Ellus Hotel

Accommodatieklasse: 2.5
Hotel in het centrum, in de buurt van Praça Antonio João

Kies datums om prijzen te bekijken

Vanaf Ellus Hotel is het maar 5 minuten rijden naar Praça Antonio João en Antenor Martins-park. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een uitgebreid ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 06.00 uur en 09.00 uur. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Catedral Nossa Senhora da Imaculada Conceicao en Ipês Park.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis ontbijt
  • Gratis parkeren
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Wasfaciliteiten
  • 24/7 receptie

Voornaamste voorzieningen (8)

  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • 2 vergaderruimtes
  • 24-uurs receptie
  • Computerstation
  • Wasserijservice
  • Wasserij
  • Een bagageopslagruimte
  • Bankethal

Net als thuis (6)

  • Eigen badkamer
  • Televisie
  • Dagelijkse schoonmaakservice
  • Wasvoorzieningen
  • Lift
  • Minibar
De huidige prijs is € 97
inclusief belastingen en toeslagen
18 okt - 19 okt

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
6 van 6 kamers weergeven

Standaard kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 Twijfelaar en 1 eenpersoonsbed

Standaard tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(2 beoordelingen)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Deluxe driepersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 3
  • 1 eenpersoonsbed en 1 tweepersoonsbed

Deluxe vierpersoonskamer

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 4
  • 2 eenpersoonsbedden en 1 tweepersoonsbed

Executive tweepersoonskamer

10,0 van 10
Uitzonderlijk
(1 beoordeling)
  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Superior kamer, 1 kingsize bed

  • 1 slaapkamer
  • Max. aantal: 2
  • 1 kingsize bed

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
Rua Floriano Peixoto, JARDIM AMERICA, Dourados, 79803050

In de buurt

  • Praça Antonio João - 14 min. lopen - 1.2 km
  • Antenor Martins-park - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Catedral Nossa Senhora da Imaculada Conceicao - 17 min. lopen - 1.5 km
  • Ipês Park - 3 min. rijden - 2.8 km
  • Shopping Avenida Center - 3 min. rijden - 3.5 km

Lokaal vervoer

  • Dourados (DOU-Francisco de Matos Pereira) - 39 min. rijden

Restaurants

  • ‪Grilos Restaurante - ‬7 min. lopen
  • ‪Aquario Gastrobar - ‬13 min. lopen
  • ‪Tabasco Burguer - ‬6 min. lopen
  • ‪Ikigai Sushi Dourados - ‬6 min. lopen
  • ‪Gugu Lanches - ‬13 min. lopen

Over deze accommodatie

Ellus Hotel

  • Vanaf Ellus Hotel is het maar 5 minuten rijden naar Praça Antonio João en Antenor Martins-park. De gratis voorzieningen omvatten o.a. wifi, parkeerplaatsen en een uitgebreid ontbijt dat dagelijks wordt aangeboden tussen 06.00 uur en 09.00 uur. Bovendien rijd je in slechts vijf minuten naar Catedral Nossa Senhora da Imaculada Conceicao en Ipês Park.

Overzicht

Grootte van het hotel

    • 60 kamers
    • Verdeeld over 1 verdieping

Aankomst/vertrek

    • Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
    • Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
    • Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
    • Uitchecken om 12.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • Je dient vooraf contact op te nemen met de accommodatie voor incheckinstructies. Een receptiemedewerker staat bij aankomst in de accommodatie op je te wachten.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om afspraken te maken over het inchecken.
    • Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
    • Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar

Kinderen

    • Eén kind (t/m 6 jaar oud) verblijft gratis wanneer hij/zij in dezelfde kamer als de ouders of voogd slaapt en de aanwezige bedden gebruikt
    • Ouders dienen het geboorte- en identiteitsbewijs van het kind te tonen*
    • Geen babybedden

Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan

Internet

    • Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes
    • Gratis wifi in de kamers

Parkeren

    • Gratis parkeren bij de accommodatie

Overige informatie

    • Rookvrije accommodatie

Accommodatie-voorzieningen

Eten en drinken

  • Gratis uitgebreid ontbijt elke dag 06.00 uur–09.00 uur

Op reis met kinderen

  • Kinderen verblijven gratis (zie details)

Werken tijdens je reis

  • 2 vergaderruimtes
  • Computerstation

Diensten

  • 24-uurs receptie
  • Stomerij-/wasservices
  • Bagageopslagruimte

Voorzieningen

  • Gebouwd in 1990
  • Een bankethal
  • Traditionele stijl

Toegankelijkheid

  • Lift
  • Breedte van liftdeur (in centimeter): 80
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Wandbeugel bij het toilet

