Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een restaurant, in de buurt van Blackpool Tower

Kies datums om prijzen te bekijken

Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals ligt op maar 5 minuten rijden van Blackpool Pleasure Beach en Blackpool Tower. Een drankje nuttig je bij de bar/lounge en een maaltijd bij het restaurant. Dit hotel ligt bovendien op maar vijf minuten rijafstand van Winter Gardens. Andere reizigers zijn vol lof over het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie.

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen
  • Roomservice
  • Conferentiecentrum
  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kluis bij de receptie

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Kabel-/satellietzenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
De huidige prijs is € 85
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Werk- en spelbalans
Dit hotel ligt in het stadscentrum en beschikt over een businesscentrum en vergaderruimtes voor productiviteit. Na het werk kunt u genieten van spabehandelingen, massages en de bar.
Smaak voor elk gehemelte
Proef de Britse keuken in het restaurant of ontspan aan de bar. Dit hotel biedt een uitgebreid ontbijt met veganistische en vegetarische opties.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Standaard kamer

9,0 van 10
Fantastisch
(26 beoordelingen)
  • 33 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 kingsize bed

Superior kamer (Pitch View)

8,4 van 10
Zeer goed
(33 beoordelingen)
  • 30 m²
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 2

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Bloomfield Road, Seasiders way, Blackpool, England, FY1 6JJ

In de buurt

  • Bloomfield Road Stadium - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Central Pier, Blackpool - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Sandcastle Waterpark - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Blackpool Pleasure Beach - 18 min. lopen - 1.5 km
  • Winter Gardens - 20 min. lopen - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Manchester Airport (MAN) - 63 min. rijden
  • Station Squires Gate - 9 min. rijden
  • Blackpool South Station - 17 min. lopen
  • Blackpool Pleasure Beach Station - 29 min. lopen

Restaurants

  • ‪McDonald's - ‬10 min. lopen
  • ‪Taco Bell - ‬8 min. lopen
  • ‪Tipsy Seagull - ‬7 min. lopen
  • ‪KFC - ‬8 min. lopen
  • ‪Waterloo Music Bar - ‬9 min. lopen

Over deze accommodatie

Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals

  • Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals ligt op maar 5 minuten rijden van Blackpool Pleasure Beach en Blackpool Tower. Een drankje nuttig je bij de bar/lounge en een maaltijd bij het restaurant. Dit hotel ligt bovendien op maar vijf minuten rijafstand van Winter Gardens. Andere reizigers zijn vol lof over het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 72 kamers
    • Verdeeld over 4 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 16 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 16 jaar

Kinderen

    • Tot 2 kinderen (t/m 12 jaar oud) verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan (alleen honden)*
    • Assistentiedieren zijn welkom
    • Er zijn voer- en drinkbakken aanwezig

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (GBP 10.00 per dag)
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie

Overige informatie

    • Aparte rookruimtes

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Uitgebreid ontbijt (toeslag) elke dag 07.30 uur–10.30 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Kindermenu

Activiteiten

  • Strand in de buurt

Werken tijdens je reis

  • Businesscentrum
  • Vergaderruimtes
  • Conferentiecentrum

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Vegan maaltijden
  • Vegetarische maaltijden
  • Jaarlijks wordt compensatie aangekocht voor ten minste 10% van de koolstofuitstoot
  • Lokaal georganiseerde tours en activiteiten
  • Lokaal onderwijs cultuur en ecosysteem
  • Ramen van dubbelglas
  • Ten minste 80% van de verlichting door ledlampen
  • Uitgebreid beleid voor voedselverspilling
  • Geen plastic roerstaafjes
  • Geen plastic rietjes
  • Alleen herbruikbare kopjes
  • Alleen herbruikbaar tafelgerei
  • Een receptieruimte

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 254
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • 1 parkeerplaatsen ter plaatse voor personen met een beperking
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk pad naar de lift
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Lounge met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Pad naar ingang zonder treden

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 40 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer

Slaap lekker

  • Wekker
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een bad
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Milieuvriendelijke schoonmaakproducten
  • Ledlampen
  • Recycling
  • Alleen waterbesparende douches
  • Alleen waterbesparende toiletten
  • Mobiele toegangssleutel

Speciale voorzieningen

Dineren

Etablissement ter plaatse is gespecialiseerd in Britse gerechten en is geopend voor ontbijt, lunch en diner. Geniet lekker in de bar van een drankje. Er is een kindermenu beschikbaar. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Optionele extra's

