Sun Hotel Gifu

Accommodatieklasse: 2
Hotel in Gifu

Kies datums om prijzen te bekijken

Sun Hotel Gifu is het overwegen waard als je op reis gaat naar Gifu.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 40
15 nov - 16 nov

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
14 van 14 kamers weergeven

Standard Single Room

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Standard Double Room Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Standard Single Room Smoking

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Standard Single Room No Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed

Standard Double Room No Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Standard Twin Room Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Standard Twin Room No Smoking

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Standard Single Room

  • Max. aantal: 2
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Vergelijkbare accommodaties

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Kaart
3-3 Yoshinomachi, Gifu, Gifu Prefecture, 500-8844

In de buurt

  • Gouden Standbeeld van Nobunaga Oda - 6 min. lopen - 0.5 km
  • Stadstoren 43 van Gifu - 9 min. lopen - 0.8 km
  • Bairin Park - 16 min. lopen - 1.4 km
  • Nagaragawa Onsen - 8 min. rijden - 5.6 km
  • Kasteel van Gifu - 13 min. rijden - 4.6 km

Lokaal vervoer

  • Nagoya (NKM-Komaki) - 54 min. rijden
  • Nagoya (NGO-Internationale luchthaven Chubu Centrair) - 91 min. rijden
  • Station Meitetsu Gifu - 3 min. lopen
  • Station Gifu - 6 min. lopen
  • Station Kanō - 12 min. lopen

Restaurants

  • ‪ドトールコーヒーショップ - ‬3 min. lopen
  • ‪PRONTO - ‬3 min. lopen
  • ‪や台ずし 名鉄岐阜駅前町 - ‬5 min. lopen
  • ‪居酒屋蛍 - ‬5 min. lopen
  • ‪結 岐阜店 - ‬4 min. lopen

Over deze accommodatie

Sun Hotel Gifu

  • Sun Hotel Gifu is het overwegen waard als je op reis gaat naar Gifu.

Overzicht

INCHECKEN
15.00 uur
UITCHECKEN
10.00 uur

Aankomst/vertrek

    • Inchecken vanaf 15.00 uur
    • Uitchecken om 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

    • De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Vereist bij het inchecken

    • Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
    • Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist

Toeslagen & beleid

Beleid

Er worden mogelijk toeslagen voor extra personen in rekening gebracht, afhankelijk van het beleid van de accommodatie.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodatie het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Ook bekend als

Sun Hotel Gifu Gifu
Sun Hotel Gifu Hotel
Sun Hotel Gifu Hotel Gifu

Veelgestelde vragen

Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Sun Hotel Gifu?

Je kunt inchecken vanaf 15.00 uur. Je dient uiterlijk om 10.00 uur uit te checken.

In wat voor omgeving bevindt Sun Hotel Gifu zich?

Sun Hotel Gifu ligt op slechts 3 minuten lopen van Station Meitetsu Gifu en 8 minuten loopafstand van Stadstoren 43 van Gifu.

Beoordelingen

Beoordelingen over Sun Hotel Gifu

10

Uitzonderlijk

10

Netheid

10

Voorzieningen

10

Personeel en service

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Uitzonderlijk

The hotel is not old. Everywhere is very clean and well maintained. The shower and WiFi are good. The bed and pillow are comfortable. The breakfast is tasteful. The towel and bed sheet are very clean too. They provide room make up service twice per week. It is very near the station, just 3 minutes walking distance and easy to find. You can go everywhere very easily, There are many different restaurants nearby. There is 24 hours small restaurant and you can eat at any time. There is a LOFT (department store) at the station. Only one thing that the room is not too big. But I think it is the usual size in Japan. All the staff are very nice and helpful. I am glad that I have chosen this hotel. Highly recommended!