Elements of Caldera Suites

Kies datums om prijzen te bekijken

Elements of Caldera Suites ligt op nog geen 10 minuten rijden van Caldera van Santorini en Rood Strand. Geniet van massages en ga daarna iets eten bij het restaurant. Dit pension in luxe stijl biedt daarnaast highlights zoals een seizoensgebonden buitenzwembad, een snackbar/deli en een terras. Andere reizigers zijn vol lof over de roomservice en het behulpzame personeel.
VIP Access

Beoordelingen

9,8 van 10, Populair
Geweldige beoordelingen van reizigers

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Gratis ontbijt
  • Luchthaventransfer
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Restaurant

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Vlak bij het strand
  • Restaurant
  • Seizoensgebonden buitenzwembad
  • Roomservice
  • Luchthavenshuttle
  • Terras
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Tuin
  • Terras
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
De huidige prijs is € 197
inclusief belastingen en toeslagen
15 jul - 16 jul

Waarom we deze accommodatie geweldig vinden

Ontbijt en diner
Dit pension beschikt over een restaurant waar u culinair kunt genieten. Gasten kunnen elke dag beginnen met een gratis continentaal ontbijt.
Seizoensgebonden zwembadgeluk
Duik in het verfrissende seizoensgebonden buitenzwembad van dit hotel. Overal bij het zwembad staan ligstoelen, waardoor er een ideale oase ontstaat om te zonnebaden en te ontspannen.

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Junior Studio Suite, Heated Tub, Sea View

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(16 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 35 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Deluxe studio suite, privézwembad, uitzicht op zee

8,8 van 10
Voortreffelijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 50 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Executive studio suite, privézwembad, uitzicht op zee

  • Uitzicht op zee
  • 55 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Elements Suite with Outdoor Private Pool and Indoor Heated Tub, Sea View

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op zee
  • 60 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 queensize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Senior Studio Suite, Heated Tub, Sea View

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(3 beoordelingen)
  • Uitzicht op zee
  • 25 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed
  • Gratis wifi

Superior Studio Suite, Heated Tub, Sea View

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op zee
  • 35 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 kingsize bed en 1 eenpersoons slaapbank
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Akrotiri, Caldera, Santorini, Santorini, 847 00

In de buurt

  • Caldera van Santorini - 1 min. lopen - 0.0 km
  • Kasteel van Akrotiri - 4 min. rijden - 2.7 km
  • Mesa Pigadia-strand - 4 min. rijden - 1.9 km
  • Haven van Athinios - 15 min. rijden - 10.6 km
  • Strand van Kamari - 21 min. rijden - 15.9 km

Lokaal vervoer

  • Thira (JTR-Nationale luchthaven Santorini) - 27 min. rijden
  • Shuttleservice van/naar de luchthaven

Restaurants

  • ‪Spartakos Restoraunt - ‬12 min. rijden
  • ‪Santo Wines - ‬10 min. rijden
  • ‪Professor Cafe Santorini - ‬10 min. rijden
  • ‪Apollon - ‬12 min. rijden
  • ‪Mikel - ‬12 min. rijden

Over deze accommodatie

Elements of Caldera Suites

  • Elements of Caldera Suites ligt op nog geen 10 minuten rijden van Caldera van Santorini en Rood Strand. Geniet van massages en ga daarna iets eten bij het restaurant. Dit pension in luxe stijl biedt daarnaast highlights zoals een seizoensgebonden buitenzwembad, een snackbar/deli en een terras. Andere reizigers zijn vol lof over de roomservice en het behulpzame personeel.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 9 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De receptie is dagelijks tussen 20.00 uur en 20.00 uur geopend.
    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig bij de receptie.
    • Neem minstens 24 uur voor aankomst contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen te treffen voor het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren. 
    • Mocht je nog vragen hebben, neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
    • Ontbijt wordt alleen op de kamers geserveerd.
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie
DONE

Transfers

    • Luchthavenshuttle op verzoek beschikbaar (24 uur per dag)*
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie
    • Vrijgezellenfeestjes zijn niet toegestaan

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis continentaal ontbijt elke dag 08.00 uur–11.00 uur
  • Restaurant
  • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Dagelijks ontvangst met een gratis hapje of drankje
  • Roomservice (beperkte tijden)
  • Snackbar/deli

Activiteiten

  • Strand in de buurt
  • Fietsverhuur in de buurt
  • Paardrijden in de buurt
  • Duikmogelijkheden in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte
  • Huwelijksservices
  • Ligstoelen bij het zwembad

Voorzieningen

  • Gebouwd in 2018
  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Picknickplek
  • Terras
  • Seizoensgebonden buitenzwembad

Toegankelijkheid

  • Rolstoeltoegankelijke shuttle naar de luchthaven

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Plasmatelevisie
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Verwarming (met klimaatregeling) en airconditioning
  • Minibar
  • Espressoapparaat
  • Waterkoker
  • Badjassen en pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Turndownservice
  • Luxe beddengoed

Heerlijk genieten

  • Balkon of terras

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Regendouche
  • Alleen een douche
  • Designer toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Gratis lokale gesprekken

Eten en drinken

  • Gratis mineraalwater

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie in rekening gebracht. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.

Optionele extra's

  • De luchthavenshuttleservice is beschikbaar tegen een toeslag van EUR 20 per persoon (enkele reis)

Renovaties en sluitingen

De volledige accommodatie is gesloten van 1 november tot 30 april.

