Mei Hotel

Accommodatieklasse: 3
Hotel met een restaurant, in de buurt van KOMTAR

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Mei Hotel rijd in slechts 5 minuten naar KOMTAR en Gurney Drive. Geniet van extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Restaurant
  • Vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Airconditioning
  • Een bagageopslagruimte
  • Hulp bij uitstapjes/tickets

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Gratis parkeerplaatsen
  • Mini-koelkast
De huidige prijs is € 41
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 kingsize bed (No Window)

  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe Twin kamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 18 m²
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Deluxe kamer, 1 queensize bed

  • Uitzicht op de stad
  • 18 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe kamer, 1 kingsize bed

8,0 van 10
Zeer goed
(2 beoordelingen)
  • Uitzicht op de stad
  • 18 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Deluxe King Room

  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed

Deluxe Queen Room

  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed

Deluxe Twin Room

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
50, Lorong Abu Siti, George Town, 10400

In de buurt

  • KOMTAR - 10 min. lopen - 0.9 km
  • The Top at Komatar - 14 min. lopen - 1.2 km
  • 1st Avenue-winkelcentrum - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Gurney Drive - 17 min. lopen - 1.5 km
  • Georgetown UNESCO Historische Site - 2 min. rijden - 1.6 km

Lokaal vervoer

  • Penang (PEN-Internationale luchthaven Penang) - 32 min. rijden
  • Penang Sentral - 33 min. rijden
  • Station Tasek Gelugor - 36 min. rijden

Restaurants

  • ‪Wong Chau Jun Restaurant (王昭君小食館) - ‬3 min. lopen
  • ‪Old Winston Coffee Garden (点心之家) - ‬4 min. lopen
  • ‪Xiang Peng Peng (Salted Chicken) - ‬2 min. lopen
  • ‪月紅传统家乡菜肴 Yuehong Food - ‬3 min. lopen
  • ‪萃茶师 Tea Expert - ‬2 min. lopen

Over deze accommodatie

Mei Hotel

  • Vanaf Mei Hotel rijd in slechts 5 minuten naar KOMTAR en Gurney Drive. Geniet van extra's zoals wifi en parkeerplaatsen.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 96 kamers
    • Verdeeld over 15 verdiepingen

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie is alleen mogelijk op verzoek
    • Gratis overdekt parkeren bij de accommodatie
    • Beperkte parkeergelegenheid bij de accommodatie
    • Voor parkeren bij de accommodatie gelden hoogtebeperkingen

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Restaurant

Werken tijdens je reis

  • Vergaderruimtes

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Bagageopslagruimte

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 32 inch
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger (op verzoek)
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Mini-koelkast
  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Restitueerbare borgsommen

  • Borgsom: MYR 100 per verblijf

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: MYR 2.00 per accommodatie, per nacht.

Parkeren

  • Neem vooraf contact op met deze accommodatie als je een parkeerplaats ter plaatse wilt reserveren
  • Er gelden hoogtebeperkingen voor de parkeergelegenheid

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en EHBO-doos.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, Union Pay
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Mei Hotel George Town
Mei George Town
Mei Hotel Penang George Town
Mei Hotel Hotel
Mei Hotel George Town
Mei Hotel Hotel George Town

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Mei Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Mei Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Mei Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Mei Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen. Het aantal beschikbare parkeerplaatsen kan beperkt zijn.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Mei Hotel?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Mei Hotel?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

In wat voor omgeving bevindt Mei Hotel zich?

Mei Hotel bevindt zich in Binnenstad van George Town, op slechts 11 minuten lopen van KOMTAR en 13 minuten lopen van Prangin Mall.

Beoordelingen

Beoordelingen over Mei Hotel

8,6

Uitstekend

8,8

Netheid

9,0

Locatie

8,4

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Central location.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Well maintained property. Good location with lots of food options and transport connections.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Wonderful rooftop area to chill and relax
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

location
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Room are well kept
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean and new, very good 👍
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Clean rooms and staffs are all helpful. Whenever we went back to the hotel, the door will already open for us by their staff holding to the door.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Spacious room good view on the 12th floor
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

There should be hand soap in the wash basin easy for us to wash our hands.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Surrounding
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

ok
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

The room wasn't cleaned properly, and the television had stopped broadcasting completely by the morning of the last day.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

