YMCA Kuala Lumpur

3.0-sterrenaccommodatie
Hotel met een restaurant, in de buurt van Mid Valley Megamall

Kies datums om prijzen te bekijken

YMCA Kuala Lumpur ligt op maar 5 minuten rijden van Kuala Lumpur Sentral en Petaling Street Market. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Berjaya Times Square en Pavilion Kuala Lumpur. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Station KL Sentral en 3 minuten naar Station Tun Sambanthan.

Beoordelingen

7,2 op 10 –
Goed

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (9)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Parkeerplaatsen
  • Airconditioning
  • Kruidenierszaak
  • Waterkoeler
  • Vergaderruimte
  • Een bagageopslagruimte
  • Beperkte receptietijden

Net als thuis (6)

  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
  • Parkeerplaatsen (tegen een toeslag)
  • Kruidenier/supermarkt
De huidige prijs is € 27
inclusief belastingen en toeslagen
20 jul - 21 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
5 van 5 kamers weergeven

Double Room

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Twin Room

  • Max. aantal: 2
  • Gratis wifi

Standaard Twin kamer

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Standaard kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer, gedeelde badkamer

8,0 van 10
Zeer goed
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 3 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
95, Jalan Padang Belia, Brickfields, Kuala Lumpur, 50470

In de buurt

  • Kuala Lumpur Sentral - 2 min. lopen - 0.2 km
  • NU Sentral-winkelcentrum - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Sree Veera Hanuman Temple - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Botanische Tuin Perdana - 12 min. lopen - 1.0 km
  • Petaling Street Market - 2 min. rijden - 1.9 km

Lokaal vervoer

  • Subang (SZB-Sultan Abdul Aziz Shah) - 19 min. rijden
  • Kuala Lumpur International Airport (KUL) - 46 min. rijden
  • Station Kuala Lumpur Sentral - 6 min. lopen
  • Station Kuala Lumpur KTM Komuter - 13 min. lopen
  • Station Kuala Lumpur - 13 min. lopen
  • Station KL Sentral - 3 min. lopen
  • Station Tun Sambanthan - 3 min. lopen
  • Station Bangsar - 19 min. lopen

Restaurants

  • ‪Restoran Happy - ‬1 min. lopen
  • ‪Hotel Summer View - ‬1 min. lopen
  • ‪Restoran Loke Fatt - ‬1 min. lopen
  • ‪Restoran Husen Cafe - ‬1 min. lopen
  • ‪Brickfields Pisang Goreng 十五碑炸香蕉 - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

YMCA Kuala Lumpur

  • YMCA Kuala Lumpur ligt op maar 5 minuten rijden van Kuala Lumpur Sentral en Petaling Street Market. Bovendien rijd je in een mum van tijd naar Berjaya Times Square en Pavilion Kuala Lumpur. Het openbaar vervoer vind je op korte loopafstand: het is 3 minuten lopen naar Station KL Sentral en 3 minuten naar Station Tun Sambanthan.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 57 kamers
    • Verdeeld over 4 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 23.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Eén kind (t/m 6 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (MYR 2.20 per verblijf, inclusief onbeperkt in- en uitrijden)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • Bij deze accommodatie is geen alcohol toegestaan

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurant
  • Waterkoeler

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Kruidenier/supermarkt

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimte

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Personeel dat gebarentaal kent
  • Rolstoelen ter plaatse beschikbaar
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Lcd-televisie van 32 inch

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Waterkoker

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Gedeeltelijk open badkamer
  • Alleen een douche
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Parkeren

  • Parkeren kost MYR 2.20 per verblijf, inclusief onbeperkt in- en uitrijden
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Kuala Lumpur YMCA
YMCA Hotel Kuala Lumpur
YMCA Kuala Lumpur
YMCA Kuala Lumpur Hotel
YMCA Kuala Lumpur Hotel
YMCA Kuala Lumpur Kuala Lumpur
YMCA Kuala Lumpur Hotel Kuala Lumpur

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij YMCA Kuala Lumpur gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, YMCA Kuala Lumpur heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij YMCA Kuala Lumpur?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij YMCA Kuala Lumpur?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: MYR 2.20 per verblijf.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij YMCA Kuala Lumpur?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van YMCA Kuala Lumpur?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt YMCA Kuala Lumpur zich?

YMCA Kuala Lumpur ligt in Brickfields, een kleine 3 minuten lopen van Station KL Sentral en 17 minuten lopen van Botanische Tuin Perdana.

