Brisas Arenal Hotel

Accommodatieklasse: 2.5
Lodge in de bergen met een restaurant, in de buurt van La Fortuna-waterval

Kies datums om prijzen te bekijken

Brisas Arenal Hotel ligt op slechts 6,1 km afstand van de luchthaven en biedt op verzoek een shuttleservice. Bij Yellow Tree kun je terecht voor een lunch of diner met uitzicht op de tuin. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een snackbar/deli, een terras en een tuin.
VIP Access

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Roomservice
  • Koffiebar/café
  • Luchthavenshuttle
  • Terras
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Computerstation
  • Kluis bij de receptie

Net als thuis (6)

  • Koelkast
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Aparte eetruimte
  • Televisie
  • Tuin
De huidige prijs is € 78
inclusief belastingen en toeslagen
15 aug - 16 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Eenvoudige kamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(12 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 queensize bedden
  • Gratis wifi

Familiekamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(5 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 70 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 6
  • Gratis wifi

Deluxe kamer

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1.6 kms southeast from Z13, La Fortuna, Alajuela, 21007

In de buurt

  • Costa Rica Chocolate Tour - 6 min. rijden - 2.5 km
  • Baldi-warmwaterbronnen - 9 min. rijden - 5.6 km
  • La Fortuna-waterval - 10 min. rijden - 3.9 km
  • Ecotermales Fortuna - 10 min. rijden - 5.9 km
  • Los Lagos-warmwaterbronnen - 11 min. rijden - 6.6 km

Lokaal vervoer

  • La Fortuna (FON-Arenal) - 14 min. rijden
  • Internationale luchthaven Juan Santamaría (SJO), San José, Costa Rica - 161 min. rijden
  • Internationale luchthaven Tobías Bolaños (SYQ), San José, Costa Rica - 49,7 mijl/80 km
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • Restaurante Fortuneño
  • ‪Mexikah Taqueria - ‬6 min. rijden
  • Hunters & Gatherers
  • ‪North Fields Café - ‬18 min. lopen
  • ‪Soda Tita Rosa - ‬12 min. lopen

Over deze accommodatie

Brisas Arenal Hotel

  • Brisas Arenal Hotel ligt op slechts 6,1 km afstand van de luchthaven en biedt op verzoek een shuttleservice. Bij Yellow Tree kun je terecht voor een lunch of diner met uitzicht op de tuin. Andere hoogtepunten die je te wachten staan, zijn een snackbar/deli, een terras en een tuin.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 8 kamers
    • Verdeeld over 1 verdieping
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Snelle in-/uitcheckservice beschikbaar
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.30 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De receptie is dagelijks tussen 08.30 uur en 20.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (op beperkte tijden)*
DONE

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt (tegen een toeslag)
  • Restaurant
  • Koffiebar/café
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Magnetron in de gemeenschappelijke ruimte
  • Roomservice (laat op de avond)
  • Snackbar/deli
  • Waterkoeler

Activiteiten

  • Wandel- en fietsroutes
  • Ecotours in de buurt
  • Brommer- of scooterverhuur in de buurt
  • Tokkelen in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Computerstation

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2007
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Picknickplek
  • Terras
  • Tv in gemeenschappelijke ruimte

Toegankelijkheid

  • Geen lift (accommodatie op één verdieping)
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 42 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Koffiezetapparaat/waterkoker

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Luxe beddengoed

Heerlijk genieten

  • Tuin
  • Individueel gemeubileerd
  • Aparte eetruimte

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Zeep en shampoo
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Broodrooster

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Speciale voorzieningen

Dineren

Yellow Tree - restaurant met uitzicht op de tuin. Serveert lunch en diner. Op bepaalde dagen geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een uitgebreid ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. CRC 3500 voor volwassenen en CRC 3500 voor kinderen
  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Brisas Arenal
Brisas Arenal Fortuna
Brisas Arenal Hotel
Brisas Arenal Hotel Fortuna
Brisas Arenal Hotel La Fortuna
Brisas Arenal La Fortuna

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Brisas Arenal Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Brisas Arenal Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Brisas Arenal Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Brisas Arenal Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Brisas Arenal Hotel een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Brisas Arenal Hotel?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.30 uur uit te checken. Er is een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice beschikbaar. Daarnaast kun je in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Brisas Arenal Hotel en omgeving zoal te doen?