No comment.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Stayed here for 3 nights while in George Town. Not central but only a 7 min ride to centre and not expensive via grab. I thought I booked with breakfast but arrived and none in my room. But ok as I looked at breakfast and didn’t look good so went out and bought at coffee shop round corner. Room was clean and water each day. Staff friendly and held bags when arrived early and stayed later. Would have wished the staff would turn down the volume on their walkie talkie machines as each morning heard at 7am outside my room and floor as they cleaned rooms so always got woken Didn’t try food at hotel but rooms nice and for price and location was fine for me.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Moderate - Good Value

Overall is OK.. Nothing special but the location.. In-room is a bit loud, no soundproof from neighbor..
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

近くには中国系の屋台がおおいです。 有名な観光地へはgrabを使えば10分ぐらいでいけます。 夜中一人で歩きましたが、治安は悪くはないと思います。
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Ke Penang untuk berobat

Hotel Mei kamarnya bersih, luas. Tempat strategis. CI dan CO cepat. Kmr mandi luas. Aircond juga dingin.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Parking was cumbersome

Everything was fine, exept the parking was very difficult. Have to use lift for parking the car, we find it cumbersome. Parking and driving out of hotel space is narrow. Apart from this, all are satisfactory.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

価格以上のホスピタリティ

マレーシアで様々の地方のホテルに宿泊してきましたが、価格以上のホスピタリティです。フレンドリーで仕事が早く、よく気がつきます。 税金について他州と異なります。1泊10RMの宿泊税(全州共通)に加え、1泊2RMの観光税(州税)が必要。従って1泊あたり12RMが税金として現地払いする必要あり。デポジットは19泊して50RMでした。 【良かった点】 ・静かで明るく清潔感のある部屋。管理良好。 ・使いやすいデスクに椅子2つ。 ・沢山あるコンセント。デスクにはユニバーサルコンセント(変換器がいらない)。 ・シャワールームは完全に仕切られている。 ・水量のあるシャワー。 ・細かく制御できるエアコン。 ・素晴らしい眺望(10F北東向き)。 ・12Fに半屋外のスカイガーデン(喫煙所)の眺望。 ・セキュアで速いWi-Fi。 【留意点】 ・アメニティは歯ブラシ、固形石鹸、備え付けのボディソープのみ。 ・小さな金庫。PCは入らない。 ・お湯がでない洗面台。 ・地上波(TV1/2/3等)が全く映らない。 ・周辺にまともに使えるコインランドリーがない。ホテル内に置いてくれたらベスト。 春節初七日を過ぎたころ(2/5)ホテルで獅子舞がありました。わざわざフロントから「これから獅子舞があるよ」と連絡があり見に行きました。 獅子舞は何度も見ていますが参加したのは初めて。ホテルの方が気に掛けて下さりました。文財神から蜜柑やお菓子を貰ったり、間近で獅子舞を見たり、最後は爆竹でフィニッシュ。素晴らしい思い出になりました。こういった体験は中々できない、まさにプライスレスです。次回はポチ袋を用意したいですね。
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

더럽고, 서비스가 안좋음

방에서 바퀴벌레 등장... 침구류가 더러웠고 체크아웃할때 전날 음식을 먹다가 흘린걸 수건으로 닦았는데 수건을 변상하라며 15000원을 변상했습니다. 역시 호켈은 가격을 조금 주더라도 편안하고 서비스 좋은곳을 가야함을 다시한번 느꼈습니다.
Geverifieerde beoordeling

4/10 – Redelijk

Kunne vært bedre service

Dårlig service cleaning manglet . Ringte og ba om nye håndklær og vann men ingen kom . Måtte gå ned og hente selv
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

tempar parkir yang unik

hotel nya baru . kamarnya dingin. kamarnya bersih. tetapi tidak kedap suara. suara kamar mandi sebelah kedengaran dan ada suara dari kulkas. staff yg ramah tamah. tempat parkir yang unik memakai lift
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

The hotel is very nice and clean. Location was very good and near to places of interest. Hotel staff are generally polite.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Staff helpful. Clean. Plenty of food nearby, if you are a goodie.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Strategic, Trendy, Safe & Comfortable Hotel

It was easy to find the hotel cause the location is strategic. The environment is trendy & inviting. The carpark is one of its special feature where they have car lift to park the car from floor 5 to 9. The packing part is there is no one or system where customers can open the lift door. Either hotel staff or call the hotel reception to open the lift door. The another lacking part is the hotel amenities in the hotel.