Kamervoorzieningen

Vermaak tijdens je verblijf

  • Ledtelevisie van 21 inch
  • Digitale zenders

Alle gemakken van thuis

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Minibar

Jezelf opfrissen

  • Privébadkamer
  • Alleen een douche
  • Handdoeken

Houd contact en blijf op de hoogte

  • Bureau
  • Gratis wifi
  • Telefoon

Meer

  • Schoonmaak: dagelijks

Toeslagen & beleid

Kinderen & extra bedden

  • Ouders of voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar, dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) van het kind te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming wordt gegeven door de andere ouder. Als de ouder of wettelijke voogd niet in staat is of niet bereid is om deze toestemming te overhandigen, is er een juridisch bewijs van toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen, dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Beleid

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Alleen geregistreerde hotelgasten worden in de kamers toegelaten.
Voor de veiligheid van de gasten heeft deze accommodatie de volgende voorzieningen: brandblusser.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard, American Express, Diners Club
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

ELLUS HOTEL Dourados
ELLUS Dourados
ELLUS HOTEL Hotel
ELLUS HOTEL Dourados
ELLUS HOTEL Hotel Dourados

Veelgestelde vragen

Kan ik mijn reservering bij Ellus Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?

Ja, Ellus Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.

Zijn huisdieren toegestaan bij Ellus Hotel?

Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.

Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Ellus Hotel?

Ja, je kunt gratis gebruikmaken van de aanwezige parkeerplaatsen.

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Ellus Hotel?

Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je dient uiterlijk om 12.00 uur uit te checken.

Wat is er in Ellus Hotel en omgeving zoal te doen?

Leuke bestemmingen voor een uitstapje zijn bijvoorbeeld Praça Antonio João (15 min. lopen) en Antenor Martins-park (1,3 km), maar ook Catedral Nossa Senhora da Imaculada Conceicao (1,3 km) en Ipês Park (2,4 km).

In wat voor omgeving bevindt Ellus Hotel zich?

Ellus Hotel bevindt zich in Dourados Centrum, op slechts 15 minuten lopen van Praça Antonio João en 15 minuten lopen van Antenor Martins-park.

Beoordelingen

Beoordelingen over Ellus Hotel

9,0

Fantastisch

9,2

Netheid

9,0

Locatie

9,4

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Excelente lugar para se hospedar em Dourados
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Great location
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel muito bom, quarto confortável, café da manhã muito bom.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel bem localizado e limpo. Acomodações e cama muito boas
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Very friendly staff available 24 /7 and great location !
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Hotel muito bom

Hotel muito bom...voltei porque já tinha me hospedado antes.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Equipe do Ellus é nota 10. Agradeço ao gerente Jailton pelo excelente atendimento da equipe.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

Quarto minúsculo
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel impecável em todos os aspectos

Há tempos não via um hotel que da hora que chegar a hora de ir foi 10 em todos os aspectos. Check in rápido, equipe preparada, educada e atenciosa pra receber clientes de forma ímpar, quarto amplo, cama confortável, chuveiro potente, banheiros muito bem limpos, toalhas confortáveis e cheirosas, café da manhã riquíssimo e check out simples, rápido e (como no check in) por outra equipe educada e muito bem preparada. Já passei por três hotéis na cidade e esse disparado foi o melhor e agora sempre será a minha escolha quando for a Dourados.
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Slecht

Estão me cobrando aqui
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Otimo

ficamos em acomodações novas, espaço excelente do quarto que ficamos, ótima cama banheiro limpeza etc.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Falta de conforto.

Somente um item deixou a desejar, o colchão estava muito desgastado, praticamente formando um buraco no meio. Isso me causou sérios problemas de coluna.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Incrível
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel Show de Bola

O hotel é muito bom, atendimento de primeira.
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Goed

O quarto decepciona pela imponência de sua fachada.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Boa hospedagem, excelente atendimento, acomodação simples e objetiva.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Estabelecimento cobrou valor de 491,25 alem do valor pago. Alegou que minha reserva era para 1 pessoa. Solicito devolucao. Minha reserva era pra quarto premium para 2 adulto e 2 criancas.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Maravilhoso

Foi muito bom O atendimento é execelente O melhor atendimento que já tive em hotéis por onde passei Com certeza voltarei se precisar
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Prédio novo. Limpeza Ok. Bom café da manhã
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel bacana, porem os quartos são pequenos.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Hotel favorito em Dourados recomendo a todos.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Bom custo x benefício

Hotel bem limpo, organizado e com ótimo café da manhã.
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

Meu hotel favorito em Dourados, limpeza, atendimento e café da manhã de primeira, parabéns.
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

Estadia Dourados

Muito boa
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Zeer goed

muito bom

Nossa estadia foi muito boa, o hotel nos propiciou tranquilidade, bons serviços e um ótimo atendimento, ficamos muitos satisfeito com tudo. Vou recomendar aos meus amigos.