Hotel Savoy Bern

Accommodatieklasse: 4
Hotel in het centrum, op loopafstand van Kunstmuseum Bern

Kies datums om prijzen te bekijken

Hotel Savoy Bern heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Kunstmuseum Bern en Parlementsgebouw van Bern (Federaal Paleis). Bovendien loop je binnen 15 minuten naar Berner Münster en Freibad Marzili. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de locatie.

Beoordelingen

9,4 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Ontbijt beschikbaar
  • Koffiebar/café
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli
  • Wasserijservice
  • Kapsalon
  • Meertalig personeel
  • Conciërgeservices
  • Gratis kranten in de lobby

Net als thuis (6)

  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Lift
  • Minibar
  • Bad of douche
De huidige prijs is € 203
inclusief belastingen en toeslagen
11 okt - 12 okt

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Café- en ontbijtmogelijkheden
In het café van dit hotel wordt 's ochtends een heerlijk ontbijtbuffet geserveerd. Tank energie bij voor een dag vol verkenning en ontdekkingen.
Slapen in luxe
Elke gastenkamer is voorzien van eersteklas beddengoed voor ultiem comfort. Ook voor de late-night snack is de minibar op de kamer een uitkomst.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
8 van 8 kamers weergeven

Standaard tweepersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(75 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 21 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Comfort tweepersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(43 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 26 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 kingsize bed

Superior tweepersoonskamer

9,2 van 10
Fantastisch
(11 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 32 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 tweepersoonsbedden OF 1 kingsize bed

Klassieke eenpersoonskamer

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(11 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 15 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Exclusieve suite, balkon

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 65 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 1 kingsize bed

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Neuengasse 26, Bern, 3011

In de buurt

  • Kunstmuseum Bern - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Parlementsgebouw van Bern (Federaal Paleis) - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Berner Münster - 11 min. lopen - 0.9 km
  • Kursaal Bern - 11 min. lopen - 1.0 km
  • Rozentuin van Bern - 5 min. rijden - 2.8 km

Lokaal vervoer

  • Bern (BRN-Belp) - 28 min. rijden
  • Station Bern - 3 min. lopen
  • Bern (ZDJ-Bern Treinstation) - 3 min. lopen
  • Station Köniz Wabern bei Bern - 16 min. rijden

Restaurants

  • ‪Starbucks - ‬3 min. lopen
  • ‪Burger King - ‬2 min. lopen
  • ‪Aarbergerhof - ‬2 min. lopen
  • ‪Kurt&Kurt - ‬2 min. lopen
  • ‪Da Vinci - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Hotel Savoy Bern

  • Hotel Savoy Bern heeft een uitstekende ligging. In slechts 5 minuten wandel je naar Kunstmuseum Bern en Parlementsgebouw van Bern (Federaal Paleis). Bovendien loop je binnen 15 minuten naar Berner Münster en Freibad Marzili. Andere reizigers zijn heel enthousiast over het behulpzame personeel en de locatie.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 64 kamers
    • Verdeeld over 6 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Eén kind (t/m 12 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Kinderen tot en met 12 jaar oud krijgen gratis ontbijt
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn toegestaan*
    • Beperkingen van toepassing*

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 06.30 uur–10.00 uur
  • Koffiebar/café
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Activiteiten

  • Toegang tot een nabije healthclub

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Kapsalon
  • Gratis kranten in de lobby
  • Bagageopslagruimte
  • Meertalig personeel

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Een receptieruimte

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 79
  • Registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebuikers
  • Hoogte van registratiebalie met voorzieningen voor rolstoelgebruikers (in centimeter): 120
  • Restaurant met voorzieningen voor rolstoelgebruikers
  • Verhoogd toilet
  • Hoogte van verhoogd toilet (in centimeter): 51
  • Wandbeugel bij het toilet
  • Hoogte van wandbeugel bij het toilet (in centimeter): 50

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Minibar
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Pantoffels

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed

Jezelf opfrissen

  • Bad of douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Er gelden mogelijk uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: CHF 4.20 per persoon, per nacht. Deze belasting is niet van toepassing op kinderen die jonger zijn dan 16 jaar.
  • Toeristenbelasting: CHF 1.50 per persoon, per nacht.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. CHF 23 voor volwassenen en CHF 23 voor kinderen

Huisdieren

  • Huisdieren worden toegelaten tegen een toeslag van CHF 25 per huisdier, per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder en beveiligingssysteem.
Deze accommodatie heet gasten van elke seksuele geaardheid en genderidentiteit welkom (LGBTI+-vriendelijk).
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, JCB International
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Accommodatieklasse

Hotelstars Union kent in Zwitserland een officiële sterrenclassificatie toe. Deze accommodatie heeft 4 sterren toegekend gekregen.

Ook bekend als

Savoy Bern
Savoy Hotel Bern
Hotel Savoy Bern Bern
Hotel Savoy Bern Hotel
Hotel Savoy Bern Hotel Bern

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Hotel Savoy Bern gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Hotel Savoy Bern heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Hotel Savoy Bern?

Ja, huisdieren zijn welkom. Er wordt een toeslag berekend van CHF 25 per huisdier, per nacht. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Neem contact op met de accommodatie voor meer details.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Hotel Savoy Bern?

Nee, helaas niet, maar in de buurt kun je met korting parkeren.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Hotel Savoy Bern?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 07.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Je kunt contactloos uitchecken.

Is er ter plaatse bij Hotel Savoy Bern een casino aanwezig?

Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt kun je hiervoor terecht bij Jackpot Casino Bern (6 min. lopen).

Wat is er in Hotel Savoy Bern en omgeving zoal te doen?

Hotel Savoy Bern heeft toegang tot een nabije healthclub.

In wat voor omgeving bevindt Hotel Savoy Bern zich?

Hotel Savoy Bern ligt in Oude Stad van Bern, een kleine 3 minuten lopen van Station Bern en 4 minuten lopen van Kunstmuseum Bern. De lokale omgeving heeft veel wandelmogelijkheden volgens onze reizigers, ideaal om te shoppen.