Particuliere eigenaar

Soi Hanok Stay

2.5-sterrenaccommodatie
Pension op loopafstand van Hwangnidan-gil-weg

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Soi Hanok Stay is het nog geen 15 minuten lopen naar Hwangnidan-gil-weg en Traditioneel Dorp Gyeongju Gyochon. Tot de voorzieningen behoren ook een terras en een tuin. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en de locatie.

Beoordelingen

9,8 van 10, Populair
Geweldige beoordelingen van reizigers

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Verbonden kamers beschikbaar
  • Airconditioning
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (3)

  • Terras
  • Tuin
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Koelkast
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar
  • Eigen badkamer
  • Tuin
  • Terras
  • Klimaatregeling op de kamer (airconditioning)
De huidige prijs is € 131
inclusief belastingen en toeslagen
14 jul - 15 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Premium suite (Mongseoru)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(13 beoordelingen)
  • 59 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Premium suite (Challa)

9,6 van 10
Uitzonderlijk
(15 beoordelingen)
  • 26 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Premium suite (Yeojeon)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(23 beoordelingen)
  • 30 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Premium Suite (Ohsoudang - outside annex 2F)

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(18 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 86 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 4
  • 2 twijfelaars en 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
22-6, Cheomseong-ro 81beon-gil, Gyeongju, Gyeongsangbuk-do, 38166

In de buurt

  • Koninklijke Tombe Daereungwon - 1 min. lopen - 0.2 km
  • Hwangnidan-gil-weg - 3 min. lopen - 0.3 km
  • Tumuli Park - 5 min. lopen - 0.5 km
  • Traditioneel Dorp Gyeongju Gyochon - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Cheomseongdae - 10 min. lopen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Ulsan (USN) - 47 min. rijden
  • Pohang (KPO) - 50 min. rijden
  • Seogyeongju Station - 18 min. rijden
  • Station Gyeongju - 19 min. lopen
  • Station Gyeongju KTX - 19 min. rijden

Restaurants

  • ‪청수당 - ‬1 min. lopen
  • ‪고유한우국밥 - ‬1 min. lopen
  • ‪황남두꺼비 - ‬2 min. lopen
  • ‪료코 - ‬4 min. lopen
  • ‪bar분 - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Soi Hanok Stay

  • Vanaf Soi Hanok Stay is het nog geen 15 minuten lopen naar Hwangnidan-gil-weg en Traditioneel Dorp Gyeongju Gyochon. Tot de voorzieningen behoren ook een terras en een tuin. Andere reizigers raden de accommodatie aan vanwege het behulpzame personeel en de locatie.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 4 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 19 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie heeft geen receptie.
    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt via een privé-ingang toegang tot de accommodatie.
    • Na de openingstijden kun je niet meer inchecken bij deze accommodatie.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 19 jaar
DONE

Kinderen

    • Er worden geen kinderen (t/m 17 jaar) toegelaten
    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Diensten

  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Tuin
  • Terras

Toegankelijkheid

  • Goed verlicht pad naar ingang
  • Dun tapijt in de kamer
  • Tegelvloer in de kamer
  • Hardhouten vloer in de kamer

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Slimme speakers
  • Ledtelevisie
  • Kabelzenders
  • Betaalfilms

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)

Slaap lekker

  • Kussenkeuzemenu
  • Luxe beddengoed
  • Traagschuimmatras

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd
  • Vloerverwarming

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: op beperkte dagen
  • Aangrenzende/verbonden kamers beschikbaar

Toeslagen & beleid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar (een partij die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep). De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Je boeking wordt wel gedekt door het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geluiddichte kamers kunnen niet gegarandeerd worden.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen.

Nationale beoordeling

De accommodatieklasse die wordt toegekend door ons classificatiesysteem is gebaseerd op accommodatietype, voorzieningen en services.

Ook bekend als

Soi Hanok Stay Guesthouse Gyeongju
Soi Hanok Stay Guesthouse
Soi Hanok Stay Gyeongju
Soi Hanok Stay Gyeongju
Soi Hanok Stay Guesthouse
Soi Hanok Stay Guesthouse Gyeongju

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren toegestaan bij Soi Hanok Stay?

Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Soi Hanok Stay?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Soi Hanok Stay.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Soi Hanok Stay?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Soi Hanok Stay en omgeving zoal te doen?

Soi Hanok Stay heeft een tuin.

In wat voor omgeving bevindt Soi Hanok Stay zich?