  • Er wordt een uitgebreid ontbijt aangeboden tegen een toeslag van ca. GBP 11.95 voor volwassenen en GBP 6.95 voor kinderen

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van GBP 10 per accommodatie, per verblijf

Parkeren

  • Parkeren kost GBP 10.00 per dag

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en mobiele betalingen. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Carte Blanche
Geaccepteerde mobiele betaalmethoden omvatten: Google Pay en Apple Pay.
Contactloos betalen is mogelijk.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Blackpool Fc Hotel
Fc Blackpool Hotel
Fc Hotel
Fc Hotel Blackpool
Hotel Blackpool Fc
Blackpool FC Hotel Conference Centre
Blackpool FC Hotel
Blackpool FC Stadium Hotel a member of Radisson Individuals

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals?

Ja, honden zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van GBP 10 per accommodatie, per verblijf. Assistentiedieren zijn vrijgesteld van toeslagen. Er zijn voer- en drinkbakken beschikbaar.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: GBP 10.00 per dag. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals een casino aanwezig?

Nee, dit hotel hotel heeft geen casino, maar Higgitt's Las Vegas Amusements (15 min. lopen) en Grosvenor G Casino Blackpool (19 min. lopen) liggen allebei in de buurt.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals?

Ja, er is een lokaal restaurant waar je kunt genieten van Britse gerechten.

In wat voor omgeving bevindt Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals zich?

Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals bevindt zich in hartje Blackpool, op slechts 3 minuten lopen van Bloomfield Road Stadium en 8 minuten lopen van Blackpool Beach.

Beoordelingen

Beoordelingen over Blackpool Football Club Stadium Hotel, a member of Radisson Individuals

8,8

Uitstekend

9,0

Netheid

8,2

Locatie

9,0

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Enjoyed my stay. Room was large with a pitch view and bathroom was also a good size. Good breakfast. Hotel is in a good location with a short walk to the sea front.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Nice hotel, room was much bigger than expected, very comfy beds, friendly staff.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent service and excellent food
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Room was clean and staff were helpful when needed something sorted Location is good and central for all areas in blackpool
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Clean and comfortable and great staff!
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Room was spotless, food was unreal. Setup was great and locality was excellent
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Every team member of the hotel we met were friendly & professional. Special shout out to the Italian Housekeeper & her Manager who helped me work the safe. Thanks for a great stay
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay would use this hotel again.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Lovely hotel. Staff were helpful and friendly
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Rooms and public places was extremely clean. Staff very friendly and will try and do all to meet your needs. Breakfast was nice and a good verity. Hotel was about a five minute walk to the beach or tram stop so easy to get places. Or about a 20 minute stroll to the main part of Blackpool.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Elendigt internet. Nogenlunde rent. Morgenmad ok. Værelset var fint. Sengetøj var rent og pænt.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Great sized room and very clean. Beds not the most comfortable. Air con worked well.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Good choice for breakfast and staff wonderful
View from the restaurant.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great staff, facilities, easy to park
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The only fault we had was air conditioning not working also when having a shower x-tractor wasn’t working properly otherwise it was a nice stay ?
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Room was not
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room with nice view of the pitch. Bar was excellent with a great selection. Would have been nice to have been told about the works being done in the stadium before checking in though, an angle grinder as an alarm wasn't the best.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

We had a great stay at this hotel and the reception staff were very helpful.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great hotel in an amazing setting, especially if you like football. Room was perfect for the length of stay, good air con and decent beds / bathroom / shower. Staff were super friendly and helpful. Easy walk or quick uber to Winter Gardens for the darts. Car parking could be better explained, already paid £16.50 in nearby car park and could've stayed closer for £5 if we knew.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Stayed before room was clean and tidy , had breakfast this time was a good variety buffet style and fresh , will be stopping again
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean room freat view of the pitch, breakfast was nice. All the staff i had an encounter with where amazing, extremely helpful and very friendly.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Good position. Clean rooms. Nice gym
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly atmosphere due to lovely staff. Great breakfast and lunch. I would recommend this hotel and we would be very happy to stay again. Kind regards Neil and Sonia
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Room wasnt
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Room was clean but probably could do with a lick of paint. Check in was easy and quick only thing I could complain about is paying £10 to park your car.