Old Foundry Hotel
Accommodatieklasse: 3
Hotel in Kaapstad met een restaurant
Kies datums om prijzen te bekijken
Fotogalerie voor Old Foundry Hotel





Old Foundry Hotel beschikt over een dakterras en ligt op nog geen 15 minuten lopen van Internationaal congrescentrum Kaapstad. Geniet van wellnessservices en ga daarna iets eten bij het restaurant. Dit hotel ligt bovendien op maar tien minuten rijafstand van Table Mountain.
Populaire voorzieningen
- Spa
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Internet
- Restaurant
- Airconditioning
- Roken niet toegestaan
Voornaamste voorzieningen
(9)
Voornaamste voorzieningen (9)
- Restaurant
- Dakterras
- Ontbijt beschikbaar
- Wifi in de lobby
- Kabelinternet in de lobby
- Parkeerplaatsen
- Spaservices
- Airconditioning
- Beperkte receptietijden
Net als thuis (6)
Net als thuis (6)
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Verduisterende gordijnen
- Lift
- Minibar
- Badjassen
- Parkeerplaatsen (tegen een toeslag)
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Vergelijkbare accommodaties

Taj Cape Town
Cape Town City Centre
Taj Cape Town
Cape Town City Centre
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Parkeerplaatsen beschikbaar
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 1.001 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
1.001 beoordelingen
De prijs is € 147
€ 147
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Cape Royale - WHosting
Green Point
Cape Royale - WHosting
Green Point
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
8.2 van 10, Zeer goed, 150 beoordelingen
8,2
Zeer goed
150 beoordelingen

Romney Park Luxury Apartments
Green Point
Romney Park Luxury Apartments
Green Point
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Wasfaciliteiten
- Parkeerplaatsen beschikbaar
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 88 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
88 beoordelingen
De prijs is € 128
€ 128
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

Protea Hotel by Marriott Cape Town Mowbray
Observatory
Protea Hotel by Marriott Cape Town Mowbray
Observatory
- Zwembad
- Luchthaventransfer
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Gratis wifi
8.4 van 10, Zeer goed, 150 beoordelingen
8,4
Zeer goed
150 beoordelingen
De prijs is € 94
€ 94
inclusief belastingen en toeslagen
18 sep - 19 sep

Mountain Marina Luxury Apartments
Victoria and Alfred Waterfront
Mountain Marina Luxury Apartments
Victoria and Alfred Waterfront
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Restaurant
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 100 beoordelingen
9,4
Uitzonderlijk
100 beoordelingen

The Alphen Boutique Hotel & Spa
Constantia
The Alphen Boutique Hotel & Spa
Constantia
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
9.6 van 10, Uitzonderlijk, 111 beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
111 beoordelingen
De prijs is € 336
€ 336
inclusief belastingen en toeslagen
30 aug - 31 aug

The Old Foundry Hotel
Cape Town City Centre
The Old Foundry Hotel
Cape Town City Centre
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.2 van 10, Zeer goed, 124 beoordelingen
8,2
Zeer goed
124 beoordelingen

16 On Bree Executive Apartment
Cape Town City Centre
16 On Bree Executive Apartment
Cape Town City Centre
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie

16 On Bree Deluxe Apartment
Cape Town City Centre
16 On Bree Deluxe Apartment
Cape Town City Centre
- Zwembad
- Gratis parkeren
- Gratis wifi
- 24/7 receptie

Cape Royale Luxury Suites
Green Point
Cape Royale Luxury Suites
Green Point
- Zwembad
- Spa
- Luchthaventransfer
- Gratis parkeren
9.0 van 10, Fantastisch, 534 beoordelingen
9,0
Fantastisch
534 beoordelingen
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