Soi Hanok Stay ligt op een korte 3 minuten lopen van Hwangnidan-gil-weg en 10 minuten loopafstand van Traditioneel Dorp Gyeongju Gyochon. Reizigers zijn zeer onder de indruk van de toplocatie van dit pension.

Beoordelingen

Beoordelingen over Soi Hanok Stay

9,8

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,4

Locatie

9,8

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Geweldig locatie, prachtig gerenoveerd en uitstekende host. Aanrader voor iedereen
Pieter, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Fantastisch verblijf!

Het verblijf was in één woord: fantastisch! We verbleven in een ruim appartement op de eerste verdieping met vier personen. Het verblijf ziet eruit als een Koreaans traditioneel huis waarbij 5 personen met gemak kunnen verblijven. Het appartement heeft een uitgestrekt ruim balkon en is midden in het stadscentrum bij winkels en restaurants. We verbleven hier voor 2 nachten en het was een van de meest ontspannende verblijven. Zeker een aanrader om hier te verblijven!
Jaap, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

It truly was a lovely place to stay. Beautiful, quiet, close to everything. We really loved staying here.
Su, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Séjour parfait, hôtesse aux petits soins !
Lylia, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay strongly recommended
Hong Hwan, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great welcome, very helpful personell. Good location near the historic attractions and close to restaurats but still calm area.
Ulf, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Quaint and quiet place to stay. Beautiful room and kind staff
Daniel, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

It was such a treat to stay in this beautiful house.
Gina, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

A lovely homestay with a generous hostess who made us delicious complimentary breakfasts the two mornings we were here.The place is conveniently located in town and is clean and very comfortable. Unreservedly recommend this place
Archna, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great service!
Arturo, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

위치좋고 객실이 깨끗해서 편히 잘 쉬었어요.
E, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great property and centrally located with a lot of restaurants and shops nearby. Different than a regular hotel but with same indoor amenities. Would definitely recommend staying if you want the authentic Korean feel.
Stephanie, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great stay, v kind host
Yi-Ching, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

황리단길 한가운데 있는 아주 멋지고 운치있는 한옥 스테이입니다 이중문이라 보안도 잘 되어 있고 침대도 푹신하니 꿀잠 잤어요 욕조는 없지만 샤워실 좋고, 화장실도 깨끗해요 세심한 사장님의 손길이 구석구석 느껴집니다 샴페인에 맛있는 아침식사까지! 감사합니다
Hyun Jung, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Exceptional hospitality in an authentic setting. Soi Hanok Stay beautifully combines Korean tradition with modern comfort. The stay was perfect and the charismatic host provided fantastic service; I was celebrated with both breakfast and sparkling wine on my birthday. A warm and stylish gem in Gyeongju, highly recommended.
Renate Katrine, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful host, clean suite, heated floors and complimentary traditional Korean breakfast. Beautiful property and well maintained garden. I would stay here again
Phoebe, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent space, comfortable and clean setting and best of all, excellent location.
Haedoo, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent stay. The staff treated me very well, everything was very clean, and the environment was pleasant. I would definitely return and highly recommend it.
Maria, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Our stay here was absolute perfection! ✨ We were looking for a traditional Hanok experience and this place was a dream. The host was so thoughtful—from coordinating our check-in to recommending the best Sundubu in town for my mom. The space was so clean and cozy that we ended up coming home early each night just to relax in the beautiful courtyard. Perfectly located and highly recommended! 🇰🇷
Ayumi, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

非常乾淨,服務人員很友善
Chia Yun, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Very nice stay the rooom is amazing
Martina, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Best stay of our trip! Super comfy beds, nice and clean accommodation and good temperature in the hanok.
Andzhali, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

너무 깨끗하고 아름다운 숙소였어요. 한옥스테이 처음이었는데 너무 만족스러웠습니다!
JI SU, reis van 1 nacht
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Such a lovely experience staying in Soi Hanok! The accomondation was beautiful and super clean. The check in was very smooth. Would highly recommend!
Ellie, reis van 2 nachten
Geverifieerd

8/10 – Zeer goed

객실은 상당히 깨끗하고 세련된게 한옥에 잘어울려 인상적이라 맘에 들었습니다 물론 위치도 좋구요 다만 아쉽다면 밤새 지붕과 방옆으로 고양이들이 뛰어다니며 싸우는 소리에 잠을 잘수가 없었습니다ㅠ 다시 찾고 싶은데 살짝 고민됩니다ㅠ
MYUNGSURK, reis van 1 nacht