My Story Hotel Rossio

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een restaurant, in de buurt van Rossio Square

Kies datums om prijzen te bekijken

My Story Hotel Rossio heeft een fantastische ligging op slechts 5 minuten lopen van Rossio Square en Santa Justa-lift. Ontspan met een drankje in de bar/lounge en ga naar het restaurant voor een lekkere maaltijd. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Avenida da Liberdade en Praça do Comércio. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de locatie. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: Metrostation Rossio (groen) bevindt zich vlakbij en in 3 minuten loop je naar Station Restauradores.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Luchthaventransfer
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Bar

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Oppasservices (toeslag)
  • Luchthavenshuttle
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Kluis bij de receptie
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Meertalig personeel
  • Conciërgeservices

Voor gezinnen (6)

  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Oppasservices (toeslag)
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Kabel-/satellietzenders
  • Dagelijkse schoonmaakservice
De huidige prijs is € 197
inclusief belastingen en toeslagen
14 sep - 15 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
9 van 9 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

8,2 van 10
Zeer goed
(32 beoordelingen)
  • 14 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Twin kamer

9,2 van 10
Fantastisch
(10 beoordelingen)
  • 14 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer (Rossio)

8,0 van 10
Zeer goed
(7 beoordelingen)
  • 14 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Suite

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 23 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Familiekamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 27 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Twin kamer (Rossio)

7,0 van 10
Goed
(2 beoordelingen)
  • 14 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Classic Double Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Family Room With Rossio View

  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Double Room With Rossio Square View

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Praca Dom Pedro IV (Rossio Square), 59, Lisbon, 1100-200

In de buurt

  • Rossio Square - 1 min. lopen - 0.1 km
  • Santa Justa-lift - 2 min. lopen - 0.2 km
  • Plein Restauradores - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Avenida da Liberdade - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Praça do Comércio - 8 min. lopen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Lissabon (LIS-Humberto Delgado) - 28 min. rijden
  • Cascais (CAT) - 30 min. rijden
  • Treinstation Rossio - 2 min. lopen
  • Station Cais do Sodré - 15 min. lopen
  • Station Santa Apolónia - 23 min. lopen
  • Metrostation Rossio (groen) - 1 min. lopen
  • Station Restauradores - 3 min. lopen
  • Tramhalte Praça da Figueira - 4 min. lopen
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Starbucks - ‬2 min. lopen
  • ‪McDonald's - ‬2 min. lopen
  • ‪A Ginjinha - ‬3 min. lopen
  • ‪Fabrica da Nata - ‬2 min. lopen
  • ‪Café Portugal - ‬1 min. lopen

Over deze accommodatie

My Story Hotel Rossio

  • My Story Hotel Rossio heeft een fantastische ligging op slechts 5 minuten lopen van Rossio Square en Santa Justa-lift. Ontspan met een drankje in de bar/lounge en ga naar het restaurant voor een lekkere maaltijd. Bovendien loop je in slechts tien minuten naar Avenida da Liberdade en Praça do Comércio. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de locatie. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: Metrostation Rossio (groen) bevindt zich vlakbij en in 3 minuten loop je naar Station Restauradores.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 46 kamers
    • Verdeeld over 4 verdiepingen
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Oppasservices*
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.00 uur
  • Restaurant
  • Bar/lounge

Op reis met kinderen

  • Oppasservices (toeslag)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • 1 gebouw/toren
  • Gebouwd in 2015
  • Kluis bij receptie

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijke shuttle naar de luchthaven

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 32 inch
  • Kabelzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Minibar
  • Pantoffels

Slaap lekker

  • Donzen dekbedden
  • Verduisterende gordijnen
  • Geluiddichte muren
  • Gratis baby-/kinderbedjes
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 4.00 per persoon, per nacht voor maximaal 7 nachten. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 13 jaar.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 15 voor volwassenen en EUR 15 voor kinderen
  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 35 per kamer (enkele reis)

Kinderen & extra bedden

  • Oppasservices is beschikbaar tegen een toeslag
  • De luchthavenshuttle kost EUR 35 voor kinderen tot en met 12 jaar (enkele reis)

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: rookmelder.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express
Contactloos betalen is mogelijk.
Registratienummer van de accommodatie 11295
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

My Story Hotel Rossio Lisbon
My Story Hotel Rossio
My Story Rossio Lisbon
My Story Hotel Rossio Lisbon
My Story Rossio Lisbon
My Story Rossio
Hotel My Story Hotel Rossio Lisbon
Lisbon My Story Hotel Rossio Hotel
Hotel My Story Hotel Rossio
Residencia Sul Down Town
My Story Hotel Rossio Hotel
My Story Hotel Rossio Lisbon
My Story Hotel Rossio Hotel Lisbon

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij My Story Hotel Rossio gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, My Story Hotel Rossio heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij My Story Hotel Rossio?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij My Story Hotel Rossio?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij My Story Hotel Rossio.

Biedt My Story Hotel Rossio een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 35 per kamer, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij My Story Hotel Rossio?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij My Story Hotel Rossio een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt Casino Lisboa (10 min. rijden).

Zijn er restaurants bij of in de buurt van My Story Hotel Rossio?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt My Story Hotel Rossio zich?

My Story Hotel Rossio ligt in Stadscentrum van Lissabon, een kleine 1 minuten lopen van Metrostation Rossio (groen) en 5 minuten lopen van Avenida da Liberdade. Reizigers zijn zeer onder de indruk van de toplocatie van dit hotel.