Aspen Lodge

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Aspen Lodge is het maar 5 minuten rijden naar Distilleerderij van Oban en Oban Ferry Terminal. Ga wandelen/fietsen en maak gebruik van gratis voorzieningen zoals wifi, parkeerplaatsen en een à-la-carte-ontbijt dat dagelijks van 07.30 uur tot 09.00 uur wordt geserveerd. Deze bed & breakfast in luxe stijl beschikt bovendien over hoogtepunten zoals een terras en een tuin.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (4)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Terras
  • Tuin
  • Picknickweide

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Aparte eetruimte
  • Aparte zitruimte
  • Televisie
  • Tuin
  • Terras
De huidige prijs is € 227
inclusief belastingen en toeslagen
19 sep - 20 sep

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Verse ochtendlekkernijen
Word wakker met een gratis, à-la-carteontbijt in deze charmante bed & breakfast. Het ontbijt wordt geheel naar wens van de gast bereid.
Gezellige luxe slaapplaatsen
Deze bed & breakfast beschikt over zorgvuldig ingerichte kamers met luxe beddengoed. Nadat u heeft genoten van de regendouche op de verwarmde vloer, staan er badjassen voor u klaar.
Luxe bergresort
Bewonder het adembenemende uitzicht op de bergen vanuit dit luxe toevluchtsoord. Weelderige tuinen en zorgvuldig geselecteerde decoraties creëren een elegante achtergrond voor een schilderachtig uitje.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
3 van 3 kamers weergeven

Tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(7 beoordelingen)
  • Uitzicht op de tuin
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Twin kamer, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(6 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Tweepersoonskamer, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(4 beoordelingen)
  • Uitzicht op de bergen
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Glencruitten, Oban, Scotland, PA34 4QB

In de buurt

  • Glencruitten Golf Club - 2 min. rijden - 2.6 km
  • Loch Nell - 3 min. rijden - 3.6 km
  • Distilleerderij van Oban - 4 min. rijden - 4.3 km
  • McCaig's Tower - 4 min. rijden - 4.6 km
  • Oban War and Peace Museum - 4 min. rijden - 4.9 km

Lokaal vervoer

  • Glasgow International Airport (GLA) - 150 min. rijden
  • Glasgow (PIK-Prestwick) - 70 mijl/112,6 km
  • Oban Station - 11 min. rijden
  • Oban Connel Ferry Station - 19 min. rijden
  • Dalmally Loch Awe Station - 24 min. rijden

Restaurants

  • ‪Cuan Mor - ‬5 min. rijden
  • ‪The Oban Inn - ‬4 min. rijden
  • ‪LULU Lounge - ‬4 min. rijden
  • ‪The Corryvreckan (Wetherspoon) - ‬4 min. rijden
  • ‪The Tartan Tavern - ‬5 min. rijden

Over deze accommodatie

Aspen Lodge

  • Vanaf Aspen Lodge is het maar 5 minuten rijden naar Distilleerderij van Oban en Oban Ferry Terminal. Ga wandelen/fietsen en maak gebruik van gratis voorzieningen zoals wifi, parkeerplaatsen en een à-la-carte-ontbijt dat dagelijks van 07.30 uur tot 09.00 uur wordt geserveerd. Deze bed & breakfast in luxe stijl beschikt bovendien over hoogtepunten zoals een terras en een tuin.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 3 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • De eigenaar staat bij aankomst op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
    • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats ter plaatse
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis à-la-carte-ontbijt elke dag 07.30 uur–09.00 uur

Activiteiten

  • Wandel- en fietsroutes in de buurt
  • Vissen in de buurt

Voorzieningen

  • Tuin
  • Picknickplek
  • Terras

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijk
  • Rolstoeltoegankelijk pad
  • Parkeerplaatsen voor personen met een beperking
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Verplaatsbare douchestoel
  • In hoogte verstelbare douche

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Badjassen
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed

Heerlijk genieten

  • Tuin
  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd
  • Aparte eetruimte
  • Aparte zitruimte
  • Vloerverwarming

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Designer toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Toegang via buitengalerij

Toeslagen & beleid

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser en rookmelder.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard

Accommodatieklasse

Deze accommodatie heeft een officiële sterrenclassificatie ontvangen van VisitScotland, het Nationale Bureau voor Toerisme van Schotland.

Ook bekend als

Aspen Lodge Oban
Aspen Oban
Aspen Lodge Oban
Aspen Lodge Bed & breakfast
Aspen Lodge Bed & breakfast Oban

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Aspen Lodge gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Aspen Lodge heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Aspen Lodge?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Aspen Lodge?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Aspen Lodge?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact.

Wat is er in Aspen Lodge en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals vissen, wandelen en bergklimmen. In de buurt kun je onder andere jagen.Je vindt hier voorzieningen zoals een picknickplaats en een tuin.

Heeft Aspen Lodge ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een tuin.