Tijdens het warmere seizoen kun je hier onder andere wandel/fietsroutes. In de buurt kun je onder andere deelnemen aan een ecotour.Je vindt hier voorzieningen zoals een picknickplaats en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Brisas Arenal Hotel?

Ja, Yellow Tree heeft uitzicht op de tuin.

Heeft Brisas Arenal Hotel ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een tuin.

Beoordelingen

Beoordelingen over Brisas Arenal Hotel

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

8,6

Locatie

9,2

Personeel en service

9,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Absolutely beautiful grounds and gardens to walk around.
Breakfast Cafe
Patricia, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Our room was facing the volcano , breakfast guy was really helpful and nice.
Elieth Soany, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Gorgeous view super nice staff everything went smoothly
Bianca, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Freely staff, great location, beautiful grounds!
Emily, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Everything really was perfect about our stay! Lots of nature near by, can see so many birds right outside your porch, they have a breakfast option a la cart if it did not come with your reservation, it’s close to La Fortuna and in the middle of all the good stuff, the waterfall, the spas, the town for dinner, etc. The rooms were spotless too!
Mary, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Property was clean, cute and adequate for our stay. Surroundings were beautiful and staff was welcoming and helpful, especially the owners. Breakfast was great!
Amie, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El lugar es lindo , las cabañas tambien y la atencion exelente, lo unico que resta un poco es la distancia al centro de Zeta Trece, esoecialmente si dependes de Uber. Si vas con aumovil no hay ningun problema.
Rudy, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel with great views and pleasant people. The breakfast was delicious and the staff were welcoming!
Araceli, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The room and the staff were so nice
Timothy, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Muy lindo hotel lleno de vegetación muy bien cuidado, muy hospitalarios y el lugar hermoso.
KARINA, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great hotel 4minutes drive to town very peaceful and quiet perfect to admire nature
Jose, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The Accommodations
Anita, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Endroit magnifique avec énormément de fleurs superbes. Très calme. Parfait pour se reposer et se détendre. Le personnel est très accueillant. Les chambres sont propres, un frigo à l’intérieur. Petit-déjeuner correct, des fruits frais tous les jours. Je recommande cet endroit à 200% !
Alexandre, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Breakfast cooked with love and excellence by the owners. Staff very personable and profesional. Grounds maticulously kept. Wonderful views, walking paths and overall experience. Highly recommend.
Susan, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The grounds are beautiful, the breakfast is delicious, the staff are friendly and helpful.
Nicole, reis van 4 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This is the best hotel in Costa Rica.
Michael, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great location
Kaushal, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean and comfortable in beautiful surroundings!
Ann, reis van 2 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

El lugar es súper bonito y tranquilo, tiene vista al volcán y es ideal para desconectarte porque solo se escucha el sonido de la naturaleza. Está súper cuidado y muy limpio, 100% recomendado, sin duda regresaríamos.
Jorge Miguel Payró, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

This was a magical place to stay at, besides the easy check in and the super friendly staff, there were 2 furry greeters named Roxy and Moly that we had a chance to meet and of which made are stay even better. Our room was comfortable, private and a little slice of paradise. I wish we could have stayed all week.
Ramiro, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The parking was easy, the site is beautiful, you even have a forest trail that you can walk directly from the Hotel site. Everything was super comfortable and clean. And the staff from the coffee were exceptional. I will come back if I am in Costa Rica without hesitation
Marion, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very clean and comfortable
Guadalupe, reis van 1 nacht
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

If you love nature, this is the place to stay. We spent every morning and evening watching an amazing array of birds with beautiful views of the volcano in the background. The cabins were clean and comfortable, the staff was very friendly and the atmosphere was wonderfully relaxing. The grounds have a wide variety of fruit and flowering trees. Simply amazing.
Conan, reis van 5 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Love to stay there. Every morning we woke up hearing birds chirping, followed by great breakfast specially the orange juice they serve was beyond our expectations. Their restaurant was a great spot too, we loved their Christmas special meals.
Sunny, reis van 3 nachten
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Nice little cabins hotel, clean rooms, awesome staff
Jayson, reis van 5 nachten