonso Pena Avenue en Praça Sete de Setembro. Na een work-out bij het fitnesscentrum kun je je honger stillen in het restaurant of je dorst lessen bij de bar/lounge. Ook een buitenzwembad, een bar aan het zwembad en een sauna behoren tot de hoogtepunten. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. Het openbaar vervoer vind je vlakbij: het is maar 11 lopen naar Station Central.

Beoordelingen

8,4 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Een buitenzwembad
  • Fitnessfaciliteiten
  • Sauna
  • Stoombad
  • Poolbar
  • Roomservice
  • 24-uurs businesscentrum
  • Conferentiecentrum
  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes

Net als thuis (6)

  • Kabel-/satellietzenders
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
De huidige prijs is € 49
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
10 van 10 kamers weergeven

Economy kamer

7,4 van 10
Goed
(36 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

8,8 van 10
Voortreffelijk
(26 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer

8,4 van 10
Zeer goed
(32 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Kamer

8,6 van 10
Voortreffelijk
(14 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

7,6 van 10
Goed
(7 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Premium kamer

7,8 van 10
Goed
(10 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • 31 m²
  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • 18 m²
  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Triple Room Standard

  • 28 m²
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Rua dos Tamoios, 212, Centro, Belo Horizonte, MG, 30120-050

In de buurt

  • Afonso Pena Avenue - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Praça Sete de Setembro - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Igreja São José - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Centrale Markt - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Palácio das Artes - 12 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Belo Horizonte (PLU) - 17 min. rijden
  • Belo Horizonte (CNF-Tancredo Neves Intl.) - 43 min. rijden
  • Station Vilarinho - 14 min. rijden
  • Station General Carneiro - 14 min. rijden
  • Station Bernardo Monteiro - 20 min. rijden
  • Station Central - 11 min. lopen
  • Station Lagoinha - 21 min. lopen
  • Station Santa Ifigênia - 27 min. lopen

Restaurants

  • ‪Bar Da Rose - ‬2 min. lopen
  • ‪Assacabrasa - ‬4 min. lopen
  • Uai Lanches
  • ‪McDonald's - ‬2 min. lopen
  • Pastelaria Ouvidor

Over deze accommodatie

Normandy Hotel

  • Normandy Hotel heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Afonso Pena Avenue en Praça Sete de Setembro. Na een work-out bij het fitnesscentrum kun je je honger stillen in het restaurant of je dorst lessen bij de bar/lounge. Ook een buitenzwembad, een bar aan het zwembad en een sauna behoren tot de hoogtepunten. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel. Het openbaar vervoer vind je vlakbij: het is maar 11 lopen naar Station Central.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 166 kamers
    • Verdeeld over 18 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
DONE

Kinderen

    • Ouders dienen het geboorte- en identiteitsbewijs van het kind te tonen*
DONE

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeergelegenheid in de buurt (BRL 40.00 per nacht, korting mogelijk)
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Poolbar
  • Roomservice (beperkte tijden)

Werken tijdens je reis

  • 24-uurs businesscentrum
  • Vergaderruimtes
  • Conferentiecentrum (351 vierkante meter ruimte)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Kluis bij receptie
  • Terras
  • Fitnessfaciliteiten
  • Buitenzwembad
  • Sauna
  • Stoombad
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 40 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Minibar

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen

Jezelf opfrissen

  • Alleen een douche
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Speciale voorzieningen

Dineren

Etablissement ter plaatse is gespecialiseerd in internationale gerechten en is geopend voor ontbijt, lunch en diner.

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Ouders of voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar, dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) van het kind te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming wordt gegeven door de andere ouder. Als de ouder of wettelijke voogd niet in staat is of niet bereid is om deze toestemming te overhandigen, is er een juridisch bewijs van toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen, dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Parkeren

  • Je kunt in de buurt parkeren voor BRL 40.00 per nacht (250 meter verderop)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Normandy Belo Horizonte
Normandy Hotel Belo Horizonte
Normandy Hotel Hotel
Normandy Hotel Belo Horizonte
Normandy Hotel Hotel Belo Horizonte

Veelgestelde vragen

Is er een zwembad bij Normandy Hotel?