16 Ebenezer Rd, Cape Town, Western Cape, 8001
In de buurt
- Nationaal Park Tafelberg - 4 min. lopen - 0.3 km
- Long Street - 12 min. lopen - 1.1 km
- Two Oceans Aquarium - 12 min. lopen - 1.1 km
- Kaapstad Stadion - 14 min. lopen - 1.2 km
- Internationaal congrescentrum Kaapstad - 14 min. lopen - 1.2 km
Lokaal vervoer
- Kaapstad (CPT-Cape Town Intl.) - 20 min. rijden
- Station Kaapstad - 18 min. lopen
- Station Kaapstad Bellville - 27 min. rijden
Restaurants
- Gold Restaurant - 3 min. lopen
- Espressolab De Waterkant - 3 min. lopen
- Ala Turca - 5 min. lopen
- The Strangers Club - 6 min. lopen
- Bootlegger Coffee Company - 7 min. lopen
Over deze accommodatie
Old Foundry Hotel
- Old Foundry Hotel beschikt over een dakterras en ligt op nog geen 15 minuten lopen van Internationaal congrescentrum Kaapstad. Geniet van wellnessservices en ga daarna iets eten bij het restaurant. Dit hotel ligt bovendien op maar tien minuten rijafstand van Table Mountain.
Overzicht
Grootte van het hotel
- 24 kamers
Aankomst/vertrek
- Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
- Laat inchecken afhankelijk van de beschikbaarheid
- Minimumleeftijd voor inchecken: 18 jaar
- Uitchecken om 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
- De receptie is dagelijks tussen 07.00 uur en 19.00 uur geopend.
- Een receptiemedewerker staat bij aankomst op je te wachten.
- Neem vooraf contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren.
- De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Vereist bij het inchecken
- Creditcard, betaalpas of contante borgsom vereist voor incidentele kosten
- Identiteitsbewijs met foto mogelijk vereist
- Minimumleeftijd om in te checken is 18 jaar
Kinderen
- Kinderen verblijven gratis wanneer zij in dezelfde kamer als hun ouders of voogd overnachten en de aanwezige bedden gebruiken
Huisdieren
- Huis- en assistentiedieren zijn niet toegestaan
Internet
- Wifi en kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes*
Parkeren
- Parkeren bij de accommodatie (tegen een toeslag)
- Gratis parkeergelegenheid in de buurt
- Parkeergelegenheid op straat beschikbaar
Overige informatie
- Rookvrije accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Eten en drinken
- Ontbijt beschikbaar (tegen een toeslag)
- Restaurant
Op reis met kinderen
- Kinderen verblijven gratis (zie details)
Werken tijdens je reis
- Gedeelde werkplekken
Diensten
- Receptie met beperkte openingstijden
- Romantische pakketten beschikbaar
Voorzieningen
- Dakterras
- Spadiensten
- Een outdoor entertainmentgebied
Toegankelijkheid
- Lift
- Goed verlicht pad naar ingang
Kamervoorzieningen
Alle gemakken van thuis
- Airconditioning
- Minibar
- Koffiezetapparaat/waterkoker
- Waterkoker
- Badjassen en pantoffels
Slaap lekker
- Verduisterende gordijnen
- Geluiddichte muren
- Turndownservice
- Beddengoed aanwezig
Heerlijk genieten
- Individueel gemeubileerd en individueel gedecoreerd
Jezelf opfrissen
- Gratis toiletartikelen
- Haardroger
- Handdoeken
- Toiletpapier
Houd contact en blijf op de hoogte
- Bureau
- Telefoon
- Elektrische adapters/opladers
Meer
- Kluis op de kamer
Speciale voorzieningen
Spa
Gasten kunnen ter plaatse lekker genieten van de verschillende wellnessvoorzieningen.
Toeslagen & beleid
Optionele extra's
- Tegen een toeslag kun je in de gemeenschappelijke ruimtes gebruikmaken van wifi
- Kabelinternet is in gemeenschappelijke ruimtes beschikbaar tegen een toeslag
Parkeren
- Parkeren is mogelijk tegen een toeslag
Beleid
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar die handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Deze accommodatie accepteert creditcards. Contante betalingen zijn niet toegestaan.
De volgende creditcards worden geaccepteerd: Visa, Mastercard
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Ook bekend als
Old Foundry Hotel Hotel
Old Foundry Hotel Cape Town
Old Foundry Hotel Hotel Cape Town
Veelgestelde vragen
Kan ik mijn reservering bij Old Foundry Hotel gratis annuleren en een volledige restitutie ontvangen?
Ja, Old Foundry Hotel heeft volledig restitueerbare kamers die je op onze site kunt boeken. Als je een volledig restitueerbare kamer geboekt hebt, kun je deze tot een paar dagen voor het inchecken annuleren. Lees het annuleringsbeleid van de accommodatie voor de exacte Voorwaarden & Bepalingen.
Zijn huisdieren toegestaan bij Old Foundry Hotel?
Helaas zijn huisdieren en assistentiedieren niet toegestaan.
Is er parkeergelegenheid beschikbaar bij Old Foundry Hotel?
Ja, je kunt tegen een toeslag gebruikmaken van de lokaal aanwezige parkeerplaatsen.
Wat zijn de in- en uitchecktijden bij Old Foundry Hotel?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je dient uiterlijk om 11.00 uur uit te checken.
Is er ter plaatse bij Old Foundry Hotel een casino aanwezig?
Nee, dit hotel heeft geen casino, maar in de buurt ligt GrandWest Casino & Entertainment World (14 min. rijden).
Wat is er in Old Foundry Hotel en omgeving zoal te doen?
Old Foundry Hotel heeft een spa.
Zijn er restaurants bij of in de buurt van Old Foundry Hotel?
Ja, er is een restaurant ter plaatse.
In wat voor omgeving bevindt Old Foundry Hotel zich?
Old Foundry Hotel ligt op een korte 15 minuten lopen van Internationaal congrescentrum Kaapstad en 9 minuten loopafstand van Nationaal Park Tafelberg.