Tokyu Stay Hakata

Accommodatieklasse: 3
Hotel in de omgeving van Yanagibashi Rengo-markt

Kies datums om prijzen te bekijken

Tokyu Stay Hakata ligt op maar 5 minuten rijden van Ohori-park en Yanagibashi Rengo-markt. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Folkloristisch Museum Hakata Machiya en Heiligdom van Kushida. Het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie vallen in de smaak bij andere reizigers. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 12 minuten loop je naar Station Gion.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie
  • Roken niet toegestaan

Voornaamste voorzieningen (7)

  • Wekelijkse schoonmaakservice
  • Ontbijt beschikbaar
  • 24-uurs receptie
  • Kluis bij de receptie
  • Automaat
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte

Net als thuis (6)

  • Magnetron
  • Eigen badkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Wasvoorzieningen
  • Verduisterende gordijnen
  • Lift
De huidige prijs is € 59
23 sep - 24 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
7 van 7 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 7
  • Gratis wifi

Kamer

  • Max. aantal: 7
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer, niet-roken (Residential, Washer and Dryer)

8,6 van 10
Voortreffelijk
(17 beoordelingen)
  • 19 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Twin kamer, niet-roken (Residential)

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(13 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Deluxe Twin kamer, niet-roken (Washer and Dryer Furnished)

9,0 van 10
Fantastisch
(16 beoordelingen)
  • 24 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Tweepersoonskamer, 1 slaapkamer, niet-roken (Moderate, Washer and Dryer)

8,6 van 10
Voortreffelijk
(78 beoordelingen)
  • 18 m²
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
  • Gratis wifi

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
1-11-11 Hakataekiminami, Hakata, Fukuoka, Fukuoka, 812-0016

In de buurt

  • Winkelcentrum Amu Plaza in Hakata - 8 min. lopen - 0.7 km
  • Sumiyoshi schrijn - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Canal City Hakata (winkelcentrum) - 13 min. lopen - 1.1 km
  • Heiligdom van Kushida - 18 min. lopen - 1.5 km
  • Kindermuseum Fukuoka Anpanman - 4 min. rijden - 1.8 km

Lokaal vervoer

  • Fukuoka (FUK) - 9 min. rijden
  • Saga (HSG-Ariake Saga) - 98 min. rijden
  • Station Hakata - 6 min. lopen
  • Station Fukuoka Yakuin - 26 min. lopen
  • Station Fukuoka Tenjin - 28 min. lopen
  • Station Gion - 12 min. lopen
  • Kushida Schrijn Station - 17 min. lopen
  • Station Higashi-hie - 19 min. lopen

Restaurants

  • ‪バーガーキング - ‬5 min. lopen
  • ‪DACOMECCA - ‬5 min. lopen
  • ‪CoCo壱番屋 博多駅南店 - ‬4 min. lopen
  • ‪ダメヤカレー - ‬4 min. lopen
  • ‪ミディアムレア - ‬3 min. lopen

Over deze accommodatie

Tokyu Stay Hakata

  • Tokyu Stay Hakata ligt op maar 5 minuten rijden van Ohori-park en Yanagibashi Rengo-markt. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Folkloristisch Museum Hakata Machiya en Heiligdom van Kushida. Het behulpzame personeel en de algehele staat van de accommodatie vallen in de smaak bij andere reizigers. De accommodatie ligt op korte loopafstand van het openbaar vervoer: in 12 minuten loop je naar Station Gion.

Overzicht

DONE

Grootte van het hotel

    • 216 kamers
DONE

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 11.00 uur
    • Laat uitchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
DONE

Speciale incheckinstructies

    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om afspraken te maken over het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
DONE

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
DONE

Kinderen

    • Eén kind (t/m 6 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Geen babybedden
DONE

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan
    • Assistentiedieren zijn welkom
WIFI

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers
LOCAL_PARKING

Parkeren

    • Geen parkeergelegenheid bij de accommodatie
DONE

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Ontbijtbuffet (toeslag) elke dag 07.00 uur–10.30 uur

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Wasvoorzieningen
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Kluis bij receptie

Toegankelijkheid

  • Lift

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Smart-tv van 40 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning en verwarming met klimaatregeling
  • Pantoffels
  • Strijkplank/strijkijzer (op verzoek)
  • Was-droogcombinatie
  • Wasmiddel

Slaap lekker

  • Verduisterende gordijnen
  • Beddengoed aanwezig

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Aparte badkuip en douche
  • Bidet
  • Haardroger
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Magnetron

Meer

  • Schoonmaak: wekelijks (tegen een toeslag)
  • Kluis op de kamer

Toeslagen & beleid

Verplichte toeslagen

Tijdens het in- of uitchecken vraagt de accommodatie je om de volgende toeslagen te betalen. In die toeslagen kunnen toepasselijke belastingen inbegrepen zijn:
  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. Deze stadsbelasting ligt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon, per nacht en is gebaseerd op het kamertarief. Houd er rekening mee dat er mogelijk verdere uitzonderingen gelden. Neem voor meer informatie contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Optionele extra's

  • Er wordt een ontbijtbuffet aangeboden tegen een toeslag van ca. JPY 2530 per persoon
  • Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid
  • Schoonmaakservice is beschikbaar tegen een toeslag.

Huisdieren

  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodatie het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser, rookmelder, beveiligingssysteem en raambeveiliging.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club, JCB International, Union Pay
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De vermelde beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Huishoudservice is inbegrepen bij een verblijf van 7 of meer nachten. De vermelde schoonmaakkosten zijn van toepassing op extra schoonmaakverzoeken.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Tokyu Stay Hakata Hotel
Tokyu Stay Hakata Hotel
Tokyu Stay Hakata Fukuoka
Tokyu Stay Hakata Hotel Fukuoka

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Tokyu Stay Hakata gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Tokyu Stay Hakata heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Tokyu Stay Hakata?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan. Assistentiedieren zijn wel welkom.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Tokyu Stay Hakata?

Er is helaas geen parkeergelegenheid beschikbaar bij Tokyu Stay Hakata.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Tokyu Stay Hakata?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken. Laat uitchecken is mogelijk tegen een toeslag (onder voorbehoud van beschikbaarheid).

Wat is er in Tokyu Stay Hakata en omgeving zoal te doen?

Je kunt bijvoorbeeld een uitstapje maken naar Yanagibashi Rengo-markt (1,5 km) en Heiligdom van Kushida (1,6 km) of naar Folkloristisch Museum Hakata Machiya (1,7 km) en Cultureel Centrum Akarenga (2,5 km).

In wat voor omgeving bevindt Tokyu Stay Hakata zich?

Tokyu Stay Hakata ligt op slechts 6 minuten lopen van Station Hakata en 14 minuten loopafstand van Canal City Hakata (winkelcentrum). De lokale omgeving heeft veel wandelmogelijkheden en heeft handige OV-mogelijkheden.