Ja, je beschikt er over een buitenzwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Normandy Hotel?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Normandy Hotel?

Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je met korting parkeren.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Normandy Hotel?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Normandy Hotel en omgeving zoal te doen?

Normandy Hotel heeft een buitenzwembad en een sauna, naast een stoombad.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Normandy Hotel?

Ja, er is een lokaal restaurant waar je kunt genieten van internationale gerechten.

In wat voor omgeving bevindt Normandy Hotel zich?

Normandy Hotel bevindt zich in Belo Horizonte Centro, op slechts 1 minuten lopen van Afonso Pena Avenue en 2 minuten lopen van Praça Sete de Setembro.

Beoordelingen

Beoordelingen over Normandy Hotel

8,4

Zeer goed

8,6

Netheid

8,2

Voorzieningen

8,8

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muito top, com equipe excelente, ótima localização
Lauro, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Bom hotel, bem localizado
Guilherme, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Localização extraordinária, café da manhã muito bom e apesar do hotel ser antigo os quartos são atualizados. Como custo benefício no centro de BH é imbatível.
Caio, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente Hotel, funcionários muito educados e prestativos, café da manhã maravilhoso, quarto super confortável com frigobar e banheiro limpinho.
Ana, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Estadia interessante. Bem localizado, no centro de BH.
Raimundo Nonato, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muito bom, recomendo muito!
Igor, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muito bom, excelente em tudo que se propõe
WERUSKA, reis van 7 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ótima experiência, com excelentes quartos e conta com estacionamento
Douglas, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ótimo atendimento da equipe, hotel muito limpo e organizado. Café da manhã ótimo.
Kleyvertton, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Café da manha muito bom, limpeza do banheiro razoável, vc vê marcas de gordura nos azulejos, boa localização, funcionários prestativos, apenas 2 elevadores funcionando o que causa bastante demora.
Laura, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel muito bom.
Elvecio, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente estadia
SHIREI, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel muito bem localizado. O quarto era grande, limpo, arejado e com otima vista.
Viviane, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Funcionários muito bons e o quarto muito bem arrumando
Lucas, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Recepção do Hotel extremamente profissional, acolhedora e gentil.
Luís, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

A equipe foi solicita e a localização foi ótima. O banheiro do quarto precisava de uma manutenção hidráulica (tinha uma foreiro no registro e a água da torneira ficava escoando pela pia) e um melhor isolamento acústico.
Silvia, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

O Hotel bem localizado; Perto de restaurantes, Shopping Cidade, dentre outros atrativos.
Fabrício, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel muito bem localizado, café com bastante variedade, quarto confortável e limpo, foi uma estadia muito agradável!
Noemi Peres, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Funcionários educados, Quarto limpo, excelente café da manhã. O estacionamento é pago à parte e não fica na propriedade
Kelly, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente. Limpo. Acolhedor. Tudo funcionando muito bem. Ótima localização. Funcionários prestativos, educados e gentis. Amei!!!!
Delma Barros, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Gostei do hotel apesar de mais antigo, os quartos são grandes e confortáveis, assim como o banheiro! O café da manhã tb tem variedades e é bem gostoso! Achei a academia bem fraca, penso que pelo menos uma barra pra amanhã menor ou umas caneleiras e halteres não fica difícil adquirir!
Thaís, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Localizaçãouito boa para quem vai fazer coosas no centro!!! Academia bar e parque muito perto
Isabel, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Top demais, uma excelente opção em BH
Gabriel, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muito boa as condições do hotel
Maria Cecília, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ótima localização, acomodações muito boas. Não preciso falar muito...frequento este hotel a uns 10 anos.
Luiz, reis van 11 nachten