Zwembad, spa & fitnessruimte (indien van toepassing)

  • Het zwembad is toegankelijk van 07.00 uur tot 20.30 uur
  • Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot oktober

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie heeft geen lift.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
De naam op de creditcard die bij check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de hotelkamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Discover, Diners Club, JCB International, Union Pay
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Staatsbelastingnummer - 800921835
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 1049079
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Elements Caldera Suites Guesthouse Santorini
Elements Caldera Suites Guesthouse
Elements Caldera Suites Santorini
Elements Caldera Suites
Elements Of Caldera Suites Santorini/Akrotiri
Elements of Caldera Suites Santorini
Elements of Caldera Suites Guesthouse
Elements of Caldera Suites Guesthouse Santorini

Veelgestelde vragen

Is Elements of Caldera Suites momenteel open?

De volledige accommodatie is gesloten van 1 november tot 30 april.

Kan ik mijn reservering bij Elements of Caldera Suites gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Elements of Caldera Suites heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Is er een zwembad bij Elements of Caldera Suites?

Ja, je beschikt er over een seizoensgebonden buitenzwembad. Van 07.00 uur tot 20.30 uur heb je toegang tot het zwembad.

Zijn huisdieren toegestaan bij Elements of Caldera Suites?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Elements of Caldera Suites?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Biedt Elements of Caldera Suites een shuttleservice van/naar de luchthaven aan?

Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. De toeslag bedraagt EUR 20 per persoon, per enkele reis.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Elements of Caldera Suites?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.

Wat is er in Elements of Caldera Suites en omgeving zoal te doen?

Geniet van nabije activiteiten, zoals fietsen, vissen en paardrijden. Je vindt hier voorzieningen zoals een seizoensgebonden buitenzwembad, een picknickplaats en een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Elements of Caldera Suites?

Ja, er is een restaurant ter plaatse.

Heeft Elements of Caldera Suites ook buitenruimtes?

Ja, elke kamer heef een balkon of patio.

In wat voor omgeving bevindt Elements of Caldera Suites zich?

Elements of Caldera Suites ligt op een korte 1 minuten lopen van Caldera van Santorini en 17 minuten loopafstand van Kasteel van Akrotiri.

Beoordelingen

Beoordelingen over Elements of Caldera Suites

9,8

Uitzonderlijk

10

Netheid

9,0

Locatie

9,8

Personeel en service

9,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Sehr lecker die Zimmern waren sauber, nettes personal und der whirlpool war der burner auch in der nacht könnte man sich gut entspannen.
Engin, reis van 6 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

This is an awesome , beautiful place
Reis van 5 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Awesome staff, beautiful property, rooms were modern and well kept , food was great. All around a great experience.
Amanda, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing staff, spacious room, wonderful amenities, incredible views - perfect!
Rosalie, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was great
Bervely, reis van 5 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Amazing views Friendly staff who will guide you for anything you need 100% recommended Review from 🇬🇧
Pavi, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Super séjour avec un personnel au top

Parfait pour un séjour relaxant hors des lieux hypertouristiques
Laurent, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Was the best stay ever
Anu, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Best place I ever stay thanks you crew
Dayan, reis van 5 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

All the foods are great here and very amazing staff ready to help at all times. And the sunset and sunrise view is amazing as well
Kokou X, reis van 6 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

We loved our stay in this property, the staff was very knowledgeable and extremely helpful.
Frank, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

The elements of caldera had the most gorgeous rooms! The beds were so comfortable and an amazing shower! Also loved the pool area, they had the nicest queen sized loungers which is nice to be close to your partner or friend while you catch some sun!
Karlie, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Good hotel with great view!
Ahritzi, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Excellent stay at elements, staff super friendly and very helpful with lots of recommendations on dining and tourist attractions, as well as which beaches to visit.
Ricky, reis van 5 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly service and clean I would definitely recommend this place for a shorty stay
Benjamin, reis van 3 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Great place for vacation

One of the best hotels to stay in Santorini Great staff very friendly with spectacular view to the caldera away from the hustle
Nitzan, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Hot tub was not that hot, but still enjoyable. Lovely staff and fantastic impeccably clean room. Nice view. Had the pool all to myself. One of the best hotels I have ever stayed in!
Michele, reis van 5 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel is perfectly located in a quieter part of Santorini but no more than 30 minutes drive from anywhere. The views are spectacular. The rooms are really well appointed but what made the holiday for me was the staff, who were always perfect. Will definitely be back.
Nigel, reis van 7 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Had a very relaxing stay on the property. Staff always very friendly and attentive.
Aaron, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Beautiful location. Breakfast was fantastic as was dinner. Staff could not have been friendlier or more helpful. Faultless.
Adam, reis van 5 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

The place was beautiful, peaceful, amazing & an spectacular view!
JORGE, reis van 2 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Formidables pour un couple
Sophie, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

Everything was beautifully kept, clean, quiet and everyone was very polite. Would definitely recommend and come back.
Jasmine, reis van 6 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

The staff was amazing. This hotel is away from all the tourist areas and very peaceful and quit. Some of the best views were at this hotel!!
Hillary, reis van 4 nachten
Geverifieerd

10/10 – Uitzonderlijk

This is the best hotel I’ve stayed, people at the hotel really kind, always there to help you with any question, hotel is perfect, really comfortable and with a perfect view to the beach and breakfast was delicious. I would choose again this hotel for my next visit to Santorini
Michelle, reis van 3 nachten