Beoordelingen

Beoordelingen over YMCA Kuala Lumpur

7,2

Goed

7,0

Netheid

7,6

Locatie

7,2

Personeel en service

6,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Loved my stay
Samuel vimal, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great location
Manuel, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Worth the money

Very good location, comfy rooms for the price, close to kl Sentral and a lot of parking
Reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Central location

Great location and easy parking, price is cheap for KL area
Samuel, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Want to be back there when in kl
Ricky, reis van 4 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

Noisy, poor facilities, but good build in restaurant
AUNG, reis van 3 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

I've visited many times over several years.
Terry, reis van 3 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

便利な場所にあります

セントラル駅に近くて便利、周囲に飲食店やコンビニが多くあります、セブンイレブンがそばにありました、格安料金で利用が出来満足、安いので設備等の期待はできません。
keihiro, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Strategic location for those who wish to travel around KL and Selangor thru MRT, Monorel, rapid KL And KTM, it is so convenient 😁
Tai, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent
Mambang, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

近くに駐車場やグランドがあり、閉塞感がなく良い感じです。窓からの景色もイイですね。KLセントラル駅に徒歩5分以内。クアラルンプールの初日か最終日にはまたお世話になります!
YOICHI, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

KLセントラル駅から徒歩5分程度のところにあり、付近にはインド料理屋や中華料理屋があり食事には困らない。人通りも多く、コンビニもあるので買い物にも困らないし、治安も安定していた。 部屋の内装は、安い分あまり良くなく、冷蔵庫、シャンプー、リンス、ボディソープ等がないので気をつけよう。
TOMOYA, reis van 4 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

The bathroom is outside the room and it doesn’t have door, it feels unsafe
Daniela, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

The cost is pretty much close to other hotels in the area. Shortfalls are: No internet in rooms for 8 nights stay. Not provided tea coffee and kettle. No bar fridge. Pros: Friendly staff Cafe is good
Indy, reis van 8 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Friendly Receptionist

Salute with friendly receptionist. Really help and provide information upfront.
Reis van 4 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

まもなく建て替え

古い。新館が完成間際で色々な意味でぎりぎりな感じ。いろんな場所が壊れていて、かろうじて形を保っている感じ。それでも場所は最高だし、眼の前が駐車場で広々として窓の外の景色に開放感を感じる。この値段で貴重なコスパだと思う
YOSHIHISA, reis van 5 nachten
Geverifieerd

6/10 – Goed

Toilet bowl is dirty
Vic, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

If you need five star fancy, this isn't for you. But if you value clean, air-conditioned rooms with their own bathroom, very helpful, friendly staff and a good restaurant on the ground floor.....this is the place !! And you don't HAVE to be Young, Male or Christian. And what a bargain !! I'd love to go back again.
Janette, reis van 3 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Great staff terrible restaurant

First of all avoid the restaurant.. had fried noodle the oil they use is known as drain oil . Other words dirty . It was putrid the taste As for the hostel, it was very run down but the staff simply the best ..lovely people
James, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice size room and clean, there was only one issue with the bathroom door but nothing major. Very comfortable stay and excellent location near major transport. Would recommend.
Albert Montgomery Evans, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Close to KL Sentral

Great location, close to KL Sentral LRT & Monorail, friendly receptionist, the room was clean.
Reis van 1 nacht
Geverifieerd

6/10 – Goed

Very convenient place to put up for a night, especially if you're not a light-sleeper. The place is clean, water pressure in our room on the 2nd floor was good, the warm water shower was great after a tiring day, & the working airconditioned made the room comfortable to just relax in. It's a basic room with a jug kettle to boil some water, a desk & comfy work chair to get some work done, as well as a comfortable enough bed beddings to rest. There's also a water dispenser at the hallway. I liked that parking is available for RM2.20/day only (with validation). There are also plenty of good food options around & transportation options as well. The only thing we really struggled was the noisy night environment, where not just the sound of vehicles, but possibly drunk humans, & karaoke music from shops or stalls nearby in the wee hours of the morning. If you're a very light sleeper, you'll need to request for a room that's hopefully not facing the backroad like ours. We're generally not light sleepers, but this was 1 night where I really struggled to get a good night's sleep.
Ruth, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

Excellent wifi, clean and secured environment

Good, excellent Wifi :)
Chong, reis van 1 nacht
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

太棒交通也方便離中央車站五分
Reis van 2 nachten
Geverifieerd

4/10 – Redelijk

IS TIME TO MAKE BIGGER RENOVATION
SOMEBODY, reis van 1 nacht