Onyx Luxury

Accommodatieklasse: 4
Hotel met een restaurant, in de buurt van Slot van Sárvár

Kies datums om prijzen te bekijken

Onyx Luxury heeft een uitstekende ligging op nog geen 10 minuten lopen van Slot van Sárvár. Als je trek hebt gekregen, kun je bij Onyx Garden terecht voor ontbijt en diner. Overige voorzieningen omvatten een bar/lounge, een snackbar/deli en een terras.

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (12)

  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Restaurant en bar/lounge
  • Ontbijt beschikbaar
  • Parkeerplaatsen
  • Terras
  • Airconditioning
  • Tuin
  • Kluis bij de receptie
  • Snackbar/deli
  • Conciërgeservices
  • Beperkte receptietijden
  • Hulp bij uitstapjes/tickets

Net als thuis (6)

  • Speeltuin
  • Koelkast
  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Tuin
  • Terras
De huidige prijs is € 59
inclusief belastingen en toeslagen
4 okt - 5 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
16 van 16 kamers weergeven

Deluxe studio

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 queensize bed

Deluxe kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 queensize bed

Deluxe family room with balcony on groundfloor

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • Uitzicht op de stad
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 3 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank

Deluxe appartement, 2 slaapkamers

  • 60 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 4 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoons slaapbank

Superior studio apartment with jacuzzi

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 queensize bed

Executive suite with hot tub

  • 36 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 tweepersoons slaapbank

Deluxe appartement, 1 slaapkamer

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden OF 2 queensize bedden

Superior 1bedroom apartman with jacuzzi

9,0 van 10
Fantastisch
(2 beoordelingen)
  • 45 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden OF 2 queensize bedden

Superior double room with jacuzzi

  • 27 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 queensize bed

Standaard appartement, 1 slaapkamer

  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden OF 2 queensize bedden

Deluxe family room with balcony

  • Uitzicht op de stad
  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 5
  • 4 eenpersoonsbedden en 1 eenpersoons slaapbank OF 2 queensize bedden

Superior family apartman with jacuzzi on ground floor

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden OF 2 queensize bedden

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 20 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden OF 1 queensize bed

Superior Family Apartment with jacuzzi

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 4 eenpersoonsbedden OF 2 eenpersoonsbedden en 1 queensize bed

Wellness junior suite with jacuzzi

  • Uitzicht op de stad
  • 44 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 1 queensize bed en 1 queensize slaapbank

Wellness family suite with jacuzzi

  • 46 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 queensize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
32 Rákóczi Ferenc utca, Sarvar, 9600

In de buurt

  • Csónakázómeer - 5 min. lopen - 0.4 km
  • Sárvár Spa en Wellness Centrum - 6 min. lopen - 0.6 km
  • Slot van Sárvár - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Arboretum van Sárvár - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Ferenc Nádasdy-museum - 11 min. lopen - 1.0 km

Lokaal vervoer

  • Vienna International Airport (VIE) - 111 min. rijden
  • Boedapest (BUD-Ferenc Liszt Intl.) - 166 min. rijden
  • Station Porpác - 13 min. rijden
  • Station Celldömölk - 19 min. rijden
  • Station Sárvár - 23 min. lopen

Restaurants

  • ‪Borostyánkert - ‬7 min. rijden
  • ‪Sárvárfürdő Étterem - ‬8 min. lopen
  • ‪Joó fogadó - ‬8 min. rijden
  • ‪Graffiti Bar - ‬7 min. lopen
  • ‪Kalóz Bárka - ‬9 min. lopen

Over deze accommodatie

Onyx Luxury

  • Onyx Luxury heeft een uitstekende ligging op nog geen 10 minuten lopen van Slot van Sárvár. Als je trek hebt gekregen, kun je bij Onyx Garden terecht voor ontbijt en diner. Overige voorzieningen omvatten een bar/lounge, een snackbar/deli en een terras.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 36 kamers

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur
    • In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
    • Vroeg inchecken op basis van beschikbaarheid
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 10.00 uur
    • Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

    • De receptie is dagelijks tussen 07.30 uur en 20.00 uur geopend.
    • Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Eén kind (t/m 6 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Parkeren bij de accommodatie (EUR 6 per nacht)
    • Oplaadpunt voor elektrische voertuigen bij de accommodatie
    • De accommodatie biedt eigen parkeergelegenheid (niet op straat)

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.30 uur–10.00 uur
  • Elke dag wordt er tegen een toeslag een geheel verzorgd diner aangeboden (reserveren verplicht)
  • Restaurant
  • Bar/lounge
  • Snackbar/deli

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)
  • Speeltuin

Activiteiten

  • Fietsverhuur in de buurt

Diensten

  • Receptie met beperkte openingstijden
  • Conciërgeservices
  • Hulp bij uitstapjes/tickets
  • Fietsverhuur
  • Romantische pakketten beschikbaar

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie
  • Tuin
  • Terras
  • Een bankethal

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Helling bij de hoofdingang
  • Goed verlicht pad naar ingang

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Flatscreentelevisie van 75 cm
  • Satellietzenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Waterkoker
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)

Slaap lekker

  • Geluiddichte muren
  • Luxe beddengoed

Heerlijk genieten

  • Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken
  • Toiletpapier

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Koelkast

Meer

  • Schoonmaak: op verzoek
  • Lokale kaarten

Speciale voorzieningen

Dineren

Onyx Garden - Een restaurant met ontbijt en diner. Reserveren is verplicht. Dagelijks geopend.

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.27 per persoon, per nacht.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. EUR 10 voor volwassenen en EUR 6 voor kinderen
  • Vroeg inchecken is mogelijk tegen een toeslag van EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Een geheel verzorgde avondmaaltijd bij de accommodatie kost EUR 17

Parkeren

  • Parkeren kost EUR 6 per nacht

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.

Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.

Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.

De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, JCB International

Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Onyx Luxury Hotel Sarvar

Onyx Luxury Hotel

Onyx Luxury Sarvar

Onyx Luxury Hotel

Onyx Luxury Sarvar

Onyx Luxury Hotel Sarvar

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Onyx Luxury gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Onyx Luxury heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Onyx Luxury?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Onyx Luxury?

Ja. Kosten voor zelf parkeren: EUR 6 per nacht. Je hebt hier toegang tot een oplaadpunt voor elektrische auto's.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Onyx Luxury?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.30 uur. Er geldt een toeslag van EUR 20 voor vroeg inchecken (onder voorbehoud van beschikbaarheid). Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken. Je kunt hier in- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact en contactloos uitchecken.

Wat is er in Onyx Luxury en omgeving zoal te doen?

Geniet tijdens de warmere maanden van nabije activiteiten, zoals fietsen. Onyx Luxury biedt ook een tuin.

Zijn er restaurants bij of in de buurt van Onyx Luxury?

Ja, er is een lokaal restaurant: Onyx Garden.

In wat voor omgeving bevindt Onyx Luxury zich?

Onyx Luxury bevindt zich in hartje Sarvar, op slechts 7 minuten lopen van Slot van Sárvár en 7 minuten lopen van Sárvár Spa en Wellness Centrum.